پارس ناز پورتال

قاصدک 24

معرفی معروف ترین زوج های همجنس گرای دنیا

معرفی معروف ترین زوج های همجنس گرای دنیا

معرفی مشهور ترین زوج هاي همجنس گرا در دنیا 

تعداد زیادی از زوج هاي مشهور در جهان که شاید فکرش را هم نمیکنید،همجنس گرا باشند و با شریک زندگی هم جنس خود زیر یک سقف زندگی کنند و حتی بچه دار نیز بشوند امروزه ازدواج همجنسگرایان در نوزده کشور «ایرلند، هلند، بلژیک، اسپانیا، کانادا، آفریقای جنوبی، نروژ، سوئد، پرتغال، ایسلند، آرژانتین، دانمارک، اروگوئه، نیوزیلند، برزیل، فرانسه،انگلستان،کشور آلمان و ایالات متحده کشور آمریکا» قانونی هست

 

و همجنسگرایان در این کشورها از تمامی مزایای ازدواج که برای دگرجنسگرایان فراهم هست برخوردارند. برخی از این مزایا عبارتند از حق سرپرستی فرزند، حق ارث، حق بیمه و تخفیف‌هاي مالیاتی.در این مقاله به شما ده زوج همجنس گرای مشهور در جهان را معرفی میکنیم:

 

۱٫ میریام مکل و آنه ویل
معرفی معروف ترین زوج های همجنس گرای دنیا آنه ویل، مجری و روزنامه‌نگار تلویزیونی شناخته‌شده در کشور آلمان «راست» سالهاست با میریام مکل، کارشناس امور ارتباطات، در ارتباط هست. این دو در سال ۲۰۰۷ این ارتباط را به صورت عمومی اعلام کردند. مکل و ویل سال 2016 ارتباط‌ي خود را به صورت رسمی ثبت کردند. با قانونی‌شدن ازدواج همجنسگرایان در کشور آلمان، شرایط ازدواج این زوج هم فراهم شده هست.

 

۲٫ الن دی‌جنرس و پورشا دی راسی
معرفی معروف ترین زوج های همجنس گرای دنیا

الن دی‌جنرس، کمدین مشهور امریکایی، «چپ» پس از آشکارسازی تمایلات همجنسگرایانه خود در سال ۱۹۹۷ رفته‌رفته از تلویزیون کنار گذاشته شد. این غیبت تا سال ۲۰۰۱ طول کشید. او از سال ۲۰۰۳ با تاک‌شوی “الن” حضوری پیروز در تلویزیون دارد و بارها جایزه گرفته هست. دی‌جنرس از سال ۲۰۰۴ با پورشا دی راسی، بازیگر در ارتباط هست. این زوج‌ همجنسگرا سال ۲۰۰۸ در لس‌آنجلس ازدواج کردند.

 

۳٫ جورج تاکی و آلتمن
معرفی معروف ترین زوج های همجنس گرای دنیا

در کالیفرنیا ممنوعیت ازدواج همجنسگرایان در سال ۲۰۰۸ لغو شد. جورج تاکی، بازیگر شناخته‌شده‌ي آلبوم جنگ ستارگان «دوم از راست» و برد آلتمن «دوم از چپ» اولین زوجی بودند که در منطقه وست-هالیوود لس‌آنجلس درخواست ثبت ازدواج کردند. این زوج‌ همجنسگرا آن زمان ۲۱ سال بود که با هم در ارتباط بودند.

 

۴٫ جودی فاستر و الکساندرا هدیسون
معرفی معروف ترین زوج های همجنس گرای دنیا

وقتی جودی فاستر «چپ» در سال‌هاي ۱۹۹۸ و ۲۰۰۱ بدون همسر دو پسر به جهان آورد، شایعات درمورد همجنسگرایی او پررنگ‌تر شدند. بعدها مشخص شد که بازیگر زنی به نام سیدنی برنارد در زندگی فاستر بوده هست. این دو از هم جدا شده‌اند. فاستر از سال ۲۰۱۴ با الکساندرا هدیسون ازدواج کرده هست.

 

۵٫ التون جان و دیوید فرنیش
معرفی معروف ترین زوج های همجنس گرای دنیا

جان، اسطوره‌ موسیقی پاپ، و فرنیش، کارگردان، در سال ۲۰۰۵، در همان روز تاریخی‌اي که در بریتانیا موانع قانونی برداشته شد، ارتباط‌ خود را به صورت رسمی ثبت کردند. پس از آنکه در سال ۲۰۱۴ ارتباط‌ ثبت‌شده یک زوج همجنسگرا هم ردیف ازدواج شد، این دو هم ارتباط‌ خود را به ازدواج تغییر دادند. جان و فرنیش دو پسر دارند. لیدی گاگا، خواننده مشهور، هم عمه‌خوانده‌ این دو پسر هست.

 

۶٫ جُوان یوسف و ریکی مارتین
معرفی معروف ترین زوج های همجنس گرای دنیا

مدت‌ها درمورد همجنسگرایی ریکی مارتین صحبت می‌شد تا اینکه این خواننده‌ پورتوریکویی «راست» در سال ۲۰۱۰ اعلام کرد: «با افتخار می گویم که یک مرد همجنسگرای خوشبخت هستم». او درحال‌حاضر مشغول مقدمه‌ چینی برای ازدواج با جوان یوسف، هنرمند سوئدی−سوری هست. مراسم ازدواج قرار هست در پورتوریکو برگزار شود، جایی که ازدواج همجنسگرایان از سال ۲۰۱۵ قانونی شده هست.

 

۷٫ سینتیا نیکسون و کریستین ماریونی
معرفی معروف ترین زوج های همجنس گرای دنیا

سینتیا نیکسون «چپ» ستاره‌ي سریال مشهور “سکس و شهر” در سال ۲۰۰۴ عاشق کریستین ماریونی، فعال امور آموزشی شد. آن ها در سال ۲۰۱۲ در نیویورک با هم ازدواج کردند. یک سال پیش از ازدواج پسر نیکسون – ماکس – به جهان آمده بود.

 

۸٫ کریستین اوگاتا و بت دیتو
معرفی معروف ترین زوج های همجنس گرای دنیا

گفته می شود بت دیتو خود را “لزبین چاق فمینیست از آرکانزاس” توصیف می‌کند. این خواننده‌ امریکایی در سال ۲۰۱۳ با دوست‌دختر چندساله‌ خود، کریستین اوتاگا در هاوایی ازدواج کرد. پس از تغییر قوانین در زادگاه دیتو «اورگان» این دو در دسامبر ۲۰۱۴ در آنجا هم ازدواج خود را ثبت کردند.

 

۹٫ جولیا لمیگوا و مارتینا ناوراتیلووا
معرفی معروف ترین زوج های همجنس گرای دنیا

 به گزارش پارس ناز مارتینا ناوراتیلووا امریکایی که در چکسلواکی سابق متولد شده «راست» یکی از پیروز‌ترین تنیس‌بازان تاریخ این رشته ورزشی هست. او در گفت و گو‌اي گفته هست که ورزشکاران همجنسگرا هنوز هم می‌ترسند تمایلات جنسی خود را برملا کنند. او خود در سال 2014 در نیویورک با دوست‌دختر چند ساله‌اش، جولیا لمیگوا ازدواج کرد.

 

۱۰٫ نیل پاتریک هریس و دیوید برتکا
معرفی معروف ترین زوج های همجنس گرای دنیا

این دو بازیگر امریکایی پنج سال نامزدی خود را مخفی کردند. در سال 2011 که ازدواج همجنسگرایان در نیویورک به رسمیت شناخته شدهریس و برتکا تصمیم خود برای ازدواج را در توییتر به صورت عمومی اعلام کردند. آن ها در هنگام ازدواج دو فرزند دوقلو هم داشتند. این دو بازیگر در سال 2014 در ایتالیا ازدواج کردند.

معرفی معروف ترین زوج های همجنس گرای دنیا