پارس ناز پورتال

قاصدک 24

مرگ عروس و داماد بعد از شب عروسی

مرگ عروس و داماد بعد از شب عروسی

مرگ عروس و داماد بعد از شب عروسی 

عروس و داماد جوان که بعد از شب عروسی به خانه خود رفته بودند تا زندگی را در کنار هم آغاز کنند نتوانستند صبح چشم ها را باز کنند و به کام مرگ فرو رفتند. عروس و داماد سیرجانی که شب گذشته مراسم ازدواج خود را جشن گرفته‌ بودند، امروز به کام مرگ رفته و در سردخانه بیمارستان شهید غرضی سیرجان آرمیدند.

 

مهدی فیروزآبادی مسئول سازمان آتش‌نشانی سیرجان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مورد این حادثه غمناک اظهار داشت: این عروس و داماد شب گذشته مراسم ازدواج خود را برگزار کرده بودند و ظهر امروز با اعلام خویشاوندان آنها مبنی بر گازگرفتگی این زوج جوان، ماموران سازمان آتش‌نشانی وارد منزل آنها شدند.

 

وی افزود: ماموران آتش‌نشانی بعد از ورود به منزل این زوج جوان با پیکر بی‌جان زن و شوهر روبه‌رو شده و بلافاصله آنها را به بیمارستان منتقل کردند، اما زمان زیادی از حادثه گذشته بود و هر دو جوان خود را از دست داده بودند.فیروزآبادی با بیان اینکه هنوز علت مرگ این زوج جوان مشخص نیست، عنوان کرد: منزل مسکونی این زوج دارای سیستم گرمایشی پکیج بوده و احتمال گازگرفتگی گاز طبیعی خیلی بعید است.

 

 به گزارش پارس ناز مسئول سازمان آتش‌نشانی سیرجان گفت: احتمال می‌رود که گاز ناشی از چسب کاغذ دیواری علت مرگ باشد، زیرا هنگام ورود ماموران آتش‌نشانی به خانه بوی بد این چسب که روز قبل نصب شده بود، قابل استنشاق بوده و یا اینکه می‌تواند ناشی از مسمومیت غذایی شدید هم باشد.

 

وی تاکید کرد: علت اصلی مرگ این زوج جوان را باید پزشک قانونی سیرجان اعلام کند که هنوز علت این حادثه غم انگیز را مشخص نکرده‌اند.