پارس ناز پورتال

قاصدک 24

قاصدک 24

بهترین مردان متولدین ماه های مختلف را بشناسید

بهترین مردان متولدین ماه های مختلف را بشناسید

بهترین مردان متولدین ماه های مختلف را بشناسید 

خصوصیات برترین مردان متولدین ماه هاي گوناگون را به شما می‌گوییم تا آنها را بهتر بشناسید. همۀ بانو ها دنبال برترین مرد میباشند. 

 

فروردین: باهوش و ماجراجو
شما زنی مستقل هستید, بنابراین به مردی حقیقی احتیاج دارید. مردی که منطقی و باهوش باشد. تنها چنین مردی هست که می‌تواند کنار شما دوام آورد. از آنجا که شما به سادگی قلب تان را نمیبازید, در انتخاب مرد زندگی تان نیز حساسیت زیادی به هزینه میدهید. بنابراین وقت تان را با مردی که هوش و ذکاوت بالایی ندارد هدر ندهید.

 

شما دوست ندارید که لحظه اي از وقت تان را به بطالت سپری کنید, از ساعت ها استراحت کردن و تلویزیون مشاهده, بیزارید. به جای آن دوست دارید که فعالیت هاي اخیر را آزمون کنید. بنابراین مردی که در این ماجراجویی همراه تان باشد, میتواند دل شما را به دست آورد.

 

اردیبهشت: بخشنده و قابل اعتماد
شما عاشق پول هزینه کردن هستید. خودتان نیز تمام تلاش تان را می‌کنید تا زندگی مرفه اي داشته باشید و به تمام انچه می‌خواهید, برسید, به همین علت مرد زندگی شما نیز باید دست و دلباز و بخشنده باشد. احتمالاً کمیت برای شما اهمیت چندانی نداشته باشد اما از کیفیت نمیتوانید ساده بگذرید.

 

بعنوان مثال شما به جای خوردن همبرگر, رفتن به یک رستوران لوکس برای خوردن سوشی و استیک را ترجیح می‌دهید. اضافه بر بخشندگی, اعتماد نیز برایتان اهمیت زیادی دارد. شما خود آدم وفاداری هستید و برای ارتباط عاطفی تان کم نمی‌گذارید, همین انتظار را نیز از طرف مقابل تان دارید.

 

خرداد: سازگار و روراست
از آنجا که شما دو شخصیت کاملا متفاوت دارید, می‌توانید از دو دیدگاه گوناگون به اطراف تان نگاه کنید. شما از تغییرات لذت میبرید, به همین علت رفتارهایتان نیز غیر قابل پیش بینی هست. از این جهت مرد زندگی شما باید فردی سازگار باشد. بعنوان مثال او باید بتواند یک روز که حوصله ندارید کنارتان بنشیند

 

و تلویزیون تماشا کند و روز دیگر با شما هیجان انگیزترین تفریحات را تجربه کند. مرد شما نه تنها سازگار بلکه باید روراست باشد طوری که بتواند راز دلش را با شما به سادگی در بین بگذارد.

 

تیر: مهربان و بالغ
از آنجا که شما فرد حساسی هستید, باید نزدیکان تان را با احتیاط انتخاب کنید. احساسات شما از متولدین ماههای دیگر اکثر هست به همین علت مستحق یک مرد مهربان و پشتیبان هستید. احتمالاً برای شمار زیادی از بانو ها مهربانی مهم ترین عامل نباشد ولی برای شما در اولویت قرار دارد,

 

فردی که همۀ وقت} مراقب تان باشد و تحت هر شرایطی دوست تان داشته باشد. از سوی دیگر شما از مردهایی که مدام در حال بازی کردن میباشند یا اینکه دوست دارند با رفتارشان حسادت شما را برانگیزند, لذت نمیبرید. مرد زندگی شما باید بالغ و پخته باشد.

 

مرداد: با انگیزه و پشتیبان
شما دوست دارید که در تمام مراحل زندگی برنده باشید. آنجا که صحبت از انگیزه باشد, شما حرف اول را میزنید. برای کارهایی که نخست میکنید تمام انرژِي تان را میگذارید تا موفقیت شما حتمی شود. ارتباط عاطفی شما نیز از این قائده مستثنی نیست. بنابراین به شریکی احتیاج دارید که مانند شما فردی با انگیزه باشد.

 

به علاوه پشتیبانی طرف مقابل تان نیز برایتان اهمیت زیادی دارد. دوست ندارید با فردی زندگی کنید که روی مبل بنشیند و چشم براه علامت اي از شما باشد. او خودش باید برای ابراز عشق به سمت تان آید. مردان خجالتی و آرام در زندگی شما جایی ندارند.

 

شهریور: صبور و قدردان
شما گاهی مرموز می‌شوید, در این شرایط طرف مقابل تان باید صبور باشد. آنوقت که شما برای تصمیم گرفتن احتیاج به زمان بیشتری دارید, مرد زندگی شما باید صبور باشد و در تمام این مراحل همراه تان باشد, نه اینکه مدام به شما فشار آورد. اضافه بر آن, او باید نسبت

 

به کارهایی که شما برای این ارتباط میکنید, شکرگزار و قدردان باشد. بعنوان مثال قدر تلاش هایي که برای سورپرایز او کردید را بداند, در غیر این صورت در زندگی شما جایی ندارد.

 

مهر: وفادار و اجتماعی
اگر چه وفاداری خواسته تمام زنان هست اما متولدین ماه مهر میخواهند که همسرشان 100 درصد به او وفاردار باشد. از آنجا که آنها افراد باهوشی میباشند و مدام در حال فکر کردن اند, نباید لحظه اي به مرد زندگی شان شک کنند. بنابراین وفاداری از مهم‌ترین خصوصیات مرد ایده آل متولدین مهر هست.

 

به علاوه, او به مردی اجتماعی نیاز دارد. از آنجا که شما میتوانید با دیگران به راحتی ارتباط برقرار کنید و مرکز دقت باشید, دوست دارید که همسرتان نیز در این راه همراهی تان کند.

 

آبان: قوی و احساساتی
شکی نیست که شما فردی قوی هستید بنابراین شریک زندگی تان نیز باید قوی تر از شما باشد تا بتوانید به او تکیه کنید. تنها مردی که عاشق بحران و رقابت هست می‌تواند دل شما را به دست آورد. شما دوست دارید با مرد زندگی تان در مورد مسائل سیاسی و فلسفی بحث و صحبت کنید و اطلاعات تان را با هم به اشتراک گذارید.

 

مردی که با شما به بیرون از منزل بیاید و لذت بردن از زندگی را بلد باشد, به بیان دیگر, مردی که احساسات را به خوبی درک کند و قدرت از خصوصیات بارز او باشد.

 

آذر: نفوذپذیر و شوخ طبع
آذری ها به مردانی که به راحتی در مورد احساسات و عواطف خود سخن می‌گویند, احتیاجی ندارند, مرد آنها باید به محیط و شرایط اطرافشان دلنازک باشند, موقعیت هاي گوناگون را درک کنند و بر زمینه آنها بتوانند برترین تصمیم را بگیرند. آنها باید قادر باشند که مهارت هاي خود را در هر شرایطی به کار گیرند.

 

شوخ طبعی نیز از دیگر خصوصیت هاي مردان ایده آل آذری هاست. کسی که بتواند بخندد و بخنداند. اگر مردی نفوذپذیر و شوخ طبع باشد, مطمئنا شریک زندگی ایده آلی برای شما خواهد بود.

 

دی: سخت کوش و مستعد
شما فرد سیاستمداری هستید. دوست دارید که شریک زندگی تان کل هفته را با سخت کوشی تمام کار کند و به همان نسبت پایان هفته را تنها به بازی و خوشگذرانی بگذراند. شما به اهداف, محدودیت هاي زمانی و ددلاین ها اهمیت زیادی میدهید. بنابراین مرد شما نیز باید به این قواعد اعتقاد داشته باشد,

 

نه کسی که شما را از راهی که میروید, منحرف کند. او نه تنها باید الهام بخش شما در کار و اهداف زندگی تان باشد بلکه باید در خوشی ها نیز پابه پای شما بچگی کند. از آنجا که شما فردی سخت کوش هستید, لیاقت برترین خوشی ها را نیز دارید.

 

بهمن: خوشگل و عاقل
همۀ ما به دنبال مردی زیبا هستیم اما بهمنی ها به این مورد بیش از دیگران دقت نشان میدهند. شما فردی خلاق, فریبنده و با احساس هستید, از این جهت به ظاهر طرف مقابل تان نیز اهمیت می‌دهید. یک مرد خوشگل نه تنها به خود بلکه به شما نیز دقت نشان میدهد و این برای شما بسیار ارزشمند هست.

 

شما در کنار هم یک زوج ایده آل و دوست داشتنی خواهید بود. اما جدا از ظاهر, ذهن خلاق طرف مقابل نیز برایتان بسیار اهمیت دارد. مردان عاقل, آنها که ذهنشان در موقعیت هاي گوناگون به خوبی کار میکند, ایده آل شما خواهند بود.

 

اسفند: دلسوز و مشوق
شما قلبی بزرگ دارید طوری که بی وقفه به دیگران محبت می‌کنید, پس طبیعی هست که انتظار شما از شریک زندگی تان نیز چنین باشد. در قبل شما افرادی حضور داشتند که از مهربانی بویی نبرده بودند, به همین علت شما آنها را از زندگی تان حذف کردید.

 

یک مرد مهربان و دلسوز احساساتِ شما را به خوبی درک می‌کند و این به شما آرامش می‌دهد. آقایانی که مشوق هاي خوبی میباشند و شما را وادار می‌کنند تا احساساتی تر, کنجکاوتر و هنرمندتر عمل کنید, نیز از مردان ایده آل شما خواهند بود. در کنار مردی که شما را به زندگی بهتر تشویق میکند, شاد ترین خواهید بود.