پارس ناز پورتال

رزرو آنلاین هتل
قاصدک 24

مرد هندی که عجیب ترین اسم دنیا را دارد + عکس

مرد هندی که عجیب ترین اسم دنیا را دارد + عکس

مرد هندی که عجیب ترین اسم دنیا را دارد 

در حال حاضر یک مرد هندی عجیب ترین اسم دنیا را دارد. در حالی که داشتن نام مشترک با شخص دیگری می تواند دردسرهای زیادی را در زندگی روزمره ما ایجاد کند، مرد هندی به نام کووید kovid در بحبوحه همه گیری کووید-19 در کانون توجه قرار گرفته است. با این حال، او بدون اینکه از شوخی های دیگران با نام اش ناراحت شود، زندگی بسیار شادی دارد. در ادامه بیشتر با آقای کووید کاپور که صاحب بدترین نام جهان است، آشنا می شویم.

 

وقتی همه‌گیری ویروس کرونا شیوع پیدا کرد، کووید کاپور، یکی از بنیان‌گذاران سایت برنامه‌ریزی سفر Holidify، در توییتر خود نوشت: «اسم من کووید است و من ویروس نیستم». همین توییت خیلی زود باعث شد که نام او در شبکه های اجتماعی ترند شود. این مرد هندی از شوخی هایی که نام اش می شود، هرگز ناراحت نشده است. وی گفته که این شوخی ها و جنبه ی بالایی که دارد، باعث محبوبیت او شده است.

 

دردسرهای نام عجیب مرد هندی

آقای کووید در توییتی نوشت که وقتی او به اولین سفر خارجی خود از زمان شروع همه‌گیری ویروس کرونا رفت، مردم زیادی با نام او شوخی کردند. چندی بعد، توییت او توجه زیادی را به خود جلب کرد. او با چند سایت خبری در مورد ماجراهای جالبی که به واسطه نام خود تجربه کرده است صحبت کرد. به عنوان مثال، کاپور به واشنگتن پست گفت: کاملا دور از ذهن بود که نام من یک ویروس مثل هم باشند.

مرد هندی که عجیب ترین اسم دنیا را دارد + عکس

کاپور از آن زمان تاکنون تا حد زیادی به شوخ طبعی روی آورده است. وی به دنبال کنندگان توییتر خود گفته است که از سال 1990 – زمانی که به دنیا آمد، “کووید مثبت” داشته است. مثلا او شوخی هایی که در فرودگاه ها تجربه کرده است را در توییت های خود آورده. یا اینکه او از گوگل خواسته که نام اش که با K شروع می شود را به رسمیت بشناسد.

 

کووید کاپور: عجیب ترین اسم دنیا

این تاجر 31 ساله مستقر در بنگالورو – هند – گفت که اداره یک سفر تجاری در طول همه گیری برای او مثل یک “کابوس مطلق” بوده است. اما حس شوخ طبعی که داشته به حفظ روحیه اش کمک کرد. او می گوید: ما برای مدیریت شرکت خود استرس زیادی داشتیم و اکنون به موج دیگری رسیده ایم که تازه شروع شده است. من همیشه تماس‌هایم را با افراد جدید با یک شوخی سریع درباره نامم شروع می‌کنم!

مرد هندی که عجیب ترین اسم دنیا را دارد + عکس

او می گوید: لحظاتی وجود داشته است که حتی جیمیل نیز در مورد نامش سردرگم شده است. اما ادامه می دهد: وقتی زندگی به شما لیمو ترش می دهد، انتظار دارد که با آن لیموناد درست کنید. او همچنین اعتراف کرد که گاهی اوقات از نام واقعی خود استفاده نمی کند. زیرا که افشای نام او یک بار باعث شد همه در یک کافی شاپ به وی بخندند. گویا دوستانش با صدای بلند نام وی را صدا زده و همه سرها به سمت او برگشته است.

مرد هندی که عجیب ترین اسم دنیا را دارد + عکس

آقای کووید کاپور در پاسخ به این سوال که آیا از شوخی‌ها اذیت می‌شود یا خیر، گفت که یاد گرفته است همه چیز را به‌درستی انجام دهد. او گفت: “این یک شوخی است که احتمالاً تا پایان عمر من قدیمی نخواهد شد. بنابراین من آن را قبول کردم.” کووید کاپور ادامه داد: بعضی وقت‌ها که حال و حوصله‌ شوخی را ندارم. در حین گرفتن قهوه یا رزرو میز، از یک نام جایگزین – کبیر کاپور – استفاده می‌کنم تا دوباره شوخی های دیگران شروع نشوند.

 

کووید در زبان هندی چه معنایی دارد؟

در حالی که شوخی‌های پیرامون نام او از سال 2020 شروع شد، این کارآفرین اعتراف کرد که نام او که در زبان هندی به معنای “آموخته یا محقق” است و از دوران کودکی همیشه مردم را مجذوب خود کرده است. وی گفته است که: این یک نام بسیار غیر معمول است و بله، ما پس از همه‌گیری کرونا، درگیر این شوخی ها شدیم.

مرد هندی که عجیب ترین اسم دنیا را دارد + عکس

او در پاسخ به سوال درمورد اینکه وقتی برای اولین بار که متوجه شد کروناویروس جدید با نام کووید-۱۹ شناخته می‌شود، چه واکنشی داشت، گفت: یکی از دوستانم آن خبر را با من در میان گذاشت و من کاملاً غرق در این خبر شده بودم. البته، او اعتراف کرده که در آن زمان نمی‌دانست که این همه‌گیری چقدر بزرگ خواهد بود یا اینکه چقدر تأثیر طولانی‌مدتی خواهد داشت.

مرد هندی که عجیب ترین اسم دنیا را دارد + عکس

در حالی که نام این بیماری اغلب به عنوان توهین قومیتی علیه آسیایی ها استفاده شده است، کاپور خوش شانس بود که با چنین چیزی مواجه نشد. او گفت: من در سریلانکا بودم و مردم آنجا هم زیاد خوب نبودند. اما آنها همیشه با این نام شوخی می کردند، اما خوشبختانه هیچ درگیری تاکنون رخ نداده است. دوستان او هشتگ هایی درمورد نام کووید کاپور درست کرده اند که حالا بسیار ترند و وایرال شده اند.