پارس ناز پورتال

قاصدک 24

بلیط لحظه آخری

معرفی پردرآمدترین زنان مدلینگ 2019

معرفی پردرآمدترین زنان مدلینگ 2019

معرفی پردرآمدترین زنان مدلینگ 2019 

جذاب ترین و زیباترین مدلینگ هاي سال 2019 رابه شما معرفی می‌کنیم که در بین انها اسم دو خواهر بسیار جوان جی جی حدید و بلا حدید هم به چشم میخورد. شاید برای شما هم جذاب باشد که بدانید مشهورترین مدلهای دنیا چه کسانی میباشند و درآمدشان چه میزان هست. در ادامه، پردرآمدترین مدلهای دنیا را درسال 2019 بشما معرفی میکنیم.

 

کندال جنر

22 میلیون دلار

معرفی پردرآمدترین زنان مدلینگ 2019پردرآمدترین مدل دنیا درسال 2019، کندال جنر هست. گرچه او خودش خانواده ثروتمندی چون کارداشیان ها دارد اما فعالیت اش در حرفه مادلینگ دقیقا مستقل از حمایت دیگران هست. این مانکن 22 ساله 85 میلیون فالوور در اینستاگرام خود دارد و توسط قراردادهایی که با مشهورترین شرکت ها مثل آدیداس، لاپرلا و غیره… می بندد، به افزون تبلیغاتی که در شبکه هاي اجتماعی خود انجام می‌دهد، تبدیل به مشهورترین مدل سال شده هست.

 

ژیزل بوندشن

17.5 میلیون دلار

معرفی پردرآمدترین زنان مدلینگ 2019فعالیت ژیزل بوندشن در دو دهه جدید، به بیش از 1200 عکس که روی جلد مجلات، سایت هاي مد و فشن، بیلبوردها و دیگر مکان هاي تبلیغاتی هست، می‌رسد. او بین سال‌های 2002 تا 2016 بیش از دیگر مانکن ها در دنیا، درآمد داشت. گرچه این ستاره 37 ساله حالا از راه رفتن روی دفیله بازنشست شده اما هنوز هم از قراردادهای میلیون دلاری خود با شرکت هاي عطر، کفش و جواهرات درآمدهای کلانی به دست می آورد.

 

کریسی تیگن

13.5 میلیون دلار

معرفی پردرآمدترین زنان مدلینگ 2019کریسی تیگن مدل آمریکایی هست که نخستین بار درسال ۲۰۱۰ در مجله «سپورتس ایلوستریتد» فعالیت مدلینگ خودرا شروع کرد ودر سال ۲۰۱۴ روی جلد این مجله رفت. اما پیشرفت او در طی چندین سال به گونه اي بود که حال نامش را در لیست پردرآمدترین مانکن هاي دنیا میبینیم. او مادلینگ شرکت هاي گوناگون تولیدات مواظبت و زیبایی مو مثل «Tresemme» و «BECCA» رابه عهده گرفته هست.

 

آدریانا لیما

10.5 میلیون دلار

معرفی پردرآمدترین زنان مدلینگ 2019آدریانا لیما مدل برزیلی بعنوان یکی از زیباترین مانکن‌هاي ویکتوریا سکرت و یکی از مشهورترین مدل‌هاي لوازم آرایش شناخته میشود. او در سن ۱۵ سالگی در رقابت‌هاي «سوپرمدل برزیل» مکان اول رابه خود اختصاص داد و سال بعد در رقابت‌هاي «سوپرمدل دنیا» مقام دوم را کسب کرد. او چهره سرشناس عطر برندهای لوکسی چون «Sportmax» و «Marc Jacobs» نیز میباشد که همه ی این‌ها در درآمد چندین میلیون دلاری او تاثیر گذار بود.

 

جی جی حدید

9.5 میلیون دلار

معرفی پردرآمدترین زنان مدلینگ 2019جی جی حدید، به همراه خواهرش، بلا حدید، هردو اسم خودرا در لیست پردرآمدترین مدلهای سال ثبت کرده اند. این ستاره 22 ساله، 37 میلیون فالوور در اینستاگرام خود دارد و به لطف طرفداران جوانش، توانسته محبوبیت زیادی را در دنیای مد و فشن ازآن خود کند. او مادلینگ برندهای لوکسی چون « Maybelline»، «Vogue» و «Tommy Hilfiger» رابه عهده گرفته که به خوبی نیز از عهده اش برآمده هست.

 

رزی هانتینگتون وایتلی

9.5 میلیون دلار

معرفی پردرآمدترین زنان مدلینگ 2019گرچه رزی هانتینگتون وایتلی بتازگی مادر شده اما هنوز هم فعالیت هاي خودرا در صنعت مادلینگ رها نکرده هست. او هنوز هم مدل سرشناس کفش هاي «Ugg»، جواهرات «Nirav Modi»، عطر «Burberry» و شلوار جین هاي «Paige» هست. افزون بر آنها مشارکت با لاین لوازم آرایش و عطر شرکت لوکس «Marks & Spencers» نیز بر درآمد میلیون دلاری او تاثیر بسزایی داشت.

 

کارلی کلاوس

9 میلیون دلار

معرفی پردرآمدترین زنان مدلینگ 2019کارلی کلاوس مدل آمریکایی می باشد که بیشتر به خاطر مشارکت‌اش با شرکت ویکتوریا سکرت شناخته شده هست. «مادلزدات‌کام» وی را نهمین نفر از ۵۰ مدل زن برتر و مجله «ووگ پاریس»، وی را یکی از ۳۰ مدل برتر دهه ۲۰۰۰ معرفی کرد. عکس این ستاره جوان در سن 25 سالگی حدود 36 بار در چاپ هاي گوناگون مجله سرشناس مد «Vogue» ظاهر شد. او در حال آماده با شرکت هایي چون «Adidas»، «Swarovski» و «Express» همکار می‌کند.

 

لیو ون

6.5 میلیون دلار

معرفی پردرآمدترین زنان مدلینگ 2019لیو ون مدل چینی هست که در تبلیغات برندهای لوکسی چون «La Perla» و «Puma» ظاهر شده هست. او نخستین زن چینی تبار هست که روی دفینه فشن شو ویکتوریا سیکرت قدم گذاشت. با توانایی هاي بالایی که او در اساس هاي گوناگون هنری دارد، تبدیل به یکی از مشهورترین چهره ها در صنعت مادلینگ شده هست.

 

بلا حدید

6 میلیون دلار

معرفی پردرآمدترین زنان مدلینگ 2019در سن 21 سالگی، بلا حدید جوانترین مدلی هست که دراین لیست قرار دارد. او خواهر جی جی حدید، که نامش در لیست بالا آمده، میباشد که در صنعت مادلینگ مهارت هاي بالایی را از خود نشان داده طوری‌كه تبدیل به یکی از پردرآمدترین مانکن هاي سال شده هست. او با برندهای مشهوری چون «Dior»، «Nike» و لوازم آرایش «Nars» مشارکت می‌کند.

 

اشلی گراهام

5.5 میلیون دلار

معرفی پردرآمدترین زنان مدلینگ 2019اشلی گراهام مدل آمریکایی هست که به گزینه لیست جهانی CB150 بعنوان یکی از زیباترین زنان دنیا نیز ثبت شده هست. گرچه او حرفه مادلینگ را تنها چندین سال هست که شروع کرده اما به خاطر تناسب اندام و زیبایی چهره اش، تبدیل به یکی از مشهورترین و پردرآمدترین مدلهای سال شده هست. از فعالیت هاي او با شرکت هاي معتبر می‌توان به «H&M»، «Dressbarn» و «Lane Bryant» اشاره کرد.