پارس ناز پورتال

قاصدک 24

نوکیا 301 جان مرد افغان را نجات داد

نوکیا 301 جان مرد افغان را نجات داد

نوکیا 301 جان مرد افغان را نجات داد 

گوشی های سرسخت نوکیا اکنون جان یک انسان را نجات دادند و مرد افغان که در کشور ناامنی زندگی می کند باید از بابت داشتن گوشی نوکیا 301 خود راضی و خشنود باشد. ما کاربرانی ایرانی خاطرات خوشی از گوشی‌های نوستالژیک و قدیمی شرکت نوکیا داریم. گوشی‌هایی که سخت‌جان و فناناپذیر بودند! 

 

جالب است بدانید که هفته گذشته یک دستگاه گوشی گوشی نوکیا 301 سخت‌ترین تست مقاومت را انجام داد و مورد اصابت اتفاقی گلوله قرار گرفت!این تصاویر را پیتر اسکیلمن، از کارمندان شرکت مایکروسافت در صفحه رسمی و شخصی توییتر خود منتشر کرده است. این فرد جزو تیمی است

 

که بر روی طراحی و تولید گوشی‌های هوشمند کار می‌کنند. همان‌طور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید، گلوله به گوشی نوکیا 301 اصابت کرده است، اما نتوانسته از میان آن عبور کند. گوشی نوکیا 301 به طور کامل تخریب شده و دیگر امکان استفاده کردن از آن وجود نخواهد داشت اما خوشبختانه توانسته است جان کاربر خود را از مرگ نجات دهد.

 

نوکیا 301 جان مرد افغان را نجات دادالبته جالب است بدانید که هم اکنون بعضی از گوشی‌های هوشمند نسل جدید در حال آسیب رساندن به کاربران خود هستند. اما در سمت دیگر ماجرا بعضی دیگر جان کاربران خود را نجات می‌دهند. تقریبا یک ماه پیش بود که یک دستگاه هواوی پی 8 لایت توانست جان فردی را نجات دهد.

 

در هر صورت این موضوع نشان از کیفیت ساخت بسیار بالای گوشی‌های شرکت نوکیا دارد. همان‌طور که در تصویر بالا شاهد هستید، گلوله نتوانسته است از نمایشگر گوشی نوکیا 301 عبور کند. بر اساس اطلاعاتی که در این توییت منتشر شده بود، گوشی نوکیا 301 توانسته است جان یک مرد افغان را از اصابت گلوله نجات دهد.

 

البته شاید بهتر باشد بدانید که گوشی شرکت نوکیا اولین بار نیست که جان فردی را نجات می‌دهد. در حقیقت دو سال پیش بود که یک دستگاه گوشی نوکیا لومیا 520 با قرارگیری در مقابل گلوله جان یک پلیس برزیلی را نجات داد. آیا شما هنوز به گوشی‌های نوستالژیک نوکیا وفادار هستید و از آنها استفاده می‌کنید؟