پارس ناز پورتال

رزرو آنلاین هتل
قاصدک 24

مشهورترین خیانت کارهای دنیا | از برد پیت تا الیزابت تیلور + عکس

مجموعه : اخبار سینما
مشهورترین خیانت کارهای دنیا | از برد پیت تا الیزابت تیلور + عکس

مشهورترین خیانت کارهای دنیا | از برد پیت تا الیزابت تیلور 

در اینبخش با معروف ترین خیانت کارهای دنیا آشنا می‌شویم. امروز از خانم کریستین استوارت گرفته تا مستر برد پیت جذاب و خانم الیزابت تیلور مشهور، با معروفترین افرادی آشنا می‌شویم کـه علاقه زیادی بـه خیانت هاي عاطفی دارند، آنها نمی‌توانند پیوند عاطفی خودرا مستحکم نگه دارند و سابقه بدی در ترک کردن شریک عاطفی شان دارند، در ادامه با پارس ناز همراه باشید.

 

آزی آزبورن

آزی ازآن دسته خواننده‌هاي اسـت کـه همیشه زندگی‌اش حاشیه‌هاي زیادی رابه‌دنبال داشته اما علی رغم تمامی این شایعه‌ها تأثیر آزبورن در موسیقی هوی متال را نمی‌‌توان نادیده گرفت و بسیاری وی را پدر هوی متال می نامند. آزی چیزی حدود ۳۳ سال بود کـه با همسرش شارون ازدواج کرده بود اما در می سال ۲۰۱۶ پیوند مقدس ازدواج را زیر پا گذاشت و با آرایشگر خانوادگی‌ شان وارد رابطه شد.

مشهورترین خیانت کارهای دنیا | از برد پیت تا الیزابت تیلور + عکس

البته از قرار معلوم این رابطه ریشه‌‌اي طولانی داشت و آزی و میشل پوه «Michelle Pugh»، حدود چهار سال با هم در ارتباط بودند تا این کـه در نهایت همسر آزی از این رابطه پرده بر می‌دارد. میشل پوه مدتی بعد از برملا شدن رابطه‌اش با آزی بـه مجله پیپل گفت کـه آزی واقعاً وی را دوست داشته و آنها رابطه‌اي بسیار جدی و عمیق برقرار کرده بودند.

 

اما این سکه روی دیگری نیز داشت و بـه‌رغم این کـه میشل پوه از رابطه‌اش با آزی آزبورن رضایت کامل داشت، نماینده آزی در همین رابطه بـه مجله پیپل گفته بود کـه آزی آزبورن از این کـه بـه همسرش خیانت کرده و با میشل پوه روی هم ریخته بسیار ناراحت و پشیمان اسـت و خدا را شکر می کند کـه همسرش شارون، پس از این کـه از این رابطه باخبر شد بازهم کنار آزی ماند و از او حمایت کرد.

 

از قرار معلوم خیانت‌هاي ازی آزبورن بهمین‌جا ختم نمی شود و پایگاه خبری پیج‌سیکس «Page Six»، نیز در همین زمینه مدعی شد آزی در طول زندگی خود خیانت‌هاي زیادی را مرتکب شده اسـت اما رابطه او با میشل میخ آخری بـه تابوت خیانت‌هاي آزبورن بودو باعث شد تا وی بـه تمامی اشتباهات گذشته اعتراف کند و بـه فکر جبران آنها باشد.

 

کریس راک

کریس راک کـه سال‌هاي زیادی اسـت فیلم‌هاي کمدی و بامزه بازی می کند و حسابی مـا را می‌خنداند چیزی حدود ۲۰ سال بود کـه با همسرش، مَلک، ازدواج کرده بود تا این کـه در نهایت درسال ۲۰۱۶ شاهد خبر طلاق این بازیگر بودیم. مدتی پس از طلاق کریس اعتراف کرد کـه جدایی او از همسرش ریشه در خیانت کریس داشته اسـت.

مشهورترین خیانت کارهای دنیا | از برد پیت تا الیزابت تیلور + عکس

او در می سال ۲۰۱۷ بـه رولینگ استون گفت بـه غیر از همسرش با سه زن دیگر نیز کـه یکی از آنها سلبریتی بسیار معروفی اسـت وارد رابطه شده بود. کریس راک در خصوص خیانت خود گفت واقعاً از کاری کـه کرده شرمنده اسـت و از آنجایی کـه در دنیای سلبریتی‌ها همه ی‌چیز بیش از حد بزرگنمایی می شود از این کـه آبرویش رفته واقعاً شرمسار اسـت و احساس ندامت می کند.

 

پایگاه خبری پیج‌‌ سیکس قضیه ارتباط کریس راک با سلبریتی کـه بـه آن اشاره کرده بود را دنبال کرد و بعد‌ها مشخص شد کریس با کِری واشینگتن «Kerry Washington»، کـه در فیلم «فکر کنم عاشق همسرم هستم» «I Think I Love My Wife»، با یک دیگر همبازی بودند وارد رابطه شده بود. کری واشینگتن با کریس راک در خصوص این اتهام جدید هیچ نظری مطرح نکردند.

 

کریستین استوارت

بی شک شـما هم کریستین را مثل مـا با مجموعه‌فیلم‌هاي «گرگ و میش» می‌شناسید، از این فیلم ۵ قسمت ساخته شد ودر مجموع فروشی بیشتر از ۳ میلیارد دلار داشت، اما جالب اسـت بدانید کریستین استوارت با فیلم «اتاق وحشت» کـه نقش دختر جودی فاستر را دراین فیلم بازی میکرد در سطح جهانی مشهور شد.

مشهورترین خیانت کارهای دنیا | از برد پیت تا الیزابت تیلور + عکس

استوارت کـه درسال ۲۰۱۸ بـه‌عنوان جوا‌ن‌ترین داور جشنواره کن دراین فستیوال حضور پیدا کرد سابقه بسیار بدی در خیانت دارد. در همین زمینه درسال ۲۰۱۲ شاهد تصویری از استوارت و روپرت سندرز «Rupert Sanders»، کارگردان فیلم سفیدبرفی و هانتسمن بـه بیرون منتشر شد کـه در آن زمان سندرز متاهل بودو همین قضیه باعث رسوایی این دو سلبریتی شد.

 

استوارت در پاسخ بـه افتضاحی کـه بـه بار آورده بود متنی منتشر کرد و گفت از رفتارش شرمنده اسـت، اما این پاسخ نتوانست زخم‌هاي همسر سندرز را کاهش دهد و بـه‌رغم این کـه سندرز از همسرش دو فرزند داشت در نهایت کار این زوج بـه جدایی کشید. از قرار معلوم خیانت‌هاي کریستین استوارت بهمین‌جا ختم نشد و او با یک هنرپیشه در ارتباط بود کـه در همان زمان با یک خواننده فرانسوی نیز وارد ارتباط شد.

 

بن افلک

بن افلک رابه‌خوبی می‌شناسم و تمامی فیلم‌هایش را در مقام کارگردان و بازیگر دیده‌ایم و از آنها لذت برده‌ایم اما بن افلک چیزهای زیادی برای مخفی کردن دارد کـه نمی خواهد از آنها خبر داشته باشیم. این سلبریتی موفق زمانی کـه با جنیفر لوپز نامزد بود، در فیلم دِردویل «Daredevil»، با جنیفر گارنر وارد رابطه شد.

مشهورترین خیانت کارهای دنیا | از برد پیت تا الیزابت تیلور + عکس

بن افلک مدتی بعد بـه این قضیه اعتراف کرد و مدعی شد نخستین بار جنیفر گارنر را در فیلم پرل‌هاربرو «Pear Harbor» دید و پس ازآن برای بازی درکنار او در فیلم دردویل لحظه‌شماری میکرد و همین فیلم بود کـه رابطه آنها را قوی تر کرد و باعث شد بن عاشق جنیفر گارنر شود. در آن زمان جنیفر گارنر با اسکات فولی «Scott Foley»، ازدواج کرده بودو رابطه او با بن افلک باعث شد کار جنیفر و اسکات بـه طلاق بکشد.

 

در نهایت ازدواج جنیفر گارنر و بن افلک نیز ختم بـه خیر نشد ودر سال ۲۰۱۷ شاهد این جدایی این زوج سلبریتی بودیم. این طلاق حاشیه‌هاي زیادی رابه‌دنبال داشت و باعث شد برملا شود کـه بن افلک حتی بـه جنیفر گارنر نیز پایبند نبوده و مدت‌هاي زیادی با لیندسی شوکوس «Lindsay Shookus»، یکی از تهیه‌کننده‌هاي هالیوود رابطه داشته اسـت. پایگاه خبری رادار آنلاین دراین زمینه گزارشی منتشر کرد و مدعی شد:

 

بن افلک از سال ۲۰۱۳ با لیندسی رابطه داشته اسـت اما برای این کـه کسی از این رابطه باخبر نشود این دو هرگز با هم بیرون نمی‌رفتند. جالب اینجاست کـه از قرار معلوم بن افلک و لیندسی لوهان برای محکم‌کاری هم کـه شده از سرویس‌هاي ایمیل عمومی استفاده نمیکردند و از طریق ایمیل‌هاي خصوصی با هم در ارتباط بودند. جنیفر گارنر از بن افلک در نهایت جدا شد.

 

دیوید بورناز

اگر اهل سریال‌هاي آمریکایی باشید بـه احتمال زیاد هنرنمایی دیوید بورناز را در سریال‌ استخوانها دیده‌اید. این سلبریتی سرشناس با جمی برگمن «Jaime Bergman»، بازیگر سریال آنجل کـه دیوید بورناز نیز دراین سریال حضور داشت ازدواج کرده بودو حدود ۱۰ سال از ازدواج آنها می‌گذشت کـه خبر هـای خیانت دیوید بورناز در رسانه‌ ها پیچید.

مشهورترین خیانت کارهای دنیا | از برد پیت تا الیزابت تیلور + عکس

در ماه می سال ۲۰۱۰ دیوید بورناز بـه مجله پیپل گفت مـن با خیانت، ازدواجم را لکه‌دار کردم اما سعی دارم دراین خصوص صادق باشم و بهمین دلیل بـه اشتباه خودم اعتراف کردم. وی در صحبت‌هاي خود گفت یکی از افرادی کـه با او رابطه داشته و نمیخواهد نامش را فاش کند مدتی اسـت بابت این قضیه از دیوید بورناز اخاذی می کند.

 

پایگاه خبری رادار آنلاین دراین زمینه مدعی شده اسـت کـه دیوید بورناز مبالغ بسیار هنگفتی را برای ساکت کردن این زن پرداخت کرده و از این شرایط بـه تنگ آمده اسـت و می خواست با برملا کردن خیانتش از شر اخاذی‌ها خلاص شود. از قرار معلوم خیانت‌هاي دیوید بورناز بـه یک مورد ختم نمیشود و با یک بازیگر فیلم‌هاي مستهجن نیز وارد رابطه شده بود.

 

اسکات دیسیک

اسکات دیسیک حدود یک دهه با کورتنی کارداشیان رابطه داشت اما دراین زمینه نیز بوی خیانت بـه مشام می رسد ودر مارس سال ۲۰۰۸ در یکی از برنامه‌هاي «پابه‌پای خانواده کارداشیان» «Keeping Up With The Kardashians»، شاهد قسمتی بودیم کـه در گوشی اسکات دیسیک پیامک‌هایي از یک زن غریبه پیدا شده بود.

مشهورترین خیانت کارهای دنیا | از برد پیت تا الیزابت تیلور + عکس

او دراین برنامه کارهای خودش را توجیح کرد اما مدتی بعد در جولای ۲۰۱۵ با کلویی بارتولی «Chloe Bartoli»، کـه یک آرایشگر مشهور اسـت در موناکو دیده شد و یکبار دیگر خبر خیانت‌هاي اسکات دیسیک در رسانه‌ ها چرخید. ناگفته نماند در آن زمان اسکات دیسیک و کورتنی کارداشیان از هم جدا شده بودند اما بازهم رابطه اسکات دیسیک و این آرایشگر مشهور خبرساز شد.

 

سیه‌نا میلر

سیه‌نا با جود لا، ازدواج کرده بود کـه خبر رابطه جود و پرستار بچه‌ آنها در رسانه‌ ها پیچید، اما از قرار معلوم سیه‌نا میلر نیز ید طولایی در خیانت دارد و از این لحاظ در حق جود لا چیزی کم نگذاشته اسـت چرا کـه گفته می شود زمانی کـه سیه‌نا میلر با جود لا ازدواج کرده بود با دنیل کریگ، بازیگر انگلیسی نقش جیمز باند وارد رابطه شده بود.

مشهورترین خیانت کارهای دنیا | از برد پیت تا الیزابت تیلور + عکس

سیه‌نا درنهایت با تام استاریج «Tom Sturridge»، ازدواج کرد و از او یک دختر با نام مارلو «Marlowe» نیز دارد، اما از قرار معلوم هنوز هم ریگی در کفش سیه‌نا میلر اسـت ودر همین زمینه رادار آنلاین در اکتبر سال ۲۰۱۵ گزارش داد کـه سینه‌نا با برد پیت ارتباط دارد.

 

برد پیت

چیزی بیشتر از ۱۰ سال از عشق برد پیت و آنجلینا جولی می‌گذرد و پس از این کـه برد پیت، قلب جنیفر آنیستون زیبارو را شکست و بـه آنجلینا دل سپرد این زوج عاشق همیشه بـه‌عنوان مصداق بارز عشق و وفاداری شناخته میشوند. برد پیت در دسامبر سال ۲۰۰۸ بـه رولینگ استون گفت کـه عشق آنها در صحنه فیلم آقا و خانم اسمیت شکل گرفته اسـت.

مشهورترین خیانت کارهای دنیا | از برد پیت تا الیزابت تیلور + عکس

اما در آن زمان هنوز برد پیت با جنفیر آنیستون ازدواج کرده بودو از این لحاظ عشق آنها درنظر آنیستون خیانتی بیش تصور نمی‌شد. از قرار معلوم عشق برد پیت بـه آنجلینا جولی پس از گذشت یک دهه فروکش کرده اسـت و گفته میشود در اکتبر سال ۲۰۱۵ و زمانی کـه برد پیت تهیه‌کنندگی فیلم «شهر گم شده زی» «Lost City Z» را برعهده داشت با سیه‌نا میلر، بازیگر این فیلم روی هم ریخته بود.

 

گفته میشود پس از آشنایی برد پیت و سیه‌نا میلر دراین فیلم، روزی نبود کـه آنجلینا جولی نام سیه‌نا را از دهان برد پیت نشود، ظاهرا کار بـه جایی رسید کـه آنجلینا برد پیت ممنوع کرد تا نزدیک سیه‌نا حضور پیدا کند. از قرار معلوم آنجلینا جولی چندین روز نیز با برد پیت سر همین قضیه قهر بودو حرف نمی زد. در نهایت نیز کار بالا گرفت ودر سپتامبر سال ۲۰۱۶ آنجلینا جولی تقاضای طلاق گرفت و عطای برد پیت رابه لقایش بخشید.

 

کریس براون

کریس براون ازآن سلبریتی‌هایي اسـت کـه هیچوقت نمیتواند سر جایش بنشیند و شایعات روابط مشکوک او همیشه در صدر خبر رسانه‌ ها اسـت. درسال ۲۰۱۳ نیز کریس براون رسما بـه پاور ۱۰۵.۱ اعتراف کرد کـه هم زمان با ریحانا و کروچ ترن «Karueche Tran»، رابطه داشته اسـت. رفتار کریس براون باعث شد تا در نهایت ریحانا در بهار سال ۲۰۱۳ از کریس جدا شود و کریس براون فرصت بهتری برای ادامه رابطه با کروچ ترن پیدا کرد.

مشهورترین خیانت کارهای دنیا | از برد پیت تا الیزابت تیلور + عکس

این رابطه تا سال ۲۰۱۵ ادامه پیدا کرد تا این کـه کروچ متوجه شد کریس براون با یک مدل زیبارو با نام نیا «Nia»، رابطه برقرار کرده و این مدل از کریس براون باردار اسـت، در نتیجه کروچ نیز پای خودش را از زندگی کریس براون بیرون کشید. حدود یکسال بعد کریس براون پستی در اینستاگرام منتشر کرد و دراین مطلب سعی نمود تا خیانت‌هایي کـه انجام داده را توجیه کند.

 

الیزابت تیلور

الیزابت در دوران طلایی خود یکی از مشهور ترین بازیگران زن دنیا بـه‌حساب می‌آمد و با دو جایزه اسکار توانست نام خودش را در تالار هنرمندان سینما جاودان کند، این بازیگر فقید با ۷ نفر ازدواج رسمی داشت کـه این آمار در نوع خودش کاملاً عجیب بـه‌نظر میرسد. بر اساس کتابی کـه زندگینامه الیزابت تیلور رابه تصویر کشیده اسـت، تیلور زمانی کـه با ادی فیشر ازدواج کرده بود با مرد دیگری نیز رابطه داشت.

مشهورترین خیانت کارهای دنیا | از برد پیت تا الیزابت تیلور + عکس

او در نهایت از فیشر طلاق گرفت بـه عقد همان مرد درآمد، جالب اسـت بدانید این مرد هنرپیشه مشهور آن زمان، ریچارد برتون بود. وی بـه هیچ‌کدام از ازدواج‌هاي خود پایبند نبود و گفته می شود با دیگر هنرپیشه‌هاي سرشناس آن زمان مانند تولی کرتیس نیز رابطه داشت. داستان خیانت‌هاي الیزابت تیلور بـه اندازه‌اي اسـت کـه اگر بخواهیم بـه تمامی آنها اشاره کنیم مثنوی هفتاد مـن کاغذ می شود.

 

جک نیکلسون

جک نیکلسون رابه‌ اندازه‌اي دوست داریم کـه حتی حاضر نیستیم در خصوص این سلبریتی مشهور حرف بدی بشنویم، اما بد نیست بدانید جک نیکلسون عادت‌هاي زشت زیادی دارد کـه یکی از رسواترین آنها خیانت اسـت. جک نیکلسون چیزی حدود ۱۷ سال با آنجلیکا هیوستون ازدواج کرده بود، اما در طول تمامی این سالها از هر فرصتی برای خیانت بـه همسرش بهره می‌جست.

مشهورترین خیانت کارهای دنیا | از برد پیت تا الیزابت تیلور + عکس

مدت‌ها بعد در همین زمینه آنجلیکا هیوستون بـه نیویورک پست گفته بود کـه جک نیکلسون نخستین قرار ملاقاتش با آنجلیکا را بر هم زده بود تا بتواند با یک دختر دیگر ملاقات کند. آنجلیکا هیوستون در ادامه صحبت‌هاي خود مدعی شد دفعات زیادی بود کـه متوجه خیانت جک نیکلسون می‌شد و بارها نامه‌هاي عاشقانه‌اي کـه زنهای دیگر بـه نیکلسون نوشته بودند را در جیبش پیدا میکرد.

 

قضیه خیانت‌هاي نیکلسون ادامه پیدا کرد تا این کـه نهایتاً درسال ۱۹۹۰، جک نیکلسون، همسرش، آنجلیکا هیوستون رابه صرف شام دعوت کرد و بـه او گفت از ربکا برسارد «Rebecca Broussard»، هنرپیشه زن هالیوودی فرزند دارد و همین قضیه باعث شد تا کاسه صبر جک نیکلسون لبریز شود و کار این زوج درنهایت بـه جدایی برسد.

 

جاستین تیمبرلیک

اینروزها جاستین تیمبرلیک رابه‌عنوان پدر و همسر خوب و فداکاری می‌شناسیم کـه عاشق خوانده‌اش اسـت و از ازدواجش با جسیکا بیل بسیار راضی بـه‌نظر می رسد. اما ظاهرا جاستین در گذشته شیطنت‌هاي زیادی انجام داده اسـت. جالب اسـت بدانید درسال ۲۰۰۹،‌ زمانی کـه با جسیکا بیل رابطه داشت بـه‌ صورت کاملاً مخفی ریحانا را ملاقات میکرد.

مشهورترین خیانت کارهای دنیا | از برد پیت تا الیزابت تیلور + عکس

بنا بـه گزارشی کـه هالیوود گاسیپ در همین زمینه منتشر کرده اسـت، جاستین و ریحانا تمام سعی‌ خودشان را انجام دادند تا این راز برای همیشه سر بـه مهر باقی بماند اما چند روزی بیشتر طول نکشید کـه جسیکا از رابطه میان جاستین و ریحانا باخبر شد. این‌گونه کـه پیداست جاستین تنها با ریحانا ارتباط نداشت و بنا بـه گزارشی کـه یو‌.‌اس ویکلی «Us Weekly» منتشر کرده بود:

 

در سپتامبر سال ۲۰۱۰ تیمبرلیک سه شب را در منزل اولیویا مان «Olivia Munn» سپری کرد. خوشبختانه شواهد از این حکایت دارد کـه این شیطنت‌هاي تیمبرلیک بـه اتمام رسیده و اینروزها آن گونه بنظر می رسد کـه دیگر ریگی در کفش ندارد و بـه جسیکا بیل و پسرس، سیلاس، وفادار و پایبند اسـت.

 


 

دلایل خیانت عاطفی چیست؟

 

شاید مشکوک شوید کـه شریک عاطفی تان بشما خیانت می کند یا حتی مطمئن شوید کـه بشما دروغ می‌گوید، اما همیشه برایتان سؤال اسـت کـه چرا شریک عاطفی تان تصمیم گرفته دست بـه چنین کار بی رحمانه اي بزند و شـما هیچوقت جوابی برای این سؤال پیدا نمی‌کنید. عواملی وجوددارد کـه باعث می شود آدم ها بـه کسانی کـه انها را دوست دارند خیانت کنند.

 

پدر و/ یا مادر خیانتکاری داشتند

محیط و عوامل محیطی تأثیر زیادی روی مـا دارند. کارشناسان می‌گویند یکی از عواملی کـه باعث خیانتکار شدن آدم ها می شود، داشتن پدر و / یا مادری اسـت کـه همین رفتار را از انها دیده اند.

مشهورترین خیانت کارهای دنیا | از برد پیت تا الیزابت تیلور + عکس

اگر شـما در خانه اي بزرگ شوید کـه خیانت در آن یک هنجار اسـت، ممکن اسـت شـما هم همین طرز فکر را پیدا کنید. با این حال، بعضی از فرزندان چنین والدینی راه مخالف را در پیش می‌گیرند، یعنی ممکن اسـت با خود عهد کنند کـه هرگز مثل پدر و/ یا مادر خیانتکار یا خانمان برانداز خود نباشند. البته این حالت کمتر اتفاق میوفتد.

 

مشکل از شخصیت آن ها است

بعضی از ویژگی هاي شخصیتی هم احتمال خیانتکار شدن افراد را بالا میبرند. بـه گفته ي کارشناسان، احتمال خیانتکاری در بعضی از تیپ هاي شخصیتی بیشتر اسـت.

مشهورترین خیانت کارهای دنیا | از برد پیت تا الیزابت تیلور + عکس

مثلا کسانی کـه دنبال ترس و هیجان هستند، افراد معتاد، کسانی کـه از بزرگ شدن و تعهدات و وظایف دوران بزرگسالی ترس دارند، سبکهای دلبستگی اجتنابی، افراد خودشیفته و کسانی کـه بـه دروغگویی مزمن مبتلا هستند. اگر بـه دنبال یک رابطه ي عاطفی متعهدانه و بلند مدت هستید، از این دست آدم ها دوری کنید.

 

وارد مرحله خاصی از زندگی یا رابطه عاطفی شان شده اند که برایشان خوشایند نیست

 

وقتی چیزهایی در زندگی شروع بـه تغییر می کند، ممکن اسـت آدم ها عکس العملی بـه این تغییرات داشته باشند کـه برای اطرافیان شان ایده آل نباشد. بعضی ها ممکن اسـت بـه مشروب خواری یا عیاشی روی بیاورند و بعضی هم خیانت میکنند. در بعضی از مراحل زندگی یا رابطه ي عاطفی، احتمال خیانت بیشتر می شود.

مشهورترین خیانت کارهای دنیا | از برد پیت تا الیزابت تیلور + عکس

مثلا در دوران شروع رابطه ي عاطفی و سرکشی اي کـه بطور ناخودآگاه در برابر تعهد دراین دوره اتفاق میوفتد، در دوران بارداری همسر کـه بعضی از مردان دچار ترس از محبوس شدن «نداشتن آزادی» می شوند، و یا در دوران بازنشستگی کـه فرد سعی می‌خواهد ثابت کند هنوز برای دیگران جذابیت دارد.

 

به دنبال ترس و هیجانی هستند که در این شرایط به وجود می آید

 

گاهی بعضی افراد بـه این دلیل خیانت میکنند کـه می‌خواهند ترسی کـه از رو شدن خیانتکاری شان بـه وجود می‌آید را حس کنند یا فقط بـه این خاطر کـه دنبال تجربه ي یک چیز جدید و «تر و تازه» در زندگی شان هستند. این افراد از رابطه ي عاطفی و جنسی فعلی خود دلزده شده اند و همه ی چیز برایشان کسل کننده، قابل پیشبینی و عادی شده.

مشهورترین خیانت کارهای دنیا | از برد پیت تا الیزابت تیلور + عکس

انها با برقراری رابطه با یک آدم جدید سعی میکنند بـه زندگی خود تازگی و طراوت دهند. علاوه بر این، وقتی ریسک رو شدن دست شان وجود داشته باشد، هیجان انها بیشتر می شود. با این حال، بسیار مهم اسـت کـه بخاطر داشته باشید رابطه با آن زن یا مرد جدید هیچ شباهتی بـه زندگی واقعی ندارد.

 

احساس می کنند در رابطه فعلی شان نادیده گرفته می شوند

 

اگر شـما آن شخصی باشید کـه بـه او خیانت شده، بـه اسانی می‌توانید تقصیر همه ی چیز رابه گردن کسیکه خیانت کرده بیندازید. البته خیانت هرگز قابل توجیه نیست اما بـه گفته ي کارشناسان، گاهی ممکن اسـت افراد بـه این خاطر کـه در رابطه ي فعلی خود احساس عشق یا توجه نمیکنند مرتکب اشتباه شوند.

مشهورترین خیانت کارهای دنیا | از برد پیت تا الیزابت تیلور + عکس

احساس بی توجهی یا قدرنشناسی از سمت شریک عاطفی، می‌تواند باعث خیانت شود. اگر شـما در رابطه ي عاطفی خود آسان باشید ولی احساس دوست داشته شدن نکنید، خیانت بهترین راه برای گرفتن توجهی اسـت کـه آرزویش را دارید. با این حال، گاهی هر قدر هم کـه رابطه اي سرشار از عشق باشد، بازهم مانع از این نمی شود کـه شخص در جای دیگری بـه دنبال گرفتن توجه بیشتر برود.

 

از نظر روانی ناایمن هستند

رابطه ي عاطفی با افراد ناایمن «از نظر روانشناختی» میتواند مشکلات زیادی بـه وجود آورد. این ویژگی باعث مشکلات مختلفی در رابطه می شود، از حسادت گرفته تا بازرسی شریک عاطفی خود. بـه علاوه، رابطه ي عاطفی با چنین افرادی می‌تواند منجر بـه خیانت از سمت هر یک از طرفین رابطه شود.

مشهورترین خیانت کارهای دنیا | از برد پیت تا الیزابت تیلور + عکس

این ویژگی می‌تواند منجر بـه ایجاد نیاز بـه اثبات خود از نظر جنسی شود. بـه دست آوردن دل کسیکه شریک عاطفی تان نیست، ساده‌ترین راه برای این اسـت کـه احساس خوبی نسبت بـه خودتان پیدا کنید.

 

می خواهند همان احساسی که آن ها داشتند را شما هم تجربه کنید

 

اگر شـما کسی باشید کـه بـه او خیانت شده، بـه سختی می‌توانید راهی برای کنار آمدن با این احساس عذاب آور پیدا کنید. حتی اگر تصمیم بگیرید کـه اجازه دهید آن شخص برگردد و رابطه ي خودرا دوباره از سر بگیرید، بخشیدن و کنار آمدن با گذشته، گاهی اوقات می‌تواند غیر ممکن باشد.

مشهورترین خیانت کارهای دنیا | از برد پیت تا الیزابت تیلور + عکس

بهمین دلیل، شاید آسان تر این باشد کـه شـما هم همان کار رابا شریک عاطفی خیانتکار خود کنید. افراد زیادی هستند کـه برای انتقام گرفتن از شریک عاطفی خود بـه او خیانت میکنند. خیانت شریک عاطفی باعث می شود شـما هم بـه همان شکل رفتار کنید یا بخواهید طعم خیانت رابه شریک عاطفی تان هم بچشانند.

 

معلوم نکرده اید که رابطه تان چقدر جدی است و به آن متعهد هستید

 

اگر مدت زیادی رابا کسی می گذرانید، ممکن اسـت تصور کنید کـه با او در رابطه ي عاطفی هستید، اما اگر با یک دیگر در اینباره صحبت نکنید کـه این رابطه چقدر برایتان جدی اسـت و بـه آن متعهد هستید ، ممکن اسـت روزی بخود بیایید و متوجه شوید کـه طرف مقابل تان چندان این رابطه را جدی نگرفته یا دید آسان تر و آزادانه تری بـه آن دارد.

مشهورترین خیانت کارهای دنیا | از برد پیت تا الیزابت تیلور + عکس

وقتی رابطه اي بـه مرحله ي مشخصی می رسد، طرفین رابطه حتماً باید با هم درباره ي میزان تعهدشان بـه یک دیگر صحبت کنید. مشکل از جایی شروع می شود کـه یکی از طرفین رابطه ي عاطفی بـه اندازه ي دیگری متعهد نیست یا درک نکرده کـه رابطه ي انها جدی اسـت و باید بـه هم متعهد باشند.

 

ترس از ترک شدن دارند

شاید بـه این فکر کنید کـه خیانت کردن از ترس ترک شدن، نتیجه ي معکوس دارد اما بـه گفته ي کارشناسان، این مسأله در حقیقت می‌تواند عامل محرک بسیار تأثیرگذاری باشد. ضربه هاي عاطفی نقش زیادی دراین مسأله دارند.

مشهورترین خیانت کارهای دنیا | از برد پیت تا الیزابت تیلور + عکس

طلاق، پدر یا مادری کـه خانواده را رها می کند و هرگز بازنمی گردد، و یا پدر یا مادر خشمگینی کـه پرخاش هاي ناگهانی و توهین آمیزی «بـه صورت فیزیکی یا کلامی» بـه فرزند خود دارد، از نمونه هاي چنین ضربه هاي عاطفی اي هستند.

 

مهارت های لازم برای گفتگوی سالم را ندارند

 

گفت و گو، سنگ بنای هر رابطه ي پایداری اسـت و اگر مهارت آنرا نداشته باشید این مسأله میتواند باعث خیانت شود. هم در مردان و هم در زنان، نداشتن مهارت هاي لازم برای یک گفتگوی سالم می‌تواند منجر بـه خیانت شود.

مشهورترین خیانت کارهای دنیا | از برد پیت تا الیزابت تیلور + عکس

انها اگر بتوانند دربارۀ مسائل و مشکلات نهفتۀ رابطۀ عاطفی خود صحبت کرده و مستقیما در مورد انها با یک دیگر بحث کنند احتمالا از خیانت پرهیز خواهند کرد.