جستجو در پارس ناز

مشخصات حوله تن پوش خوب چیست

مجموعه : مدل لباس جدید
مشخصات حوله تن پوش خوب چیست

حوله‌های حمام فقط برای تمیز نگه داشتن و خشک کردن استفاده نمی‌شوند. آن‌ها همچنین جزو زیبایی و ظاهر حمام نیز هستند. حوله‌ها اغلب مورد توجه قرار نمی‌گیرند و تعداد کمتری از مردم برای خرید حوله‌های تن پوش با کیفیت خوب هزینه می‌کنند.

 

خرید حوله با کیفیت خوب به این معنی نیست که باید برای آن پول زیادی خرج کنید. با در نظر گرفتن چند نکته مهم، می‌توانید بهترین حوله‌های تن پوش را برای حمام خود انتخاب کنید.به هر فروشگاه که برای خرید حوله بروید، گزینه‌های متنوعی از حوله‌ها با برچسب قیمت و کیفیت متفاوت را خواهید دید.

 

این واقعیت که همه حوله‌ها یکسان نیستند، انتخاب بهترین حوله‌های حمام که نیازها را برآورده ‌کند برای شما دشوار می‌کند.اولین چیزی که در مورد حوله‌ها باید توجه کنید، کیفیت محصول است. حوله‌ها را می‌توان از موادی مانند پنبه، نخ پنبه یا مواد دیگر تولید کرد.

 

در بین تمامی این مواد، پنبه ترجیح داده می‌شود. پنبه دارای نرمی خاصی است، قابلیت جذب آب و زمان خشک شدن سریع، استفاده راحت در حوله‌ها را ارائه می‌دهد. به دلیل طبیعی بودن، واکنش آلرژیک ایجاد نمی‌کند و حتی برای حساس‌ترین پوست‌ها نیز کاملا مناسب است.

 

از آن‌جایی که وزن حوله نیز بر مدت زمان خشک شدن آن تأثیر می‌گذارد، بسته به منطقه استفاده و عادات استفاده می‌تواند متفاوت باشد.در این مقاله مهم‌ترین موضوعاتی را که باید هنگام انتخاب یک حوله تن پوش برای خود در نظر بگیرید را بیان خواهیم کرد.

 

همانطور که در ابتدای این مقاله ذکر شد، انتخاب‌ها ممکن است بسته به انتظارات فرد متفاوت باشد. برخی حوله‌های سنگین‌تر و برخی سبک‌تر را انتخاب می‌کنند. مهم‌ترین نکته این است که سایز بندی حوله تن پوش را بدانید و مناسب با سایز خود آن را انتخاب کنید.

 

سایز بندی حوله تن پوش

سایز بندی حوله تن پوش

همانطور که گفتیم در انتخاب حوله تن پوش، جنس و کیفیت اهمیت دارد. حوله تن پوش باید دقیق اندازه و متناسب با بدن شما باشد به همین دلیل انتخاب سایز مناسب از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

 

سایز حوله تن پوش بر اساس اندازه سرشانه، قد حوله و دور کمر مشخص می‌شود و مطابق جدول زیر است:

 

سایز (M): عرض شانه 50 سانتی‌متر – قد حوله 110 سانتی‌متر – دور کمر 110 سانتی‌متر

سایز (L): عرض شانه 52 سانتی‌متر – قد حوله 115 سانتی‌متر – دور کمر 120 سانتی‌متر

سایز (XL): عرض شانه 57 سانتی‌متر – قد حوله 120 سانتی‌متر – دور کمر 130 سانتی‌متر

سایز (2XL): عرض شانه 60 سانتی‌متر – قد حوله 125 سانتی‌متر – دور کمر 140 سانتی‌متر

 

توجه داشته باشید اندازه ها ممکن است حدود 1 الی 3 سانتی‌متر تفاوت داشته باشد.

 

اسم دیگر حوله تن پوش

اسم دیگر حوله تن پوش

حوله تن پوش به نام‌های دیگر نیز در فارسی مانند حوله پالتوی، حوله لباسی و حوله پوشیدنی استفاده می‌شود، همچنین در زبان انگلیسی Robe Bath Towel معنا می‌شود.

 

یه پاراگراف درباره لایکو

لایکو به عنوان اولین تولید کننده صنعتی و تخصصی کالای خواب و انواع حوله شناخته می‌شود. محصولات لایکو با تکیه بر مفاهیم اساسی کیفیت و مشتری مداری در انواع رنگ‌ها و طرح‌ها تولید می‌شوند.