پارس ناز پورتال

قاصدک 24

برای داشتن مسافرت رویایی به این مکان ها بروید

برای داشتن مسافرت رویایی به این مکان ها بروید

برای داشتن مسافرت رویایی به این مکان ها بروید 

برای این که مسافرتی رویایی و عالی داشته باشید می توانید از مکان های دنج و بسیار شگفت انگیز در دنیا بازدید کنید که در زیر معرفی شده اند. برخی از توریست ها مناطق طبیعی را دوست دارند، تعدادی از شهر های بزرگ خوششان می آید، عده ای ترجیح می دهند به نقاط دوردست و بکر بروند، در حالی که بعضی ها هم مایل هستند به اماکنی بروند که یا دور نباشد یا با آن آشنایی کامل داشته باشند.

 

با این حال، به ویژه قشر متوسط به خصوص در کشورهای غربی حدود 11 ماه را برای انتخاب محل سفر و برنامه ریزی آن صرف می کنند تا تعطیلات سالیانه خود را به بهترین شیوه و با توجه به بودجه شان سپری کنند.تعدادی از بهترین اماکن جهان برای سفر در سال 2017 را از راهنمای مسافرت نشریه معتبر نشنال جئوگرافیک « National Geographic» برای این گزارش تصویری انتخاب کرده ایم.

 

1 – دره رودخانه موزل در شمال شرق فرانسه در مجاورت مرزهای این کشور با آلمان و لوگزامبورگ. منطقه ای روستایی با طبیعتی زیبا و تاکستان های مشهور.
برای داشتن مسافرت رویایی به این مکان ها بروید

2 – شهر قدیمی بروژ در بلژیک با آبراهه های زیبا که هم قدم زدن در حاشیه آنها و هم قایقرانی از میان ساختمان های قدیمی شهر دلپذیر است. 
برای داشتن مسافرت رویایی به این مکان ها بروید

3 – چشم انداز صخره های یک پارچه به نام اولد من آف استور در شمال شرقی جزیره اسکایه اسکاتلند.
برای داشتن مسافرت رویایی به این مکان ها بروید4 – جزیره میکونوس یونان یکی از مشهورترین جزایر این کشور هر سال هزاران توریست را به خود جلب می کند.
برای داشتن مسافرت رویایی به این مکان ها بروید5 – کوت دازور یا ریویه را فرانسه واقع در حاشیه دریای مدیترانه دارای مناظر بسیار متنوعی است از سواحل شنی گرفته تا صخره ای یکی از مشهورترین مناطق توریستی جهان محسوب می شود.
برای داشتن مسافرت رویایی به این مکان ها بروید6 – بندر سان سباستیان واقع در سرزمین باسک در شمال غرب اسپانیا.
برای داشتن مسافرت رویایی به این مکان ها بروید7 – بلک دراگون پول پارک و منظره کوهستان جاد دراگون اسنو مونتانی در استان یونان چین.
برای داشتن مسافرت رویایی به این مکان ها بروید8 – یک گوندولا ( قایق ونیزی) حامل توریست ها از آبراهه ای و از برابر یک رستوران سنتی بندر ونیز ایتالیا می گذرد.
برای داشتن مسافرت رویایی به این مکان ها بروید9 – منظره ساحل زیبای بیگ شور از فراز ارتفاعات جولیا فیفر بورنز استیت پارک ایالت کالیفرنیا.
برای داشتن مسافرت رویایی به این مکان ها بروید10- یک خانه قایقی ویژه توریست ها در کرالا هند.
برای داشتن مسافرت رویایی به این مکان ها بروید