پارس ناز پورتال

جستجو در پارس ناز

مدل های کت و شلوار زنانه عید نوروز 1403 برای شیک پسندها

مجموعه : مدل لباس جدید
مدل های کت و شلوار زنانه عید نوروز 1403 برای شیک پسندها

مدل های کت و شلوار زنانه عید نوروز 1403

دراین مطلب، انواع مدلهای کت و شلوار زنانه عید نوروز 1403 رابه اشتراک گذاشته ایم. وارد روزهای پایانی سال شده ایم، و از هم اکنون هیاهوی خریدهای نوروزی آغاز شده اسـت. یکی از لباسهای مناسب برای ایام نوروز کت و شلوار زنانه می‌باشد. تعداد زیادی از خانمها علاقه زیادی بـه پوشیدن انواع کت و شلوار رسمی، اسپرت و کژوال دارند. مـا در ادامه بهترینها را برای علاقه مندان بـه اشتراک گذاشته ایم.

 

جدید ترین مدلهای کت و شلوار زنانه

مدل های کت و شلوار زنانه 1403

انواع مدل های کت و شلوار زنانه

جدیدترین مدل های کت و شلوار زنانه 1403

راهنمای خرید کت و شلوار زنانه

در انتخاب رنگ باید خوش سلیقگی و ریز بینی دوچندانی را بـه کار گیرید. بانوان اغلب در انتخاب رنگ لباس‌هاي خود حساس هستند، در واقع تمامی انتخاب‌هاي آن ها بر نوع طیف رنگی اسـت کـه در کمد خود ازآن بهره میبرند. هم چنین دراین میان باید توجه داشته باشید کت ‌و شلوار از نظر رنگ، گستردگی بسیاری نسبت بـه دیگر لباس‌ها ندارد.

مدل کت و شلوار زنانه اسپرت 1403

مدل کت و شلوار زنانه عید 1403

کت و شلوار زنانه عید نوروز 1403

کت و شلوار همیشه بعنوان یکی از اصلی‌ترین پوشش‌هاي زنانه عنوان میشود. در خرید کت‌و‌شلوار برای بانوان پیشنهاد می شود از رنگ‌هاي خنثی مانند:«مشکی یا خاکستری» استفاده نمایید؛ بکارگیری چنین رنگ‌هایي با هر نوع لباسی کـه علاقه بـه آن دارید قابلیت ست شدن دارد.

 

بیشتر بخوانید: بهترین مدل های کت و شلوار مجلسی زنانه رسمی 2024 |مدل لباس رسمی زنانه

 

طرح های مناسب کت و شلوار

توجه داشته باشید کـه در طراحی یک کت و شلوار مناسب دوخت از اهمیت بسزایی برخوردار اسـت؛ دوخت کت و شلوار نیازمند دقت و ظرافت بالایی اسـت، زیرا طرح و برشی کـه بر روی پارچه زده میشود در نگاه دیگران تاثیر‌گذار اسـت! در بازار امروزه مد و پوشاک شـما شاهد طرح هاي متنوع بسیاری در بحث کت و شلوار زنانه هستید؛ این تنوع میتواند هر علاقه‌مندی را مجاب بـه خرید کند.

کت و شلوار زنانه جدید 1403

کت و شلوار زنانه نوروزی 1403

مدل کت و شلوار زنانه مجلسی

اکثر کارشناسان بر این باور هستند کـه کت و شلوار بعلت شیک بودن نیازمند طرح هاي ساده اسـت و برای مراسم و مجالسی استفاده خواهد شد کـه در انها نیاز بـه طرح‌هاي شلوغ نخواهید داشت. همین علت سبب شده خیلی از عاشقان این سبک بـه دنبال هماهنگی خنثی و ساده از طرح‌هاي این پوشش باشند.

کت و شلوار زنانه مجلسی عید

مدل کت و شلوار دخترانه عید

مدل کت و شلوار زنانه با حجاب

اسانی بدن در کت‌ و شلوار یک نکته حائز اهمیت اسـت. چنانچه از این مورد چشم پوشی بفرمایید، دچار مشکلات عمده‌اي در زمان استفاده خواهید شد. بعنوان مثال اگر شلوار انتخابی مناسب نباشد در زمان نشستن بالا آمده و ظاهری ناپسند بـه وجود می‌آورد. پیشنهاد میشود در زمان خرید حتماً با یک مشاور مد یا یک خیاط ماهر مشورت کنید. با کمک گرفتن از پیشنهادات آن ها بـه صرفه‌ترین خرید ممکن را انجام دهید.

 

بیشتر بخوانید: لباس و تیپ رسمی زنانه | استایل رسمی زنانه و دخترانه در زیباترین ست های رسمی لباس

 

انتخاب کت و شلوار با توجه به فرم بدن

پیش‌تر بـه این موضوع اشاره داشتیم کـه خرید بدون آگاهی و رعایت نکات مهم، سبب بروز نارضایتی افراد از خریدشان خواهد شد. نکته قابل توجه کـه بسیاری آنرا نادیده میگیرند، موضوع مناسب بودن فرم کت و شلوار با استایل بدن اسـت. اگر قرار باشد بدون توجه و آگاهی بـه فرم بدن خود کت و شلوار خریداری کنید، بهتر اسـت بدانید در آینده از خرید خود پشیمان خواهید شد.

مدل کت و شلوار زنانه بلند

مدل کت و شلوار زنانه چهارخونه

مدل کت تک زنانه

پارچه‌هاي مختلفی در بازار برای کت‌ و شلوار زنانه موجود هستند. شـما بسته بـه نوع و زمانی کـه قرار اسـت از کت و شلوار خود استفاده نمایید، انتخاب خودرا انجام دهید. نکته قابل گوشزد این اسـت کـه در زمان خرید یا دوخت کت‌وشلوار حتماً با یک خیاط مشورت نمایید. سعی کنید تمامی علایق خود رابه آن توضیح دهید.

مدل کت و شلوار زنانه سفید

مدل کت و شلوار زنانه صورتی

مدل کت و شلوار زنانه سیاه سفید

برای خرید حتماً باید اطلاع داشته باشید کـه چـه نوع پارچه‌اي، با درنظر گرفتن نوع استایل بدنی شـما و علایقی کـه بـه طرز دوخت کت‌ و شلوار خود دارید مناسب خواهد بود. جنس پارچه‌هاي فاستون بیشترین مشتاقان را دراین نوع پوشش بخود جذب کرده اسـت. درصد پشمی کـه در زمان تهیه کت و شلوار با پارچه فاستون استفاده خواهد شد بسیار مهم اسـت؛ زیرا سبب سبک‌تر شدن لباس خواهد شد.