پارس ناز پورتال

لیفت صورت با لیزر

لیفت صورت با لیزر

یکی از روش‌های جوان‌سازی صورت، لیفت صورت با لیزر است. همه ما دوستدار پوست بدون چین‌وچروک وصاف و کشیده هستیم. روش‌های زیادی برای مقابله با پیری پوست وجود دارد که یکی از بهترین روش‌ها سفت کردن و کشیدن پوست صورت با لیزر است.

 

لیفت و جوانسازی صورت با استفاده از لیزر موجب سفت‌شدن پوست، کاهش چین‌وچروک و افزایش حجم و بافت پوست می‌شود. برخی متخصصان معتقدند که نتایج درمانی لیفت صورت با لیزر شبیه تزریق فیلر است با این تفاوت که در این روش درمانی از سوزن استفاده نمی‌شود.

 

عملکرد لیفت صورت با لیزر

 

لیفت صورت با لیزر موجب تحریک کلاژن‌سازی در اعماق پوست می‌شود. درنتیجه پوست ظاهری بشاش‌تر و جوان‌تر پیدا می‌کند. کلاژن‌های تازه ساخته‌شده چین و چروک‌های صورت را پر می‌کنند و لکه‌های سطحی پوست نیز از بین می‌روند.

 

سیستم لیزر، لایه‌های بالایی پوست را خنک نگه می‌دارد؛ ولی کلاژن را به سمت پایین گرم می‌کند تا کلاژن‌سازی تحریک شود. به همین دلیل مراجعین در طول درمان کمترین ناراحتی را حس می‌کنند.

 

تمام روش‌های لیزردرمانی در سه دسته اصلی قرار می‌گیرند. این سه دسته عبارت‌اند از: فرکانس رادیویی، میکرونیدلینگ و اولتراسوند. در ادامه هر کدام از این گروه را توضیح می‌دهیم.

 

1. لیفت صورت با لیزر؛ فرکانس رادیویی

 

یکی از روش‌های لیفت صورت با لیزر استفاده از فرکانس رادیویی است. در این روش با استفاده از یک دستگاه پوست کشیده شده و سفت می‌شود. استفاده از فرکانس‌های رادیویی موجب تحریک تدریجی کلاژن‌سازی می‌شود. برای رسیدن به نتایج کامل درمانی به 6-2 جلسه با فاصله 10 روز از یکدیگر احتیاج دارید.

 

2. میکرونیدلینگ فرکانس رادیویی

این روش ترکیبی از میکرونیدلینگ و فرکانس رادیویی است. در این روش درمانی لیفت صورت با لیزر، میکرونیدل‌ها وارد پوست می‌شوند. سپس امواج رادیویی را زیر پوست آزاد می‌کنند. در این روش درمانی، بی‌حسی موضعی لازم است و پزشک 40 دقیقه قبل از شروع درمان صورت را بی‌حس می‌کند. برای رسیدن به نتایج درمانی کامل 4-3 جلسه با فاصله 6-4 هفته نیاز است.

 

3. لیفت صورت با لیزر؛ اولتراسوند

در روش اولتراسوند برای لیفت صورت با لیزر انرژی فراصوت یا همان اولتراسوند به‌صورت متمرکز به پوست تابانده می‌شود. انرژی اولتراسوند به عمق بیشتری از بافت نفوذ می‌کند. بعد از انجام این روش لایه‌های زیر پوست سفت و کشیده می‌شوند.

 

این روش درمانی را تنها یک یا دو بار با فاصله زمانی معین باید انجام داد. به دلیل حساسیت پوست صورت استفاده از دستگاه استاندارد و مدرن اهمیت زیادی دارد و شاهد نتایج درمانی عالی خواهیم بود.

 

گروه مهندسی پزشکی آفرودیت لیزر عرضه‌کننده جدیدترین و مجهزترین دستگاه‌های لیزر لیفت صورت است. علاوه بر این گروه آفرودیت لیزر با داشتن بهترین مشاوران، متخصصان و مهندسان تکنولوژی مشاوره‌های قبل از خرید دستگاه لیزر و خدمات بعد از فروش را در اختیار خریداران گرامی قرار می‌دهد.

مزایای لیفت صورت با لیزر

مزایای لیفت صورت با لیزر

 

به دلیل نتایج عالی و مزایای لیفت صورت با لیزر این روش درمانی در بهترین کلینیک‌های زیبایی جهان انجام می‌شود. سفت و کشیده کردن پوست صورت با لیزر طرف‌داران زیادی در دنیا دارد. در ادامه به مهم‌ترین مزایای جوان‌سازی صورت با لیزر می‌پردازیم.

 

1. بدون جراحی، در کوتاه‌ترین زمان

برای انجام لیفت صورت با لیزر سه روش وجود دارد که برای انجام آن‌ها هیچ‌گونه جراحی، برش، زخم و خونریزی وجود ندارد. این روش درمانی روشی غیرتهاجمی و ایمن است که می‌تواند چین چروک‌های صورت را از بین برده یا به میزان زیادی کاهش دهد. از نظر زمانی هم یک جلسه لیزردرمانی برای جوان‌سازی صورت تنها 90-45 دقیقه طول می‌کشد.

 

2. نتایج عالی

تا کنون افراد زیادی این روش درمانی را امتحان کرده‌اند و می‌توانیم نتایج مثبت ناشی از کاربرد لیزردرمانی را در پوست شاداب و جوان زیبا جویان این روش ببینیم. روش لیفت صورت با لیزر تمام نواحی صورت به‌جز قسمت دور چشم را در برمی‌گیرد و به بهترین صورت آثار پیری را کاهش داده یا محو می‌کند.

 

3. مزیت لیفت صورت با لیزر؛ بدون هیچ جای بخیه

در لیزردرمانی برای جوان‌سازی صورت هیچ‌گونه برش یا بخیه استفاده نمی‌شود. در این روش شعاع‌های لیزر بر لایه‌های زیرین پوست اثر گذاشته و با تحریک کلاژن‌سازی بافت‌های عمیق پوست را بهبود می‌بخشند. به همین دلیل هیچ‌گونه برش یا بخیه روی صورت ایجاد نمی‌شود. برخی دیگر از مزایای لیفت صورت با لیزر عبارت‌اند از:

 

کاهش ملاسما و سایر ضایعات رنگ‌دانه‌ای

ازبین‌بردن چین و چروک‌های ریز صورت و گردن

سفت‌شدن پوست صورت، دست‌ها، گردن و دکلته

کاهش سیاهی و پف زیر چشم

ماندگاری لیفت صورت با لیزر

 

جوان‌سازی صورت با استفاده از روش لیزردرمانی یک روش دائمی نیست؛ زیرا فرایند افزایش سن و پیری پوست روندی توقف‌ناپذیر است؛ ولی استفاده از روش‌های درمانی مؤثر می‌تواند آثار پیری را به میزان زیادی به تعویق انداخته و مانع تشدید آن شود.

 

لیفت صورت با لیزر همراه با مراقبت‌های پوست، تغذیه مناسب و سبک زندگی سالم می‌تواند ماندگاری آن را افزایش دهد. بااین‌حال ماندگاری جوان‌سازی صورت با لیزر حدود 3-1 سال طول می‌کشد.

 

مراقبت‌های بعد از لیفت صورت با لیزر

 

برای دستیابی به نتایج درمانی عالی باید به تمام نکات مراقبتی که پزشک می‌گوید توجه کنید. بعد از انجام هر جلسه لیزردرمانی برای لیفت صورت باید این موارد را دقیقاً اجرا کنید.

 

ممنوعیت قرارگیری طولانی‌مدت در معرض اشعه UV تا 28 روز بعد از درمان

عدم انجام ورزش و فعالیت‌های شدید تا 12 ساعت بعد از هر جلسه درمانی

استفاده از ضدآفتاب و محافظ آنتی‌اکسیدانی که بعد از درمان تجویز می‌شود.

عدم انجام هرگونه درمان حرارتی روی صورت تا 7 روز بعد از هر جلسه

ممنوعیت استفاده از لایه‌بردارها و رتینوئیدها

آبرسانی و مرطوب نگه‌داشتن پوست

 

هزینه لیفت صورت با لیزر

 

به دلیل آنکه در روش جوان‌سازی صورت با لیزر به بستری‌شدن و جراحی نیاز نیست بسیاری از هزینه‌های مربوط به این عملیات حذف می‌شود. به همین دلیل در مقایسه با سایر روش‌های جوان‌سازی پوست، لیفت صورت با لیزر هزینه کمتری خواهد داشت.

 

البته باید خاطرنشان کرد که هزینه این روش درمانی برای تمام افراد یکسان نیست و بر اساس فاکتورهای مختلفی تعیین می‌شود. از جمله عوامل اثرگذار بر قیمت لیفت صورت با لیزر می‌توان به این موارد اشاره کرد:

 

تعداد جلسات لیزر

نوع لیزر

تجربه پزشک

قسمت تحت درمان و وسعت آن

 

سن انجام لیفت صورت با لیزر

 

افرادی که پوست آن‌ها در اثر افزایش سن، زخم‌های جامانده از جوش و آکنه و نور آفتاب آسیب‌دیده است یا افراد دارای ماه‌گرفتگی و خال‌های مادرزادی در هر سنی می‌توانند این روش درمانی را انجام دهند.

 

شاید این سؤال پیش آید که دهه دوم زندگی برای لیفت صورت زود است یا خیر. در جواب این سؤال باید گفت؛ چون در سنین 30-20 سال بدن همچنان کلاژن تولید می‌کند انجام لیفت صورت با لیزر یک اقدام پیشگیرانه بسیار مفید است.

عملکرد لیفت صورت با لیزر

بهترین دستگاه‌های لیفت صورت با لیزر

 

دستگاه‌های لیزر دارای کاربردهای متفاوتی هستند و اهداف درمانی جداگانه دارند. دستگاه‌ها لیزری که برای لیفت و جوان‌سازی صورت به‌کار می‌روند مخصوص این کار هستند و عملکرد خاص خود را دارند. در ادامه بهترین دستگاه‌های لیزر برای لیفت صورت را معرفی می‌کنیم.

 

1. لیزر اسکارلت

برای لیفت صورت با لیزر اسکارلت از روش ترکیبی میکرولیدینگ و فرکانس رادیویی استفاده می‌شود. برای جوان‌سازی پوست با لیزر اسکارلت سوزن‌های میکرولیدینگ به زیر پوست هدایت شده و سپس فرکانس‌های رادیویی به عمیق‌ترین مناطق پوست ارسال می‌شود.

 

2. فرکشنال

این دستگاه لیزر برای جوان‌سازی صورت در مقایسه با روش‌های دیگر عوارض جانبی کمی دارد. بعد از لیفت صورت با این دستگاه پوست ملتهب نمی‌شود و دوره ریکاوری نیاز نیست؛ اما باید دقت داشت که در این روش جوان‌سازی پوست صورت تنها یک جلسه کافی نیست.

 

3. دستگاه لیزر CO2

مؤثرترین دستگاه لیزر برای لیفت صورت دستگاه CO2 است. بعد از جلسات درمانی با این دستگاه پوست کشیده‌تر و صاف‌تر می‌شود. این دستگاه برای تحریک کلاژن‌سازی از گرما استفاده می‌کند. دستگاه لیزر CO2 موجب کاهش اثر زخم، زگیل و کاهش چین و چروک‌های پوستی می‌شود.

 

4. لیزر اربیوم

یکی دیگر از بهترین دستگاه‌های لیزر برای جوان‌سازی پوست لیزر اربیوم است. این دستگاه به‌ویژه برای رفع خطوط اطراف دهان، چشم و نواحی حساس پوست بسیار مؤثر است. از طرف دیگر دستگاه لیزر اربیوم قدرت لایه‌‌برداری عمیقی دارد و بعد از یک جلسه درمان شاهد نتایج عالی آن خواهید بود.

 

آفرودیت لیزر نماد کیفیت و نوآوری

 

گروه مهندسی پزشکی آفرودیت لیزر با سال‌ها تجربه در زمینه فروش بهترین دستگاه‌های زیبایی و پزشکی بهترین خدمات را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد. بهترین دستگاه‌های لیزر لیفت صورت از جدیدترین فناوری‌هایی هستند که توسط آفرودیت لیزر به فروش می‌رسند و پزشکان و صاحبان کلینیک‌های معتبر از این دستگاه‌ها برای ارائه خدمات به زیبا جویان استفاده می‌کنند.

 

یکی دیگر از مزایای محصولات آفرودیت لیزر مشاوره و خدمات بعد از فروش است که همواره آماده پاسخگویی به خریداران و مشتریان عزیز است. برای خرید دستگاه لیزر، خرید دستگاه لاغری و مشاهده محصولات و دریافت مشاوره به وب‌سایت آفرودیت لیزر به نشانی aphroditlaser.com مراجعه کنید.

 

جمع‌بندی

یکی از بهترین و ایمن‌ترین روش‌های جوان‌سازی صورت، لیفت صورت با لیزر است. این روش با داشتن مزایایی همچون تأثیرات عالی، عدم نیاز به بخیه و برش و بدون خونریزی یکی از بهترین روش‌ها برای داشتن صورتی شاداب و جوان با پوستی شفاف است. در روش لیفت صورت با لیزر با استفاده از انرژی لیزر کلاژن‌سازی در عمیق‌ترین مناطق پوست تحریک می‌شود و چین‌وچروک‌ها، آثار زخم و آفتاب‌سوختگی‌ها رفع می‌شوند.