پارس ناز پورتال

رزرو آنلاین هتل
قاصدک 24

نایلکس رکابی چیست و از کجا بخریم؟

نایلکس رکابی چیست و از کجا بخریم؟

نایلکس چیست؟

 

نایلکس‌ از پرکاربردترین ابزار برای حمل بار و اساسیه مختلف می باشد و از پلی‌اتیلن سنگین تولید می‌شوند ، که جنس خشکی دارند ، شفافیت نایلون را ندارند و کمی مات هستند ، به همین دلیل قابلیت حمل بارهایی با وزن‌ بسیار زیاد را تحمل کنند .

 

بیشترین مصرف نایلکس در تره بارها ، میوه فروشی ها و یا هر صنف دیگری است که محصولات سنگین دارند و برای حمل آن به یک کیسه مقاوم نیاز دارند . نایلکس‌ها به آسانی تغییر شکل نمی دهند و با هر کششی پاره نمی شوند.

 

مواد تشکیل دهنده نایلکس اغلب فقط پلی اتیلن سنگین نیست ولی حداقل ٨٠ درصد‏ مواد تشکیل دهنده آن پلی اتیلن سنگین است و بقیه پلی اتیلن سبک است که دلیل استفاده این ٢٠ درصد ، خاصیت براقی، دوخت پذیری بهتر و لطافت نایلکس آن است.

 

در گذشته بیشتر پلاستیک های فروشگاهی و کیسه زباله ها تشکیل شده از پلی اتیلن سبک بودند که این روزها جای خود را به پلی اتیلن  سنگین یا همان نایلکس خودمان داده اند.

 

نایلکس دسته رکابی چیست؟

 

این نوع از نایکس ها پرطرفدارترین نوع پلاستیک جهت حمل و نقل است. همان طور که گفته شد از پلی اتیلن سنگین ساخته می شوند. اگر مواد اولیه ساخت این نایلکس از کیفیت مطلوبی برخوردار باشد و البته دوخت این نایلون مناسب انجام شده باشد مقاومت بالایی خواهد داشت.

 

ولی چنانچه از مواد درجه دو و سه در ساخت این نایلکس ها استفاده شود کیفیت و مقاومت لازم را نخواهد داشت و مناسب برای حمل و نقل مواد از جمله مواد غذایی نخواهد بود. این نایلکس ها با توجه به نیاز بازار در ابعاد متنوع ساخته می شوند و کاربرد دارند.

 

اگر دنبال خرید نایلکس رکابی با کیفیت با قیمت مناسب هستید پلاست پرهام سلیقه سخت پسندان را در این خصوص پاسخگوست. پلاست پرهام با تولید محصولات با کیفیت و استاندارد در کارخانه تولید نایلکس رکابی توانسته با بهره گیری از دانش روز به صادرات نایلکس دست یابد. برای اطلاع از قیمت نایلکس رکابی و خرید نایلکس رکابی به سایت پلاست پرهام مراجعه کنید.

 

مزایای کیسه های نایلکس رکابی

 

قابل شست وشو و استفاده مجدد

تا زمانی که نایلکس پاره یا سوراخ نشود قابلیت استفاده شدن دارد. هرچند که اکثر افراد فقط یک بار از این نایلکس ها استفاده می کنند ولی از آنجایی که این پلاستیک ها برای محیط زیست مضر است استفاده مجدد کمک می کند پلاستیک کمتری تولید شود و آسیب کمتری به محیط زیست وارد شود.

 

ضد گرد و غبار بودن

یکی از مزایای مهم این نایلکس ها عبور ندادن گرد و غبار از خود است. پلاستیک ماده ای است که ذاتا گرد و غبار را از خود عبور نمی دهد. از طرفی به دلیل اینکه می توان دسته های این پلاستیک را گره زد، محتوای داخل پلاستیک از هر گونه آلودگی محافظت خواهد شد.

 

فضای اضافه برای بار اضافه احتمالی

اگر دقت کرده باشید نایلکس های دسته رکابی طوری طراحی و تا شده اند که قابلیت این را داشته باشند اگر شی ای درون آنها قرار گرفت که بزرگ تر از نایکس بود مقداری فضای اضافه به آن شی بدهند تا بتواند درون پلاستیک قرار بگیرد.

 

دسته های پهن

دسته های پهن نایلکس رکابی از طرفی حمل و نقل را برای استفاده کننده آسان تر می کند و وزن را بر روی دست پخش می کند تا فشار بر یک نقطه از دست وارد نشود از طرفی باعث افزایش مقاومت پلاستیک می شود.

 

رنگ پذیری بالا

نایلکس های دسته رکابی در رنگ های متنوعی در بازار موجود است. این کیسه ها در انواع شفاف و بدون رنگ، مشکی، سفید، آبی، قرمز، زرد و… موجود می باشد که پر مصرف ترین آنها شفاف، مشکی و سفید می باشد.

 

وزن سبک

از آن جایی که این نایلون ها بیشتر در حمل و نقل دستی استفاده می شوند، وزن سبک آنها بار اضافه ای را به حمل کننده تحمیل نمی کند لذا گزینه بسیار مناسبی برای هدف کاربرد خود است.

 

ارزان بودن

هزینه تولید پلاستیک در کشور ما غالبا پائین است. نایلکس های دسته رکابی نیز از این قاعده مستثنی نیستند و به نسبت کیسه های کاغذی و پارچه ای هزینه تولید پائینی دارند.

 

مقاومت بالا

هدف کاربرد این نایلکس ها بیشتر در جابه جایی خورده فروشی است.نایلکس رکابی مقاومت بالایی نسبت به وزن هایی که برای آن استفاده می شوند دارند.