پارس ناز پورتال

فیلم و سریال

قاصدک 24

بچه های آسمان

معرفی خرازی آنلاین دوزی گل

معرفی خرازی آنلاین دوزی گل

دوزی گل، جایی برای هنر دوستان

دوزی گل یک خرازی آنلاین است که در آن کلیه لوازم برای انجام کارهای هنری از بویین‌های کوچک رنگارنگ گرفته تا منجوق، گل‌دوزی و چسب حرارتی برای خیاطی، قیچی و  وسایل لازم برای شماره دوزی و گل دوزی و … وجود دارد. محصولات موجود در دوزی‌گل تنها محدود به وسایل ضروری برای انجام کارهای هنری نیست بلکه در آن دوره‌های آموزشی مقدماتی، حرفه‌ای و جامع برای ورود به دنیای کسب‌وکارهای هنری نیز وجود دارد.

 

ورود حرفه‌ای به دنیای هنر

اگر به دنبال ورود حرفه‌ای به دنیای پر از رنگ و زیبایی هنر هستید، بدون شک آشنایی با آموزش‌های اصولی و درست و امکان خرید وسایل مورد نیاز با کیفیت و تنوع بالا شما را تا حد بسیار زیادی به هدفتان نزدیک می‌کند. شما می‌توانید تنها با چند کلیک ساده در دوزی گل هرچه را که برای شروع و یا حتی رونق دادن به کسب‌وکارهنری خود نیاز دارید، با قیمت منطقی خریداری کنید.

 

در این فروشگاه و یا خرازی آنلاین، گزینه‌های پیش‌روی شما برای خرید از نظر رنگ، کیفیت و حتی قیمت از تنوع بالایی برخوردار هستند. تنوعی که می‌تواند به شما در خرید اقلام و ابزار مورد نیازتان، نقش بسیار کلیدی داشته باشد.

 

دوزی‌گل، همراهی مطمئن در کنار شما برای توسعه کسب‌وکار هنری‌تان

 

کافی است برای آگاهی از قیمت اقلام مختلفی همچون قیمت منجوق، وسایل مورد نیاز برای شماره دوزی، گل دوزی، منجوق دوزی، پارچه گل دوزی و … وارد این خرازی و فروشگاه رنگارنگ شوید. به احتمال قوی و تنها با یک نگاه کلی و از طریق بررسی قیمت‌ها و تنوع بالای محصولات مختلف موجود در آن، متوجه خواهید شد که می‌توانید برای پیاده سازی اهداف مدنظرتان و توسعه دادن کسب‌وکار هنری خود بر روی دوزی‌گل حساب ویژه‌ای باز کنید.

 

بهشت دوستداران هنر گلدوزی

تنوع بالای محصولات مورد نیاز هنر گلدوزی از سوزن گلدوزی گرفته تا قیچی و رنگ‌ها و مدل‌های مختلفی از نخ چینی مخصوص گلدوزی و …، دوزی‌گل را به بهشت واقعی برای علاقمندان به این هنر پر از ظرافت و زیبایی تبدیل ساخته است.

 

یک همراه همیشگی  برای خیاطان و دوستداران این هنر

تنوع مثال زدنی محصولات مورد نیاز برای خیاطی از قیچی، نخ، پارچه، ماژیک، ابزار لازم برای انتقال طرح بر روی پارچه (پد، صابون، خودکار، ماژیک و همچنین کاربن خیاطی) گرفته تا چسب حرارتی و حتی چسب پارچه، این خرازی را به یک همراه همیشگی برای دوستداران و علاقمندان به این هنر، تبدیل ساخته است. همراهی که برای تک تک نیازهای شما، پاسخ‌های بسیار متنوعی را ارائه می‌دهد.

معرفی خرازی آنلاین دوزی گل

مقصد همیشگی برای خرید لوازم مورد نیاز جواهر دوزی

برای خرید محصولات مورد نیاز جواهر دوزی، این فروشگاه آنلاین به دلیل تنوع بالای محصولات خود (سنگ متری در طرح‌ها و رنگ‎‌های مختلف، منجوق و …) و قیمت مناسب آن‌ها یک گزینه مناسب است.

 

یادگیری با دوزی‌گل

این خرازی آنلاین همچنین مجموعه‎‌ای از آموزش‌ها در سطوح مختلف از مقدماتی تا پیشرفته را برای علاقمندان به هنر در نظر گرفته است. آموزش‌هایی که در کنار محتوای مناسب و مورد نیاز برای یادگیری، از پشتیبانی آنلاین نیز برخوردار هستند.

 

محتوا و ویدئوهای آموزشی دوزی‌گل در زاویه مناسب و با کیفیت بسیار بالایی فیلم‌برداری شده‌اند تا جای هیچ‌گونه ابهام و پرسشی را برای شما دوستداران و علاقمندان به هنر، باقی نگذارند. دوره مقدماتی آموزش گلدوزی با دست، دوره پیشرفته گلدوزی و دوره جامع گلدوزی نمونه‌ای از ویدیوهای آموزشی در دوزی‌گل به شمار می‌روند.

 

مجله‌های آموزشی

کافی است وارد خرازی آنلاین دوزی گل doozigol.com انواع-منجوق-جواهردوزی/ شوید و نگاه کوتاهی به قسمت مجله‌های آموزشی آن بی‌اندازید. در این قسمت از فروشگاه، مجموعه‌ای از مقالات آموزشی از آشنایی با شماره‌دوزی و انواع مختلف آن گرفته تا یادگیری دوخت گل آفتابگردان و رز عنبکوتی، آموزش گام به گام گلدوزی با دست و حتی کسب درآمد از هنرهایی همچون گلدوزی برای شما دوستداران هنر گردآوری شده است. مقالاتی که با بیانی ساده، مطالب جالب بسیاری را در اختیار شما قرار می‌دهند.