جستجو در پارس ناز

معرفی بهترین شرکت خدمات برای امورات پرده های اداری، خانگی و شرکتی

معرفی بهترین شرکت خدمات برای امورات پرده های اداری، خانگی و شرکتی

در طول تاریخ، پرده بخش جدایی ناپذیر منازل بوده است. پرده کارایی های مختلفی برای ما دارد و ما همواره از پرده به عناوین مختلف استفاده کرده ایم. به عنوان مثال پرده وسیله ای برای کنترل میزان تابش نور خورشید در فضای داخلی ساختمان ها بوده است.

 

و همچنین به عنوان وسیله ای برای حفظ حریم خصوصی افراد از محیط خارجی شناخته می شود. همانطور که مستحضرید؛ این روزها پرده ها بخشی از دکوراسیون داخلی منازل مسکونی، شرکت ها و ادارات شده اند.

 

همواره افرادی که به قصد خرید و سفارش پرده به فروشگاه های پرده فروشی مراجعه می کنند، در مورد وضعیت دیگر عناصر دکوراتیو در محیط مد نظرشان مثل مبلمان و فرش ها و…. حرف می زنند و تمایل دارند تا پرده های سفارشی آن ها هماهنگ با آن ها باشد و به نوعی مکمل آن ها گردد.

 

اهمیت انتخاب بهترین فروشگاه مربوط به پرده

 

معمولاً افرادی که قصد خرید پرده را دارند، تمایل دارند تا از بهترین فروشگاه پرده خرید خود را انجام دهند. برای آنها همیشه این سوال پیش می آید که از کجا پرده هایشان را تهیه کنند؟ بهترین فروشگاه پرده چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

 

خدمات پس از فروش این فروشگاه ها چیست؟ و برخی از سوالات دیگر که ممکن است در ذهن آن ها نقش ببندد. تمامی این موارد می توانند، بازگو کننده نقش و اهمیت خرید پرده از یک فروشگاه معتبر باشند.

 

ما در ادامه قصد داریم، تا مهمترین نکات پیرامون این موضوع را بیان کنیم تا اگر قصد خرید پرده از یک فروشگاه خوب و معتبر را دارید، با افزایش آگاهی خود پیرامون این موضوع بتوانید بهترین خرید را انجام دهید.

 

معرفی بهترین فروشگاه مربوط به پرده و خدمات پیرامون آن

 

یکی از معتبرترین و بهترین فروشگاه های معتبر که در زمینه ی امورات مربوط به پرده فعالیت دارد، شرکت پرده کاران است. این شرکت بیشتر‌ از پنجاه سال است که فعالیت خود را آغاز کرده و در طول این سالها خدمات بسیاری به مشتریان خود ارائه کرده است.

 

نتیجه انجام دقیق سفارشات مشتریان و تحویل بدون عیب و نقص پرده های مشتریان، برپایی سه شعبه فعال فروشگاه پرده کاران در مناطق شمالی شهر تهران بوده است. این سه شعبه سالهاست توانسته اند مشتریان ثابت خود را حفظ کنند و با انجام بی عیب و نقص سفارشات آن ها بر تعداد مشتریان خود بیفزایند.

 

انجام پروژه های اداری توسط شرکت پرده کاران

 

شرکت پرده کاران علاوه بر طراحی و اجرای پرده های منازل مسکونی، موفق بوده تا پروژه های بسیاری برای اداره ها، سالن های آمفی تئاتر، مدارس، بیمارستان ها و شرکت های تجاری، ادارات و .‌‌…. اجرا کند.

 

خوشبختانه شرکت تمرکز خود را فقط بر روی پرده های پارچه ای نگذاشته، و با اجرای طرح‌های بسیاری از پرده های کرکره ای، زبرا، حصیری، لوردراپه و …. توانسته تا موفقیت های درخشانی از ظرفیت های خود را در سوابق کاری اش ثبت کند. بنابراین تا امروز شرکت ها و ادارات بسیاری برای خرید پرده های خود به فروشگاه پرده کاران مراجعه نموده اند.

 

در اختیار داشتن مجموعه ی بی‌نظیری از انواع پارچه و مدل پرده

 

شرکت پرده کاران، شرکتی است که دارای کلکسیون بی نظیر و متنوعی از انواع و اقسام پارچه و متریال مختلف پیرامون پرده است. منظور از متریال مختلف پرده هایی از جنس حصیر، فلز، لوردراپه و اقلام دیگر می باشد.

 

محال است مشتریانی که به یکی از شعب فروشگاه پرده کاران مراجعه می کنند؛ دست خالی از آنجا خارج شوند. زیرا با توجه به تنوع بی‌نظیر و گسترده محصولاتی که در فروشگاه وجود دارد، می توانند طیف وسیعی از سلایق گوناگون با توانایی های مالی متفاوت را پوشش دهند.

 

امکان دوخت و دوز و اجرای مدل های مختلف پرده

 

خوشبختانه شرکت پرده کاران با داشتن واحد دوخت و دوز متبحر و حرفه ای که با چرخ های خیاطی پیشرفته و استاندارد و همچنین چرخ های سردوز بسیار عالی تجهیز شده است، در کمترین زمان ممکن کار دوخت و دوز و سفارشات مشتریان گرامی را به سرانجام می رساند. خیاطان ماهر مستقر در این واحد بدون کمترین خطا و اشکال در کارشان کار دوختن پرده ها را به سرانجام می رسانند.

 

تیم حرفه ای نصاب پرده

دوخت و دوز و اجرای مدل های مختلف پرده

پس از دوخته شدن پرده ها، گزینه ی مهم بعدی نصب آن هاست. به شکلی که کمترین آسیبی به پرده ها وارد نشود و آن ها در کمترین زمان ممکن نصب شوند. به صورت کلی توصیه ی ما این است که کار نصب پرده را جدی بگیرید و انجام آن را به یک نصاب پرده حرفه ای بسپارید.

 

شرکت پرده کاران تعداد زیادی از این نصابان پرده را استخدام کرده است. شرکت آن ها را پس از گذراندن دوره های سخت آموزشی به کار گرفته است و با اخذ مدارک لازم آن ها را به استخدام خود درآورده است. پس شما می توانید به آن ها اعتماد کنید و با پرداخت حق الزحمه کار نصب پرده های خود را به آن ها بسپارید.

 

امکان شست و شوی پرده های کثیف

جای بسی خوشحالی است که یکی از خدمات پس از فروش شرکت پرده کاران، که به مشتریان خود ارائه می کند؛ شست و شوی پرده های کثیف و دود گرفته است.

 

با توجه به وضعیت آلودگی هوا در اکثر شهرهای کشور، پرده ها زود زود کثیف می شوند و افراد مجبورند تا آن ها را بشویند. بنابراین یکی از خدمات پس از فروش در ارتباط با پرده، می تواند شست و شوی آن ها باشد. این خدمات توسط یک فروشگاه معتبر در زمینه پرده برای مشتریان انجام می شود.

 

امکان تعمیر پرده های آسیب دیده

گاهی دیده شده است که پرده ها بر اثر استفاده غلط دچار پارگی و آسیب دیدگی شده‌اند. زمانی که پرده های شما نو و تازه دوخت باشند؛ پاره شدن آن ها می تواند بسیار ناراحت کننده باشد.

 

در چنین شرایطی است که اگر بتوان پرده های آسیب دیده را بازسازی و رفو کرد؛ کمک شایانی به مشتری خواهد شد. در نتیجه شرکت پرده کاران شرایطی را مهیا کرده تا کار رفو و تعمیر پرده های آسیب دیده در کوتاهترین زمان ممکن انجام شود.

 

کلام پایانی

در این مقاله سعی کردیم تا شرکت پرده کاران را به عنوان یکی از بهترین شرکت های مربوط به پرده و خدمات پیرامون آن به شما معرفی کنیم تا اگر قصد خرید پرده های اداری و شرکتی را دارید، با مراجعه به یکی از سه شعبه ی فعال این شرکت، از فروشگاه های بزرگ و محصولات منحصر به فرد آن ها بازدید کنید.‌ شما با بررسی کالاهای موجود در این فروشگاه ها می توانید بهترین تصمیم را برای پرده های محیط زندگی یا محیط کاری خود بگیرید.