جستجو در پارس ناز

معرفی و دانلود نسخه جدید کلید بانک آینده ios و همراه بانک کشاورزی برای ایفون

معرفی و دانلود نسخه جدید کلید بانک آینده ios و همراه بانک کشاورزی برای ایفون

در جهان دیجیتالی‌ شده‌ی کنونی، دریافت خدمات بانکی و انجام امور مختلف مالی دیگر مستلزم حضور فیزیکی به شعب بانکی نیست و صرفاً با نصب اپی نظیر همراه بانک آینده برای آیفون در زمانی بسیار اندک امکان‌پذیر است.

 

اپ‌های بانکی فرآیند پیچیده و زمان‌بر دریافت خدمات به شیوه سنتی را دگرگون و عصر نوینی را در صنعت بانکداری ایران آغاز کرده‌اند. این اپ‌ها به عنوان نمادهایی از بانکداری الکترونیکی و دیجیتالی، به عملیات بانکی سرعت و سادگی بخشیده و با حذف واسطه‌ی انسانی، دسترسی افراد به محدوده‌ی وسیعی از خدمات بانکی را در هر زمانی از شبانه‌روز فراهم کرده‌اند.

 

هم‌اکنون تمام بانک‌های فعال کشور برای بقا در صنعت بانکداری دست‌کم یک اپ اختصاصی بانکی را ارائه داده‌ و برخی دیگر نیز برای رفاه و آسودگی هرچه بیش‌تر مشتریان خود چندین اپ مختلف را طراحی و عرضه کرده‌اند.

 

بانک کشاورزی و آینده با رونمایی از چندین اپ کاربردی بانکی، در دسته دوم جای دارند و سهم قابل‌توجهی از بانکداری الکترونیکی ایران را به خود اختصاص داده‌اند. در این مطلب با اپ‌های اختصاصی بانک‌‌های آینده و کشاورزی و کاربرد و ویژگی‌های متمایز هرکدام از آن‌ها آشنا خواهید شد.

 

همراه بانک آینده؛ پاسخی تمام‌عیار به تمام نیازهای بانکی

 

بانک آینده برای کاهش هزینه کارمزد و شفاف‌سازی تراکنش‌های بانکی و ایجاد پلی ارتباطی برای دسترسی ۲۴ ساعته مشتریان و در نهایت صرفه‌جویی در وقت و هزینه‌ی ایرانیان اقدام به طراحی و عرضه‌ی اپ‌هایی اختصاصی برای ارائه‌ی خدمات بانکی الکترونیکی در جهت رفاه و آسودگی حال مشتریان خود کرده است.

 

در میان اپ‌های مختلف این بانک، همراه کارت آینده با بیش از ده سال سابقه جزء خوش‌نام‌ترین اپ‌های اختصاصی بانکی و پرداختی ایران محسوب می‌شود. این اپ برای اولین بار در سال ۱۳۹۳ برای دانلود قرار گرفت و توانست پیوند عمیقی میان خدمات بانک و فناوری ایجاد و از مزیت‌های بی‌شمار بانکداری الکترونیکی پرده‌برداری کند.

 

اکنون همراه کارت آینده در جدیدترین نسخه خود به بلوغی کامل رسیده و با بهره‌گیری از پروتکل‌های امن SSL از جنبه‌های مختلفی نظیر امنیت، رابط کاربری و امکانات ارتقا یافته است.

 

خدماتی که با بروزرسانی کیلید بانک آینده ارائه میشود:

 

انتقال وجه بین بانکی: با نصب همراه کارت آینده می‌توانید وجه بانکی خود را از مبدأ کارت‌هایی نظیر بانک ملی، انصار، کشاورزی، پارسیان، پاسارگاد، ایران زمین، شهر، دی، حکمت و پست بانک به مقصد تمام بانک‌های عضو سامانه شتاب انتقال دهید.

 

دریافت مانده حساب: به لطف فناوری OCR تعبیه شده در همراه کارت آینده، کافی است کارت بانکی خود را جلوی دوربین گوشی بگیرید تا اطلاعات کارت شما به صورتی خودکار به همراه کارت منتقل و کارت بانکی شما در این اپ ثبت شود. با ثبت و انتخاب کارت بانکی خود از منوی بخش فوقانی صفحه می‌توانید از موجودی کارت خود آگاهی یابید.

 

پشتیبانی از گجت‌های پوشیدنی: با دانلود و نصب اپ بانک آینده می‌توانید ساعت هوشمند خود را با اپ بانکی همگام کنید و موجودی کارت خود را از طریق ساعت هوشمند مشاهده نمایید.

 

سایر خدمات: خرید شارژ و بسته‌ اینترنت، مشاهده ۱۰ تراکنش آخر بانکی، مدیریت کارت‌های مبدأ و مقصد، سرویس پرداخت اینترنتی از اپ‌ها و وب‌سایت‌ها، کمک به مؤسسات نیکوکاری، استعلام، پرداخت و مدیریت قبوض خدماتی و ارسال رسید تراکنش‌های بانکی از دیگر خدماتی است که این اپ به کاربران خود ارائه می‌دهد.

همراه بانک آینده؛ پاسخی تمام‌عیار به تمام نیازهای بانکی

اما همان‌طور که پیش‌تر نیز بدان اشاره شد، همراه کارت آینده تنها اپ اختصاصی این بانک سرشناس برای دریافت خدمات بانکی الکترونیکی نیست و این بانک از دو اپ دیگر برای تسهیل دسترسی ایرانیان به تمام ظرفیت‌های بانکداری الکترونیکی رونمایی کرده است:

 

همراه بانک آینده برای آیفون (آبانک) و کیلید نقش مکمل همراه کارت آینده را ایفا می‌کنند تا نیاز مشتریان به مراجعه حضوری برای دریافت هرگونه خدماتی را برطرف نمایند. نسخه جدید کیلید بانک آینده برای آیفون با قابلیت‌های متمایز خود برای تسهیل انجام امور مالی شرکت‌ها بهینه شده است:

 

از انجام گردش کار کاغذی صدور و انجام چک به شیوه الکترونیکی گرفته تا تعیین سطح دسترسی افراد به حساب‌های بانکی براساس نقشی که در شرکت ایفا می‌کنند، مجموعه کاملی از ابزارهای کاربردی بانکی در کیلید بانک آینده گنجانده شده است.

 

با دانلود برنامه کیلید بانک آینده برای آیفون دیگر نیاز نیست برای انجام امور پیچیده و اداری شرکتی نظیر انجام تراکنش‌های مالی وقت خود را برای دریافت امضای افراد مختلف تلف کنید، کافی است کارشناس حسابداری شرکت دستوری مبنی بر پرداخت وجه ثبت کرده و ترتیب افرادی را که باید امضا کنند، مشخص کند تا صاحبان امضای مجاز، درخواست ثبت امضا را در هر مکانی که باشند، مشاهده کرده و از طریق اثر انگشت امضای خود را وارد کنند تا پرداخت موفقیت‌آمیز انجام گردد.

 

نسخه جدید کیلید بانک آینده برای آیفون

 

برای دانلود کیلید بانک آینده ios و بهره‌وری از قابلیت‌های بی‌شمار و متمایز این اپ باید به بازارچه سیبچه مراجعه کنید و این اپ را با پرداخت اندک هزینه اشتراکی بابت ثبت دستگاه شما در ادهوک و تضمین دسترسی همیشگی به این اپ دانلود نمایید.

 

سیبچه که اولین بازارچه اپ‌های موبایلی بر بستر iOS در کشور محسوب می‌شود، سال‌هاست با هدف کشف راهکارهایی نوین برای برطرف‌سازی تحریم‌های اپل و دسترسی ایرانیان به تمام پتانسیل این گوشی‌های ارزشمند فعالیت می‌کند و سابقه‌ی درخشانی در زمینه‌ی ارائه‌ی روش‌هایی مبتکرانه برای انتشار، دانلود و نصب اپ‌های ایرانی در سیستم عامل iOS از خود برجای گذاشته است.

 

معرفی اپلیکیشن آبانک و سامانه کیلید

اما در مورد آبانک که همراه بانک آینده نامیده می‌شود، باید گفت که این اپ شعبه دیجیتالی بانک آینده محسوب می‌شود و قادر است شما را از حضور فیزیکی برای انجام بسیاری از امور بانکی بی‌نیاز سازد.

 

چه قصد داشته باشید حساب بانکی جدیدی را در بانک آینده افتتاح کنید و چه امور مالی مختلفی نظیر پرداخت قبوض خدماتی و تسهیلات بانکی را انجام دهید، آبانک نیاز شما به مراجعه حضوری به بانک را برطرف خواهد کرد.

 

امکانات بسیار عالی، رابط کاربری روان و محیط کاربرپسند و ساده آبانک همگی موجب شده‌اند که تجربه‌ی کار با این همراه بانک برای کاربران بسیار لذت‌بخش گردد. در حقیقت با نصب آبانک و دانلود برنامه کیلید بانک آینده برای آیفون از تمام خدمات یک بانک کامل در تمام طول شبانه‌روز برخوردار و از انتظار در صفوف شعب بانکی بی‌نیاز خواهید شد.

نسخه جدید کیلید بانک آینده برای آیفون

همراه بانک کشاورزی؛ دستیاری هوشمند برای مدیریت امور مالی

 

بانک کشاورزی نیز همانند بانک آینده از اپ اختصاصی پرکاربردی جهت ارائه خدمات بانکی الکترونیکی به افراد حقیقی و حقوقی (چند امضایی) برخوردار است. این اپ که همراه بانک کشاورزی برای ایفون نامیده می‌شود،

 

قادر است طیف وسیعی از عملیات بانکی و امور مالی، از انتقال وجه و استعلام و پرداخت قبوض خدماتی گرفته تا مدیریت چک‌های صیادی را برای دارندگان آیفون انجام دهد. به طور کلی خدمات این اپ به دو دسته مختلف خدمات مبتنی بر کارت بانکی و خدمات مبتنی بر حساب تقسیم می‌شود که در ادامه با آن‌ها بیش‌تر آشنا خواهید شد.

 

چه خدماتی با دانلود برنامه ریما بانک کشاورزی با لینک مستقیم برای ایفون ارئه می شود؟

 

خدمات مبتنی بر کارت بانکی: در این بخش از برنامه بانک کشاورزی برای ایفون قادر خواهید بود مانده حساب خود را مشاهده کنید و تراکنش‌های بانکی خود را از طریق روش‌های مختلف کارت به کارت، حساب به حساب و سامانه بین بانکی پایا انجام دهید.

 

در نظر داشته باشید که در نسخه جدید همراه بانک کشاورزی سقف انتقال وجه از طریق سامانه پایا تا سیصد میلیون ریال و کارت به کارت تا شصت میلیون ریال افزایش یافته است. شما با دانلود همراه بانک کشاورزی برای ایفون و مراجعه به این بخش قادرید سیمکارت اعتباری خود را شارژ کنید و امور مختلفی نظیر فعال‌سازی/ غیر فعال‌سازی رمز پویای خود را انجام دهید.

 

مسدودسازی کارت بانکی، استعلام سه شارژ آخر، استعلام ۱۰ گردش آخر بانکی و پرداخت قبوض خدماتی در بخش خدمات مبتنی بر کارت بانکی همراه بانک کشاورزی برای ایفون رایگان فراهم گردیده است.

 

خدمات مبتنی بر حساب بانکی: در بخش حساب بانکی همراه کارت کشاورزی قادرید به صورت نامحدود و بدون نیاز به رمز اول، وجه مدنظر را به حساب‌های خود در بانک کشاورزی منتقل کنید. برای انتقال وجه به حساب بانک کشاورزی دیگران، روزانه سقف یک میلیارد ریال در نظر گرفته شده است.

 

انتقال وجه به روش پایا و ساتنا (روزانه تا سقف یک میلیارد ریال) و از طریق سامانه پل (روزانه تا سقف صد میلیون ریال) از طریق این بخش اپ بانکی امکان‌پذیر است. افزون بر این موارد، با دانلود همراه بانک کشاورزی برای ios و دانلود نسخه جدید ریما ios کشاورزی مراجعه به این بخش اپ بانکی قادر خواهید بود چک‌های صیادی و تسهیلات دریافتی خود را مدیریت کنید و صورت‌حساب بانکی خود را با جزئیاتی کامل در بازه‌های زمانی مختلف دریافت نمایید.

 

ناگفته نماند که همراه بانک کشاورزی یگانه اپ طراحی شده توسط بانک کشاورزی نیست، این بانک برای امنیت کاربران خود اپی موسوم به راه اندازی ریما بانک صادرات ایفون را طراحی و روانه بازار کرده است. با دانلود نرم‌افزار ریما بانک کشاورزی برای ایفون می‌توانید رمزهای آنی یک‌بار مصرفی برای کارت بانکی خود تولید و به عنوان رمز اول و دوم کارت بانکی خود استفاده کنید.

نسخه جدید کیلید بانک آینده برای ایفون و ریما بانک صادرات برای ایفون

نسخه جدید کیلید بانک آینده برای ایفون و ریما بانک صادرات برای ایفون

 

به لطف نفوذ اینترنت و وجود اپ‌های بانکی نظیر همراه بانک کشاورزی و همراه بانک آینده، انتظار در صف‌هایی طولانی برای انجام عملیات بانکی و پرداخت قبوض خدماتی به خاطره‌هایی دور تبدیل شده و دریافت محدوده‌ی وسیعی از خدمات مالی در سطوح مختلف تراکنشی و تعاملی، از انتقال وجه و مدیریت چک‌های بانکی گرفته تا پرداخت قبوض خدماتی و تسهیلات بانکی، به روش اینترنتی در هر زمان و هر مکانی برای ایرانیان فراهم شده است.

 

سادگی، امنیت و سهولت دسترسی به خدمات بانکی از جمله مزیت‌های برجسته‌ای است که اپ‌های بانکی کشاورزی و آینده برای کاربران آیفون خود به ارمغان می‌آورند. دانلود همراه بانک کشاورزی برای ios و نسخه جدید کیلید بانک آینده برای آیفون جهت مدیریت بهینه امور مالی و بهره‌وری از تمامی ظرفیت‌های بانکداری الکترونیکی ایران میباشد.