پارس ناز پورتال

رزرو آنلاین هتل

قاصدک 24

از کجا متخصص ارتوپدی خوب پیدا کنیم؟!

از کجا متخصص ارتوپدی خوب پیدا کنیم؟!

مشکلات موجود در سیستم حرکتی بدن به دست متخصص ارتوپد حل میشود، برای پیدا کردن متخصص ارتوپدی خوب سایت پی جو جزو بهترین گزینه ها است.

 

متخصص ارتوپدی کیست؟!

دکتر ارتوپد یا متخصص استخوان  و مفاصل؛ فردی است که بعد از اتمام  مقطع پزشکی وارد دوره تخصصی ارتوپدی می شود. وظیفه متخصص ارتوپد تشخیص و درمان مشکلات سیستم حرکتی بدن شامل استخوان ها و مفاصل است. درمان با بهره گیری از روش های جراحی، غیر جراحی و گاهی تجویز حرکات درمانی انجام می شود.

 

مشکلات سیستم حرکتی بدن ممکن است دراثر مواردی مثل شکستگی، در رفتگی، پاره شدن تاندون، آسیب های ورزشی، آرتروز و غیره به وجود بیایند. متخصص ارتوپد علاوه بر درمان این مشکلات میتواند برای جلوگیری از بروز مشکلات سیستم حرکتی اطلاعات مفیدی ارائه دهد. تخصص ارتوپدی بر خلاف روش سنتی کمترین میزان خطا، کمترین آسیب به سایر بخش های بدن و بهترین نتیجه را در طول درمان دارد.

 

جراح ارتوپد چه زمانی وارد عمل می شود؟!

اگر درمان های دارویی، حرکتی و سایر روش های غیر جراحی برای درمان مشکلات سیستم حرکتی بدن اثر بخش نباشد از جراح ارتوپد کمک می گیرند . بهترین دکتر ارتوپد شیراز و سایر شهرهای ایران را در سایت پی جو مشاهده نمایید.

 

 انواع عمل های جراحی ارتوپدی

  انواع عمل ها که جراح ارتوپد انجام می دهد: تعویض مفصل، ترمیم پارگی تاندون یا رباط،  استئوتومی، فیوژن و آرتروسکوپی. استئوتومی اصلاح محل جاگیری استخوان با برش و تغییر مکان آن، فیوژن هم همان جوش زدن استخوان شکسته با پیچ و میله های فلزی است.جراح لگن در شیراز وسایز شهرهای ایران را در پی جو بیابید.

 

چه زمانی به دکتر ارتوپد مراجعه می کنیم؟!

تورم و درد مفاصل، کج بودن ستون فقرات یا سایر استخوان ها، انواع شکستگی و در رفتگی، کمر درد و سیاتیک، مشکلات زانو و غیره.جراح زانو در شیراز وسایر شهرهای ایران را در پی ج وبیابید.

ویژگی های یک متخصص ارتوپد

تحصیل در مراکز علمی معتبر، داشتن سابقه کاری موفق، دقت کار بالا، صبوری، حق ویزیت مناسب، رضایت مراجعان قبلی. مثل تمامی رشته های پزشکی در زمینه ارتوپدی هم داشتن تحصیلات خوب و به روز بودن برای آگاهی و تشخیص بهتر خیلی مهم است.

 

سابقه کاری موفق و رضایت مراجعان قبلی به نوعی سند حرفه ای بودن و مهارت متخصص ارتوپدی است. صبوری و دقت کار بالا برای شنیدن شرح حال بیمار و تشخیص درست مشکل بسیار حیاتی است. یک پزشک ارتوپد به مشکلات معیشتی مردم آگاه است و میداند ممکن است به فکر درمان نباشند.

 

اما مشکلات سیستم حرکتی مسئله ای نیست که بشود پشت گوش انداخت پس حق ویزیت مناسبی برای مراجعین خود تعیین می کند.پزشکان متخصص آرتروسکوپی زانو در شیراز وسایر شهرهای ایران را در پی جو بیابید.

از کجا متخصص ارتوپدی خوب پیدا کنیم؟!

صبوری و دقت شاخص ترین ویژگی متخصص ارتوپدی

 

سوال های مهمی که متخصص ارتوپد از بیماران می پرسد:

وضعیت خانه، شغل بیمار، تاثیر درمان در زندگی بیمار، علائم بیماری.

 

وضعیت خانه بیمار در بیمارهایی که تعویض مفصل ران دارند یا مشکل زانو دارند از جهت وجود پله ها مهم است. شغل بیمار به دلیل این که بیمار چگونه باید درمان و شغل خود را کنار هم ادامه دهد اهمیت دارد. بازگو کردن علائم بیماری در تشخیص های اولیه هم نقش مهمی را ایفا می کند.  

 

چطور متخصص ارتوپد خوب پیدا کنیم؟!

همان طور که اینترنت در همه زندگی جریان دارد، برای پیدا کردن پزشک خوب هم به راحتی می توانیم از طریق اینترنت اقدام کنیم. سایت پی جو جزو معدود سایت های برتر برای معرفی پزشکان می باشد. در سایت ما با مطالعه اطلاعات کامل پزشک ها میتوانید بهترین متخصص ارتوپدی را در شهر های مختلف پیدا کنید.