پارس ناز پورتال

نکاتی مهم که در خرید اسپرسوساز عرشیا باید به آن ها توجه شود

نکاتی مهم که در خرید اسپرسوساز عرشیا باید به آن ها توجه شود

اگر نمی توانید صبح ها بدون نوشیدن یک قهوه غلیظ از خواب بیدار شوید یا اگر می خواهید همان قهوه هایی را که در کافه ها می نوشید در خانه درست کنید، باید یک دستگاه اسپرسوساز داشته باشید. تقریبا تمام انواع قهوه که در کافه ها تهیه می شود با اسپرسو تهیه می شود.

 

با افزایش روز به روز مصرف قهوه در جهان، تنوع دستگاه های اسپرسوساز نیز افزایش می یابد. علاوه بر ظهور برندهای مختلف، برندهای موجود نیز می خواهند با مدل های جدید و پیشرفته به خدمت رسانی به کاربران خود ادامه دهند.

 

به این ترتیب، گزینه های مارک و مدل زیادی در بازار وجود دارد. علاوه بر این به انواع قهوه ای که می توانید تهیه کنید و ویژگی های آن نیز باید توجه کرد. در این مقاله به نکات مهم در خرید اسپرسوساز عرشیا که باید توجه کنید، اشاره می شود.

 

در انتخاب دستگاه اسپرسوساز عرشیا به چه نکاتی باید توجه کرد؟

 

اگر می خواهید یک اسپرسو با کیفیت را در خانه تجربه کنید، انتخاب دستگاه اسپرسوساز مناسب بسیار مهم است. با این حال، تصمیم گیری بین بسیاری از مدل ها و ویژگی های مختلف می تواند دشوار باشد. در انتخاب دستگاه اسپرسوساز به این نکات کلیدی توجه کنید:

 

قیمت دستگاه اسپرسوساز عرشیا

دستگاه های اسپرسوساز قیمت بسیار گسترده ای دارند. بودجه خود را تعیین کنید و سعی کنید دستگاهی را بر اساس آن انتخاب کنید. حتی در مدل های مقرون به صرفه می توانید فرصت تهیه اسپرسو با کیفیت را پیدا کنید سعی کنید با در نظر گرفتن نیازها و بودجه خود مناسب ترین گزینه را پیدا کنید.

 

پیشنهاد ما به شما در بازار ایران با توجه به قیمت و ویژگی اسپرسوساز از برند عرشیا است. این برند طراحی آلمان است. نوین پلاس عرشیا یکی از فروشنده ها معتبر اسپرسوساز عرشیا در ایران است.

 

راحتی در استفاده

مدل های زیادی از دستگاه اسپرسوساز عرشیا در بازار وجود دارد. مدل های مختلف ویژگی های متفاوتی دارند. در حالی که برخی از مدل ها تمام تنظیمات را به کاربر واگذار می کنند، در برخی دیگر این فرآیند کاملا خودکار است.

 

در این مرحله باید تصمیم بگیرید که چه می خواهید. اگر اطلاعات زیادی در مورد دستگاه های اسپرسوساز عرشیا و قهوه سازی عرشیا ندارید و یا نمی خواهید زمان زیادی را هنگام تهیه قهوه هدر دهید، می توانید از بین دستگاه های اسپرسوساز تمام اتوماتیک یکی را انتخاب کنید.

 

با این حال، اگر می‌خواهید در کل فرآیند، از آسیاب کردن دانه‌های قهوه تا در فنجان ریختن، مشارکت داشته باشید، دستگاه‌های اسپرسوساز دستی انتظارات شما را برآورده می‌کنند. البته شما همچنین می توانید مدل های نیمه اتوماتیک را تهیه کنید.

 

سهولت در تمیز کردن

هنگام انتخاب دستگاه های قهوه ساز، سهولت در نظافت از نکات مهم خرید قهوه است. هر چه امکانات و اجزای دستگاه اسپرسوساز بیشتر شود، تمیز کردن آن دشوارتر می شود. هیچ مدلی وجود ندارد که هم استفاده از آن آسان باشد و هم تمیز شود. هنگام خرید دستگاه اسپرسوساز، باید اطلاعاتی در مورد اینکه چه مقدار از تجهیزات را می توان جدا کرد و چگونه تمیز می شود، داشته باشید.

 

جنس دستگاه و دوام و ماندگاری آن

نوع ماده ای که دستگاه اسپرسوساز از آن ساخته شده است بر  دوام آن تفاوت ایجاد می کند. دستگاه‌های اسپرسوساز عرشیا که عمدتا از فلز ساخته شده‌اند، عمر طولانی‌تری دارند و گرما را کارآمدتر حفظ می‌کنند. اگر به دنبال یک دستگاه اسپرسوساز بادوام هستید، بهتر است ابتدا به میزان مصرف فلز در دستگاهی که خریداری می کنید نگاهی بیندازید.

 

سپس تصمیم می گیرید که چه تعداد ویژگی می خواهید داشته باشد. اگر می‌خواهید ماشین‌هایی با ویژگی‌ها و فرآیندهای خودکار بیشتر انتخاب کنید، بهتر است از بین برندهایی که به کیفیت آنها مانند اسپرسوساز عرشیا اعتماد دارید، انتخاب کنید.

 

اندازه

اندازه و ظرفیت دستگاه اسپرسوساز که در خانه استفاده می کنید مهم است. محل قرار دادن دستگاه را در نظر بگیرید و اندازه ای را انتخاب کنید که مناسب استفاده شما در پیشخوان آشپزخانه یا جاهای دیگر باشد. ظرفیت مخزن آب را نیز در نظر بگیرید. یک مخزن بزرگ آب به شما این امکان را می دهد که بدون نیاز به اضافه کردن مداوم آب، مدت زمان بیشتری اسپرسو درست کنید.

 

آسیاب قهوه

استفاده از قهوه تازه آسیاب شده بخش مهمی از تهیه اسپرسو است. بنابراین توجه به گزینه های آسیاب هنگام انتخاب دستگاه اسپرسوساز بسیار مهم است. برخی از دستگاه ها نیز می توانند آسیاب کنند، در حالی که در برخی دیگر ممکن است نیاز به استفاده از آسیاب قهوه جداگانه داشته باشید. با استفاده از قهوه تازه آسیاب شده طعم بهتری خواهید داشت.

دستگاه قهوه ،آسیاب قهوه

ویژگی های اضافی

برخی از دستگاه های اسپرسوساز ممکن است ویژگی های اضافی داشته باشند. به عنوان مثال، ویژگی هایی مانند منبع آب گرم، عملکرد بخار یا قابلیت ساخت فوم  که می تواند انعطاف پذیری بیشتری به شما بدهد. ویژگی های اضافی را بر اساس نیازها و ترجیحات خود در نظر بگیرید و روی مواردی که برای شما مهم هستند تمرکز کنید.

 

جمع بندی دستگاه اسپرسوساز عرشیا

اگر تصمیم به خرید دستگاه اسپرسوساز دارید و می خواهید بودجه مشخصی را برای آن اختصاص دهید، ابتدا از بین دستگاه های که بادوام هستند و گارانتی دارند، انتخاب کنید. نیازها و بودجه خود را ارزیابی کنید، به سهولت استفاده توجه کنید و بهترین را برای خود خریداری کنید.

 

با دستگاه اسپرسوساز مناسب می توانید یک اسپرسو با کیفیت را در خانه خود تجربه کنید. حتی می توانید با خرید آبمیوه گیری عرشیا بجای اسپرسو از آب میوه استفاده کنید.از بین برندهای موجود ما اسپرسوساز عرشیا را به شما پیشنهاد می دهیم.

 

با توجه به عدم فعالیت اغلب برندهای دنیا برند عرشیا که طراحی آلمان است جایگاه ویژه ای در بازار ایران کسب نموده است. نمایندگی لوازم خانگی نوین پلاس عرشیا انواع اسپرسوساز اتوماتیک، نیمه اتومانیک و دستی را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در اختیار شما قرار می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت نوین پلاس عرشیا مراجعه و در منو نوشیدنی ساز ، انواع اسپرسوساز عرشیا را مشاهده و خریداری کنید.