جستجو در پارس ناز

نکاتی قبل از خرید ریش تراش و استفاده از آن

نکاتی قبل از خرید ریش تراش و استفاده از آن

هنگام استفاده از ماشین اصلاح و ریش تراش، ممکن است پوست شما با تحریکاتی روبرو شود و دچار تراشیدگی پوست گردد. بنابراین راهکارهایی وجود دارد که بر اساس آن می توانید از این موارد پیشگیری کنید. به منظور جلوگیری از این مشکلات، می توانید راهکارهای ذیل را استفاده کنید. این موارد عبارتند از:

 

1- استفاده کردن از یک پیش تراشی و آماده سازی پوست صورت

 

می توانید قبل از این که به منظور اصلاح صورت، از ماشین ریش تراش استفاده کنید، یک پیش تراشی با تیغه های تیز را امتحان کنید. به این ترتیب، مطمئن شوید که پوست صورت شما آمادگی کافی جهت اصلاح با ماشین ریش تراشی را دارا است. زمانی که ابتدا با یک تیغ تیز، صورت خود را آماده می کنید، کمتر دچار بریدگی و یا حتی تراشیدگی در پوست خواهید شد.

 

البته این کار ممکن است کمی زمانبر باشد و هر فردی نتواند این کار را بر اساس تایم محدودی که در اختیار دارد، انجام دهد. یا این که برخی افراد حتی در برابر پیش تراشی هم ممکن است دچار حساسیت های پوستی شوند. بنابراین بایستی تمامی این موارد را هم مد نظر قرار داد.

 

2- استفاده نمودن از ژل اصلاح و یا کرم قبل از استفاده از ریش تراش

 

محصولاتی وجود دارند که با کمک آن ها می توانید، پوست خود را جهت یک اصلاح موفق، آماده کنید. زمانی که از این محصولات استفاده کنید، می توانید تحریکات پوستی خود را کاهش دهید تا در نهایت، با خیال راحت، پوست خود را آماده کرده و از ماشین اصلاح بهره ببرید. این مورد هم شاید برای برخی از افراد میسر نباشد زیرا باید یک هزینه جداگانه ای را برای این کار در نظر بگیرند.

 

3- استفاده از تیغه های تیز

تیغه هایی که تیز هستند، معمولا آسیب کمتری را به پوست صورت شما می رسانند. تعویض نمودن منظم تیغه ها به شما کمک خواهد کرد تا آسیب کمتری را به پوست صورت خود برسانید. این تیغه ها، احتمال تراشیدگی کمتری را برای پوست به همراه دارند.

 

مراقبت بیشتر و هزینه بالاتری هم برای این روش وجود دارد زیرا فرد باید مداوم و در زمانی کوتاه، به دنبال تعویض آن ها باشند.تا اینجا سه مورد را خدمت شما معرفی کردیم اما بهتر است در مورد خرید ریش تراش هم کمی با هم صحبت کنیم تا بتوانید انتخاب درستی داشته باشید.

 

برندهای زیادی در این زمینه فعالیت می کنند که شاید نام خیلی از این برندها را شنیده باشید. برند شیائومی که در زمینه تولید و عرضه لوزام شخصی شیائومی بسیار موفق عمل کرده است و با توجه به کیفیت بالا و قیمتی کاملا رقابتی توانسته در این مدت کاربران زیادی را به خود علاقه مند کند.

 

انجام اصلاح با فشار سبک و کم روی پوست

زمانی که از ماشین اصلاح ریش شیائومی، استفاده می کنید، لازم نیست فشار زیادی روی پوست خود وارد کنید. ایجاد فشار زیادی بر روی پوست صورت، می تواند تحریکات پوستی را در پی داشته باشد. بنابراین لازم است به جای این کارها، حرکاتی سبک و لطیف داشته باشید تا آسیبی به پوست شما وارد نشود. این کار به دقت و زمان کافی نیاز دارد.

 

4- استفاده نمودن از محصولات مخصوص پس از اصلاح

 

محصولاتی در بازار وجود دارند که می توانند حالتی خنک کننده و التیام بخش داشته باشند. بنابراین می توانید دقیقا پس از اصلاح، از این محصولات استفاده کنید و از التهابات پوستی خود پیشگیری نمایید. در این صورت، هر نوع عوارض پس از اصلاح، کاهش پیدا خواهد کرد. این مورد را هم در نظر بگیرید که هزینه مالی برای شما در بر دارد و باید این هزینه را به صورت جداگانه مد نظر داشته باشید.

 

با توجه به نوع نیازی که دارید و همینطور ترجیحات شخصی خود، این امکان را دارید تا یک یا چند تا از راهکارهای مورد نظر را انتخاب کنید. به این ترتیب می توانید از تحریکات و تراشیدگی پوست خود در هنگام استفاده از ماشین اصلاح ریش، جلوگیری نمایید.

 

ماشین اصلاح ریش و تحریکات پوستی ناشی از آن

 

همانطور که می دانید، ماشین اصلاح یک وسیله و یا دستگاهی شناخته می شود که از آن به منظور تغییر شکل ریش و یا تراشیدن آن به صورت کامل استفاده می شود. ماشین های ریش تراشی، اغلب دارای لبه های تیزی هستند که می تواند به راحتی موهای زائد را برش داده و از بین ببرد.

 

با کمک ماشین اصلاح ریش، می توانید ریش صورت خود را بر اساس آن چه مد نظر دارید، تغییر دهید.البته که داشتن یک ماشین اصلاح خوب و با کیفیت که بتوانید با خیال راحت از آن استفاده کنید شاید برای شما هزینه بر باشد، اما باید این موضوع را بدانید که برند شیائومی با ارائه تنوعی بالا در قیمت ریش تراش شیائومی و همچنین تنوعی بالا در طراحی و کارکرد این محصولات می تواند گزینه ای مناسب برای خرید باشد.

 

در کنار مزایای بسیاری که می توانیم برای ماشین اصلاح ریش بیان نماییم، لازم است بدانید که برای برخی از افراد ممکن است مشکلات پوستی به همراه داشته باشد. به عنوان مثال، می توانیم موارد ذیل را بیان نماییم که عبارتند از:

 

5- ایجاد تحریک و التهابات پوستی:

ممکن است به دلیل تماس مستقیمی که ماشین اصلاح با پوست صورت دارد، تحریک و التهابات پوستی به همراه داشته باشد. قرمزی پوست، خارش و حساسیت در این مواقع، وجود خواهد داشت.

 

6- به وجود آمدن جوش و ترشحات چربی در پوست:

در صورت استفاده شاید با جوش های ریز و زیرپوستی روبرو شوید. تحریک شدن پوست به این ترتیب، می تواند عامل اصلی در انسداد منافذ بوده که نهایتا، جوش های ریزی را بر روی پوست صورت به وجود می آورند.

 

7- بریدگی و زخم صورت:

اگر از ماشین اصلاح ریش خود به درستی استفاده نکنید، ممکن است پوست خود را زخم کنید و عاملی در خونریزی و یا عفونت باشید. بنابراین باید در زمان استفاده از ماشین اصلاح ریش تراش، نهایت تلاش خود را بکنید که زخمی روی صورت به وجود نیاورید.

 

به منظور کاهش تمامی مشکلات فوق، می توانید نکات زیر را در نظر داشته باشید:

 

* در زمان استفاده از ماشین اصلاح ریش، حرکات نرمی را پیش رو بگیرید و ریش تراشی را انتخاب کنید که لبه های آن تیز است.

 

* قبل از این که از ماشین اصلاح استفاده کنید، صورت خود را همراه با آب گرم بشویید تا موهای صورت نرم شده و به راحتی اصلاح شوند. همچنین می توانید در حمام از این وسیله بهره ببرید و ریش های خود را بتراشید.

 

* اگر واقعا پوست حساسی دارید، از کرم اصلاح، خمیر، صابون و یا فوم اصلاح استفاده کنید. به این صورت می توانید یک سطح لغزنده روی صورت خود به وجود آورید و فشار ایجاد شده بر پوست، کاهش پیدا می کند.

 

* بعد از اصلاح، حتما صورت خود را با آب سرد بشویید تا منافذی که صورت شما دارند، باز شوند و التهابات پوستی کاهش پیدا کند.

 

* در صورتی هم که مشکلات پوستی دارید و با کمترین تحریکی، جوش و یا آکنه می زند، لازم است ابتدا با پزشک خود مشورت کنید. به این ترتیب می توانید در شرایط درست و بر اساس اصول و روش هایی که پزشک پوست به شما بیان می دارد، صورت خود را اصلاح نمایید.

 

شما می توانید با مراجعه به moboniaz.com انواع ریش تراش شیائومی را در تنوع بالا و قیمت کاملا رقابتی مشاهده و خرید کنید.