پارس ناز پورتال

قاصدک 24

بلیط لحظه آخری

معرفی سریال های نوروزی 97 در تلویزیون

معرفی سریال های نوروزی 97 در تلویزیون

معرفی سریال های نوروزی 97 در تلویزیون 

امسال هم تلویزیون ایران برنامه و سریال هاي مختلفی را برای عید نوروز درنظر دارد که فهرست کامل انها را در ادامه میبینید. سه سریال که از گزینه‌هاي اصلی پخش نوروزی تلویزیون هستند، اینروزها توسط سیروس مقدم، علیرضا امینی و سامان مقدم کارگردانی می شوند.

معرفی سریال های نوروزی 97 در تلویزیون

بازیگران «سریال پایتخت 5 »
بازیگران این سریال محسن تنابنده، احمد مهرانفر، علیرضا خمسه، ریما رامین‌فر، نسرین نصرتی، هومن حاجی عبدالهی، بهرام افشاری، سارا و نیکا فرقانی، مجتبی بلال حبشی، مصطفی بلال حبشی، سلمان خطی و … هستند.

معرفی سریال های نوروزی 97 در تلویزیونعکسهای «سریال پایتخت 5 »

معرفی سریال های نوروزی 97 در تلویزیونطبق گفته هاي کارگردان قرار است که خانواده‌‌ معمولی به دلایل منطقی وادار میشوند سر از یک کشور خارجی مانند یونان در بیاورند و آنجا با ماجراهایی گره می خورند که همبستگی خانواده، عشق و علاقه آنها به هم دیگر، اهمیت میهن و دور هم بودن را بیشتر از گذشته درک میکنند.

 

یکی از این اتفاقات حضور گروه تروریستی داعش دراین سریال می باشد که گروه برای تصویرداری این سکانس نیز به ترکیه سفر کرده اند.

 

سریال «تعطیلات رویایی»
سریال «تعطیلات رویایی» به کارگردانی علیرضا امینی که قرار است نوروز ۹۷ روی آنتن شبکه دو سیما برود.فیلمنامه این سریال را احسان جوانمرد نوشته است ودر ۱۵ قسمت ساخته خواهد شد. همچنین محمدرضا شریفی‌نیا که بازیگردانی این سریال را بر عهده دارد خودش هم در آن بازی می کند.از دیگر بازیگران این مجموعه می توان به افسانه بایگان، افسر اسدی، محمود عزیزی و رضا یزدانی اشاره کرد.

معرفی سریال های نوروزی 97 در تلویزیونعکسهای سریال «تعطیلات رویایی»

 

داستان سریال «تعطیلات رویایی»
در خلاصه داستان این سریال ۱۵ قسمتی که در گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما تهیه شده، آمده است: «تعطیلات رویایی» داستان دو برادر است که هر کدام در مسیر علم و ثروت به موفقیت‌هایي رسیده‌اند ودر ایام نوروز با خانواده‌هایشان در مهمانسرایی در مشهد اقامت میکنند که با ورود یک مسافر خارجی حوادث جالب و شیرینی برایشان رقم می خورد … .داستان سریال‌هاي نوروزی

معرفی سریال های نوروزی 97 در تلویزیون

سریال «دیوار به دیوار ۲»

این سریال با بازیگران اصلی که در سری قبل به ایفای نقش می‌پرداختند، کلید خورد ودر ادامه چند بازیگر فرعی هم به آن اضافه شدند.امیر مهدی ژوله بدلیل حضور در سریال «گلشیفته» به کارگردانی بهروز شعیبی در فصل جدید از «دیوار به دیوار» حضور نخواهد داشت.

معرفی سریال های نوروزی 97 در تلویزیونسریال «دیوار به دیوار ۲»

 

سریال «دیوار به دیوار ۲»توسط خشایار الوند به نگارش درآمده و اینبار خلاف سری قبل که هر قسمت به یک داستان می‌پرداخت، مخاطب شاهد یک قصه کلی در قسمت‌هاي متعدد خواهد بود. پخش فصل اول این مجموعه از ٣٠ ماه اسفند ۹۵ به صورت روتین از شبکه سه سیما آغاز شد و تا پایان بهار ادامه داشت.

معرفی سریال های نوروزی 97 در تلویزیون

اشپیتیم آرفی، فرهاد آئیش، ویشکا آسایش، همایون ارشادی، یاسمینا باهر، رویا تیموریان، پژمان جمشیدی، گوهر خیراندیش، حسن زارعی، امیرمهدی ژوله، علی شادمان، مجید شهریاری، آزاده صمدی، مهسا طهماسبی، جواد عسگری، شمسی فضل اللهی، رضا ناجی، سام نوری، مهوش وقاری در فصل اول این سریال حضور داشتند.