پارس ناز پورتال

جستجو در پارس ناز

ماجرای هولناک گم شدن دختر زیبا در جنگل ها

ماجرای هولناک گم شدن دختر زیبا در جنگل ها

ماجرای هولناک گم شدن دختر زیبا در جنگل ها 

دختر آمریکایی در جنگل هاي آلاباما گم شد و بیش از یک هفته فقط از آب و توت تغذیه میکرد تا سرانجام پیدا شد. این دختر زیبا هنگام گم شدن از دست دو مرد متعرض فرار می کرده هست. نجات دختری از جنگل در بیست و سوم ماه جولای گزارش شد که بانو 25 ساله اي به ناملیزا تریس , دانشجو رادیولوژی دانشگاهِ لوئیزویل مفقود شده و تصور می شد

 

پس از فرار ازدست دو مرد به سمت جنگل هاي آلاباما فرار کرده و گم شده هست.به گزارش پارس ناز زمانی که دیگر کسی امیدی به زنده بودن او نداشت, لیزا ناگهان کنار یک جادهدر منطقه حومه اي بولاک توسط زنی که در ابتدا تصور کرد او یک گوزن هست, دیدن شد…!!

ماجرای هولناک گم شدن دختر زیبا در جنگل ها

جودی گارنر در این راستا به پلیس گفت که او روز شنبه در حینِ رانندگی در جاده آن منطقه بود که جنبنده اي را در بین بیشه ها دید و تصور کرد یک جانور وحشی و یا احتمالاً گوزن هست.نجات دختری از جنگل پس از دیدن شدن او در حاشیه جاده این زن کنجکاو اتومبیلش را برای بررسی اکثر به آن سمت راند ولی به جای جانور , ناگهان بایک زن عریان پوشیده از خراش و جای نیش حشره ها , مواجه شد.

 

مو هاي زن مات شده و زیر ناخن هایش کاملا سیاه و کثیف بود و طوری به نظر میرسید که گویی مدت طولانی در حیاتِ وحش زندگی کرده هست.

ماجرای هولناک گم شدن دختر زیبا در جنگل ها

این دختر جوان به بانو گارنر گفت که او با توت هاي جنگلی, قارچ و آب گل آلود تا به حال توانسته زنده بماند و به او التماس کرد وی را تنها نگذارد.بانو گارنر در این راستا میگوید «من شروع به لرزیدن کردم, گریه ام گرفت و ترسیده بودم ونمی دانستم چه کنم. بنابراین نزد دختر رفتم و از او خواستم تا همان جا بماند تا از اتومبیلم آب بیاورم.او همان جا ماند و من به پلیس زنگ زدم و گفتم یک دختر را در جاده پیدا کرده ام.»

 

شناسایی دختر نجات یافته از جنگل

پس از شناسایی نجات یافته جوان , مشخص شد که او همان بانو لیزا تریس هست که حدود سه هفته پیش مفقودی او اعلام شده بود. هنوز اطلاعاتی در مورد این که او چگونه از جنگل هاي آلاباما سر درآورده در دست نیست ولی تصور می‌شود او در حین فرار از دست دو مرد به جنگل گریخته و سپس گمشده هست.

ماجرای هولناک گم شدن دختر زیبا در جنگل ها

در پی مفقود شدن لیزا دو مرد نیز به جرم دستبرد و دزدی توقیف شده بودند. آن ها به یک کمپ شکار حمله کرده و لوازمی به «ارزش 50,000 دلار» دزدیده بودند.دو مردی که در جریان گم شدن دختر بازداشت شدند در طول بازجویی, این دو مرد به پلیس اظهار داشتند که آن دو و لیزا در یک ون به سمت کمپ شکار می رفتند

 

ولی پس از آنکه دختر متوجه نقشه انها برای دزدیدن اشیاء قیمتی شد, گفت نمی‌خواهد درآن نقشی داشته باشد و ناگهان از ماشین ون به بیرون پرید و از آن موقع دیگر انها وی را ندیدند.گرچه این تنها یک سوی حکایت از سوی سارقان هست ولی پلیس قصد دارد تا از دختر نیز به محض بهتر شدن اوضاعِ عمومی اش بازجویی کند.

ماجرای هولناک گم شدن دختر زیبا در جنگل ها

هنوز کاملا مشخص نشده که لیزا چگونه توانسته تا این مدت در جنگل به تنهایی دوام بیاورد ولی بسیاری زنده ماندن وی را معجزه میدانند.پس از پیدا شدن لیزا, وی را به یک بیمارستان منتقل کرده و از آن به بعد تحت مراقبت خانواده اش قرار گرفته هست. با وجود آنکه پزشکان جراحات وی را شدید گزارش نکردند

 

ولی برادر او به اسم ویل تصویر هایي از او در صفحه شخصی اش در فیسبوک منتشر کرده که نشان می‌دهد او حالا در اوضاع بدی به سر میبرد و در طی مدت مفقودی 22 کیلو کاهش وزن داشته هست.

ماجرای هولناک گم شدن دختر زیبا در جنگل ها

دختر نجات یافته از جنگل,دختر گم شده در جنگل,دختر جوان گمشده در جنگل ها,دخترک جوان آمریکایی در جنگل