پارس ناز پورتال

قاصدک 24

بلیط لحظه آخری

ماجرای طلاق و فرزند مهتاب کرامتی از همسر سابقش

مجموعه : اخبار سینما
ماجرای طلاق و فرزند مهتاب کرامتی از همسر سابقش

ماجرای طلاق و فرزند مهتاب کرامتی از همسر سابقش 

مهتاب کرامتی بازیگر خوب کشورمون در سنین جوانی ازدواج ناموفقی داشته است که حاصل آن نیز یک فرزند میباشد. مهتاب کرامتی بازیگر 47 ساله کشورمون از جدایی از همسرش بابک ریاحی پور گفت.

ماجرای طلاق و فرزند مهتاب کرامتی از همسر سابقش

مهتاب کرامتی: یک دختر دارم که با همسر سابقم زندگی می کند

 

مهتاب کرامتی بازیگر کشورمون درسال 1349 به جهان آمده است.این بازیگر 47 ساله تجربه یک‌بار ازدواج و شکست عشقی را دارد.مهتاب کرامتی در سن پایین و نوجوانی با یک نوازنده و موزیک ساز به اسم بابک ریاحی پور ازدواج می کند.

ماجرای طلاق و فرزند مهتاب کرامتی از همسر سابقش

بابک متولد سال 48 است و یکی از نوازندگان گیتار باس ، موزیک ساز و تنظیم کننده میباشد که درسال 74 با نواختن موزیک تیتراژ پایانی فیلم فاتح وارد عرصه ي هنر می شود.آن ها وقتی با هم ازدواج میکنند ، از زندگیشان بسیار راضی بودند و زندگی سرشار از عشق رابا یک دیگر تجربه کردند و حاصل این عشق ، یک دختر زیبا بود.

 

متاسفانه انتهای ماجرای ازدواج مهتاب کرامتی و بابک ریاحی پور پس از بچه دار شدن ، به طلاق ختم می شود.

ماجرای طلاق و فرزند مهتاب کرامتی از همسر سابقش

مهتاب کرامتی درمورد جدایی اش گفت:من سال‌ها پیش ازدواج کردم، زندگی خیلی خوبی هم داشتم؛ در واقع چون در سن پایین شکل گرفت موفقیت آمیزنبود، اما هنوز از حال هم باخبر هستیم.این بزرگ شدن ما در دو روال متمایز شکل گرفت ودر انتها مسیر ما از هم جداشد.حاصل این ازدواج یک دختر است که الان با همسر سابقم زندگی میکند.

 

مهتاب کرامتی تحصیلاتش را در رشته میکروبیولوژی با مدرک کارشناسی از دانشگاه آزاد اسلامی به پايان رساند. دوره را در کلاسهای آزاد بازیگری می‌گذراند و همان‌جا برای ایفای نقش هلن در فیلم – مجموعه مردان آنجلس انتخاب میشود. کرامتی با همین مجموعه شناخته میشود ولی نمیتواند از این موقعیت استفاده مناسبی کند.

ماجرای طلاق و فرزند مهتاب کرامتی از همسر سابقش

سال ۱۳۷۷ در مردی از جنس بلور به کارگردانی سعید سهیلی ایفای نقش میکند که نمی تواند درخششی برایش قلمداد شود. یکسال پس ازآن در فیلم مومیایی ۳ و مرد بارانی بازی می کند. نخستین فیلم کمدی خوش تولید با بازی پرویز پرستویی بود که جای کار چندانی برای او به نقش یک دلال عتیقه نداشت

 

و دومین فیلم به کارگردانی ابوالحسن داوودی با بازی ابوالفضل پورعرب بود که در آن ایفاگر نقش یک وکیل بود. کرامتی برای همین کاندیدای دریافت جایزه از هجدهمین جشنواره فیلم فجر میشود. سال ۱۳۷۹ را درحالی به پايان برد که یک مجموعه تلویزیونی و یک فیلم سینمایی رابه کارنامه‌اش اضافه کرده بود.

 

مریم مقدس بازهم یک اثر تاریخی مذهبی به کارگردانی شهریار بحرانی بود؛ که به صورت فیلم و مجموعه تلویزیونی ساخته شد و بهشت ازآن تو تجربه‌اي متمایز از علیرضا داوودنژاد بود که بازی خوب کرامتی به آن جلوه داد. سال ۱۳۸۰ تنها به بازی در مجموعه تلویزیونی خاک سرخ می پردازد که نخستین تجربه تلویزیونی حاتمی کیا قلمداد می شود. او نقش یک زن جنوبی که به دنبال دخترش می گردد برای دومین بار رویاروی پرویز پرستویی قرار میگیرد

 

که شاید تا به امروز برترین بازی کرامتی دریک اثر قلمداد می شود. پس ازآن درسال ۱۳۸۱ در اکشن دیدار با طوطی همراه با ماهایا پطروسیان و محمدرضا متواضع ظاهر میشود که دومین همکاری او علیرضا داوودنژاد قلمداد می شود. شاه خاموش درسال بعد به کارگردانی همایون شهنواز تجربه ناموفقی تاریخی بودو نتوانست هیچ موفقیتی چه از لحاظ تجاری و چه از لحاظ هنری برای او در پی داشته باشد. هشت پا حاصل سومین همکاری

 

او با علیرضا داودنژاد میباشد. پس ازآن در همکاری با سیروس الوند رستگاری در هشت و بیست دقیقه را بازی کرد که در آن با شهاب حسینی و بهرام رادان هم بازی است. وی درسال ۱۳۸۵ نیز در دو فیلم آدم و پاداش سکوت به ایفای نقش پرداخت. کرامتی درسال ۱۳۸۷ به طرح بیست عبدالرضا کاهانی می‌پیوندد و با درخشندگی خود دراین فیلم برنده سیمرغ بلورین برترین بازیگر زن مکمل از بیست و هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر میشود.

 

کرامتی درسال ۱۳۸۹ در فیلم پیروز آلزایمر بازی کرد. وی درسال ۱۳۹۰ در فیلم زندگی خصوصی آقا و بانو میم هم بازی ابراهیم حاتمی کیا و حمید فرخ‌نژاد شد. کرامتی درسال ۱۳۹۳ با بازی در فیلم عصر یخبندان به کارگردانی مصطفی کیایی نامزد جایزه برترین بازیگر نقش اول زن سی و سومین دوره جشنواره فیلم فجر شد و بازی او مورد تحسین قرار گرفت.