پارس ناز پورتال

جستجو در پارس ناز

نکات جالب زندگی مایلی سایرس خواننده جنجالی

نکات جالب زندگی مایلی سایرس خواننده جنجالی

نکات دیدنی زندگی مایلی سایرس خواننده جنجالی 

مایلی سایرس خواننده جوان و غوغایی آمریکایی که همۀ وقت} حرکات و رفتارهای حنجالی دارد, زندگی هنری جالبی را پشت سر گذاشته هست. مایلی سایرس هنرپیشه, خواننده و ترانه سرای آمریکایی هست که در 2007 با انتشار مجموعه دیدار با مایلی سایرس حرفه موسیقی را به طور مستقل نخست کرد که شامل تک آهنگی با نام تو را مجدد میبینم بود که نخستین ترانه وی در 10 ترانه برتر «Top 10» به حساب می آید. در ادامه 50 راز فاش نشده درمورد مایلی سایرس را می‌خوانیم.

 

۱. نام حقیقی او دستینی هوپ سایرس هست.

نکات جالب زندگی مایلی سایرس خواننده جنجالی

۲. پدرش بیلی ری که یک خواننده‌ي سبک کانتری هست, این نام را برای او انتخاب کرد زیرا فکر میکرد سرنوشت دخترش امید بخشیدن به جهان هست. سال 2008 این ستاره نامش را به صورت قانونی به مایلی تغییر داد, لقب دوران کودکی‌اش که در اصل Smiley « بشاش » بود.

نکات جالب زندگی مایلی سایرس خواننده جنجالی

۳. سایرس پنج خواهر و برادر دارد که همۀ در دنیای نمایش مشغول میباشند.

نکات جالب زندگی مایلی سایرس خواننده جنجالی

۴. ترانه‌ي موردعلاقه‌اش آهنگ «Achy Breaky Heart» از پدرش هست.

نکات جالب زندگی مایلی سایرس خواننده جنجالی

۵. مایلی در کشتزار‌اي در تنسی بزرگ شد و از سن دو سالگی سوارکاری را شروع کرد.

 

۶. غلات صبحانه موردعلاقه‌اش «Lucky Charms» هست.

نکات جالب زندگی مایلی سایرس خواننده جنجالی

۷. سال ۲۰۰۱ وقتی پدرش, بیلی ری مشغول بازی در سریال تلویزیونی Doc بود مدت کوتاهی در تورنتو زندگی کرد.

 

۸. مایلی از مدرسه‌ي انجیلی خصوصی اخراج شد. گزارش ها ضدونقیض حاکی از آن هست که مایلی یا اسکوتر موتوری معلمش را دزدیده بود یا به همکلاسی‌هایش گفته بود بوسه‌ي فرانسوی چیست.

 

۹. بعد از مشاهده فیلم Mamma Mia! در سینمای Royal Alexandra فهمید می خواهد بازیگر شود.

 

۱۰. بعد از انگیزه گرفتن برای بازیگری, در کلاس‌هاي استودیوی بازیگری Armstrong تورنتو شرکت کرد. مدرسه اي که نینا دوبرف نیز در آن شرکت داشت.

 

۱۱. شغل اول او بسیار دیدنی هست. پدرش وی را همراه خود به تور می برد و ۱۰ دلار به او می‌داد تا لباس‌هاي زیری راکه طرفدارها برای او پرتاب می کردند از روی صحنه جمع کند.

 

۱۲. مادربزرگ مایلی, دالی پارتون خواننده‌ي سبک کانتری هست.

نکات جالب زندگی مایلی سایرس خواننده جنجالی

۱۳. مایلی چپ دست هست اما پدرش به او یاد داد از دست راستش بهره گیری کند. به همین دلیل به مزاح می گوید اگر کسی نمیتواند امضای دست راستش را بخواند باید از پدرش گله کند.

نکات جالب زندگی مایلی سایرس خواننده جنجالی

۱۴. مایلی نخستین بار با ایفای یک نقش کوتاه در فیلم Big Fish تیم برتون وارد سینما شد

نکات جالب زندگی مایلی سایرس خواننده جنجالی

۱۵. مایلی از تاکی‌کاردیا «تندتپشی» رنج می برد که یک دشوار قلبی بی خطر هست. این دشوار باعث می شود تپش قلبش در حالت استراحت از حد طبیعی بیش‌تر شود.

 

۱۶. در واقع قرار نبود او نقش هانا مونتانا را بازی کند. مایلی در اصل برای نقش لیلی تروسکات, برترین دوست هانا تست بازیگری داد.

 

۱۷. وقتی برای هانا مونتانا تست داد, با هنرپیشه‌ي دیگری برای بازی در فیلم The Adventures of Sharkboy and Lavagirl in 3-D اثر تیلور لاوتنر رقابت می کرد اما در نهایت هانا مونتانا به او رسید.

 

۱۸. پدر مایلی نمیخواست او برای هانا مونتانا تست بدهد. مایلی به مجله‌ي Rolling Stone گفت: فکر کنم دلش نمی خواست رد شدن رو حس کنم. دلش نمی خواست این صنعت آسیبی به من بزنه.

نکات جالب زندگی مایلی سایرس خواننده جنجالی

۱۹. برای هماهنگی با فیلم برداری, مایلی و خوانواده‌اش سال ۲۰۰۵ به لس‌آنجلس رفتند و بیلی ری سایرس نیز در این برنامه درگیر شد و نقش مدیر و پدر وی را بازی کرد.

 

۲۰. او با ترانه‌ي I Thought I Lost You در انیمشین Bolt نامزد دریافت پاداش‌ي گلدن گلوب برترین ترانه‌ي اصیل شد.

 

۲۱. او یک برنامه‌ي یوتیوب داشت. مایلی و رفیق رقصنده‌اش مندی جیروکس برنامه‌ي یوتیوب خود را در سال ۲۰۰۸ شروع کردند. برنامه مایلی و مندی چند رایانه و دخترانی را نشان می‌داد که بیش‌تر در اتاق خواب مایلی می‌پلکیدند, گیتار می‌زدند و رقص‌هاي احمقانه انجام می‌دادند. آن‌ها گذشته از کنار گذاشتن این برنامه حدود ۳۰ ویدئو ساختند.

 

۲۲. در اصل قرار بود ترانه‌ي Party in the U.S.A را جسی جی بخواند که خودش آن را نوشته بود اما به نظرش برای سبک او عمده مناسب نبود.

 

۲۳. مایلی در سال ۲۰۰۹ زندگینامه‌اش را با نام Miles to Go منتشر کرد.

نکات جالب زندگی مایلی سایرس خواننده جنجالی

۲۴. فیلم برداری فصل چهارم و پایان هانا مونتانا در ژانویه‌ي ۲۰۱۰ نخست شد.

 

۲۵. در ژوئن ۲۰۱۰ سومین مجموعه استودیویی‌اش را به نام Can’t Be Tamed منتشر کرد.

 

۲۶. تک‌آهنگ Party in the U.S.A برای تبلیغ خط ساخت پوشاک او با مکس آزریا نوشته شده بود.

 

۲۷. پس از زمین لرزه‌ي هائیتی مایلی دو آهنگ We Are the World: 25 for Haiti و Everybody Hurts را برای جمع‌آوری کمک منتشر کرد.

نکات جالب زندگی مایلی سایرس خواننده جنجالی

۲۸. مایلی قصد دارد یک روز به دانشگاه برگردد. او میگوید: من به شدت معتقدم که میتوانید در هر سنی که بخواهید به دانشگاه برگردید چون مادربزرگم در ۶۲ سالگی به دانشگاه رفت.

 

۲۹. نخستین ارتباط اش با جاستین گستون مدل, نه ماه طول کشید. اما به مجله‌ي Parade گفت لیام همسورث نخستین ارتباط‌ي جدی‌اش بوده هست.

نکات جالب زندگی مایلی سایرس خواننده جنجالی

۳۰. او لیام را در حین بازی در فیلم عاشقانه‌ي The Last Song «۲۰۰۹» دیدار کرد.

 

۳۱. مایلی در سال ۲۰۱۲ نامزدی‌اش را با بازیگر فیلم Hunger Games اعلام کرد اگرچه ارتباط‌شان با فراز و فرودهایی نیز روبه‌رو بود.

 

۳۲. این دو آخرین بار در ماه آگوست و فرش قرمز توزیع فیلم Paranoia با یکدیگر دیده شدند.

نکات جالب زندگی مایلی سایرس خواننده جنجالی

۳۳. تازه ترین فیلم‌هاي او در سال ۲۰۱۲ ناموفق بودند. So Undercover فیلمی که در آن نقش مقابل جرمی پیون را بازی کرد, مستقیما به ویدئو تبدیل شد و فیلم LOL از دمی مور توزیع محدودی داشت.

نکات جالب زندگی مایلی سایرس خواننده جنجالی

۳۴. مادرش دوست دارد وی را خجالت‌زده کند. مایلی به مجله‌ي Rolling Stone گفت: وقتی منو شرمنده می‌کنه بهم میگه دختر شیرینم. وقتی برای مراسم جوایز موزیک‌ویدئوهای MTV حاضر می‌شدیم میخواستم یه لباس خرسی بپوشم که مادرم گفت دختر شیرینم, نمی‌خوای گذشته از پوشیدن لباس بری توالت؟ و من گفتم مامان! کانیه همینجا وایساده!

 

۳۵. در آخرین شمردن شمار خالکوبی‌هاي او ۲۲ شماره بود. تازه ترین خالکوبی مایلی چهره‌ي مادربزرگش روی بازوی او هست که توسط طراح خالکوبی محبوبش به نام کت ون دی انجام شده هست.

 

۳۶. برخی از دیگر خالکوبی‌هاي او شامل یک علامت صلح, یک قلب, یک صلیب, کلمه عشق, عبارت فقط نفس بکش, یکی از طراحی‌هاي لئوناردو دی کاپریو, اعداد رومی VIIXCI به علامت‌ي تاریخ دیدار والدینش,‌ و نقل قولی از تدی رزولت به این مضمون هست: باشد که جایگاه او هرگز در بین ارواح سرد و ترسویی نباشد که نه معنای پیروزی را میدانند و نه معنای شکست را.

 

۳۷. او اخیرا ازدحام‌هاي زیادی به پا کرده هست, اما نخستین ازدحام او به سال ۲۰۰۸ برمی‌گردد که با تنها ۱۵ سال سن پیچیده در ملحفه‌اي در مجله‌ي Vanity Fair ظاهر شد.

 

۳۸. همچنین به دلیل انجام رقص میله روی یک اتومبیل بستنی‌فروشی در مراسم جوایز برگزیده نوجوانان سال ۲۰۰۹ نیز مورد انتقاد قرار گرفت.

 

۳۹. در سال ۲۰۱۰ هنگام تبلیغ Can’t Be Tamed و اجرا در برنامه استعدادیابی بریتانیا, مایلی خودنمایی کرد یکی از رقصنده‌هاي حامی زن را می‌بوسد. مایلی با انتشار بیانیه‌اي قول داد این دو واقعا یکدیگر را نبوسیده‌اند. با این حال, مایلی بعدها اعتراف کرد هیچ کار اشتباهی نکرده هست.

 

۴۰. مایلی سایرس از عنکبوت می ترسد.

 

۴۱. اسنک مورد علاقه‌ي او خمیر کلوچه و بادام هندی هست.

 

۴۲. مایلی سایرس در سال ۲۰۱۲ دو بار در Two and a Half Men مهمان بود «بعنوان یک دختر مورد علاقه‌‌ي اشتون کوچر و نصفه‌مرد » و باعث شد این برنامه یکی از برترین رتبه‌ها را به دست آورد ـ با ۱۳.۶ میلیون بیننده در توزیع اول.

 

۴۳. آهنگ We Can’t Stop در اصل برای ریهانا بود که آن را رد کرد. مایک ویل تهیه‌کننده به اخبار MTV گفت هنگام نوشتن این ترانه اصلا به مایلی فکر نمی کرد.

 

۴۴. موزیک ویدئوی Wrecking Ball او رکورددار بیشترین بازدید در ۲۴ ساعت پس از انتشار در Vevo هست و رکورد سریع‌ترین رسیدن به ۱۰۰ میلیون بازدید را نیز دارد.

 

۴۵. مایلی سایرس حامی بزرگ دستمزد همجنس‌گرایان هست و در ۲۰۱۱ یک علامت مساوی را روی انگشت حلقه‌ي دست راستش خالکوبی کرد که سمبل اعتقادش به برابری افراد همجنس‌گرا هست.

 

۴۶. مایلی خود را به دلیل توئیت کردن در پشتیبانی از ازدواج همجنس‌گرایان سرزنش می کند چون باعث شد سیلی از ایمیل‌هاي تنفرآمیز دریافت کند. این رخداد در سال ۲۰۰۹ باعث شد علیرغم داشتن ۲ میلیون دنبال‌کننده حساب توئیتر خود را ببندد.

 

۴۷. مایلی و کانیه وست خیلی به هم اعتماد دارند. گذشته از آن که مایلی در مراسم جوایز موزیک ویدئوهای MTV روی صحنه برود, کانیه خواست با او گفتگو کوتاهی داشته باشد. مایلی به Rolling Stone گفت: اون اومد و گفت در حال حاضر هنرمندای کمی هستن که بیش‌تر از تو بهشون ایمان دارم. همه ي‌ي اتاق ساکت شد. من گفتم واو میشه مجدد بگی؟ من بارها و بارها اینو توی ذهنم تکرار کردم و باعث شد عصبی نشم.

نکات جالب زندگی مایلی سایرس خواننده جنجالی

۴۸. اجرای انتقادآمیز مایلی سایرس در مراسم جوایز موزیک ویدئوهای MTV بیش‌ترین توئیت را در تاریخچه توئیتر به خود اختصاص داد, و اجرای بیانسه را در برنامه‌ي بین دو نیمه Super Bowl کنار زد. مایلی سایرس در هر دقیقه ۳۶۰,۰۰۰ توئیت ساخت کرد.

 

۴۹. او می گوید کسی که در زندگی بیش از بقیه تحسین میکند مادرش, لاتیشیا تیش سایرس هست.

 

۵۰. مایلی سایرس در حال حاضر بیش از 1 میلیارد بار در گوگل جستجو شده هست و بیش از لیدی گاگا, باراک اوباما, کیتی پری و حتی کیم کاردشیان جستجو میشود.

نکات جالب زندگی مایلی سایرس خواننده جنجالی