پارس ناز پورتال

قاصدک 24

نکات مهم و کاربردی درباره تزریق بوتاکس برای زیبایی

نکات مهم و کاربردی درباره تزریق بوتاکس برای زیبایی

نکات مهم و کاربردی درمورد تزریق بوتاکس برای زیبایی 

انجام تزریق بوتاکس برای زیبایی در نواحی گوناگون صورت این روزها به طور پرشمار در کلینیک هاي زیبایی انجام میگردد. کمپانی سازنده ي داروی بوتاکس آن را دارویی برای از بردن موقت خطوط خنده، اطراف چشم و خط بین ابروها در بزرگسالان معرفی کرده هست. اما از کجا باید بدانید که تزریق بوتاکس برای شما مناسب هست یا نه؟

 

متخصصین جراحی زیبایی می‌گویند برترین کاندید تزریق ماده بوتاکس کسی هست که در حالت عادی و بدون اخم و خنده خطوطی روی پوست دارد.پیش از تزریق بوتاکس باید جوانب این امر را بسنجید و سوال هایي بپرسید.

 

آیا این فرد صلاحیت تزریق بوتاکس را دارد؟
امروزه در مطب هاي زیبایی، مطب پوست، دندان پزشکی ها و حتی در برخی آرایشگاه ها بوتاکس تزریق می‌کنند!اما پیش از تزریق بوتاکس حتما از صلاحیت کسی که می‌خواهد تزریق را انجام دهد اطمینان حاصل کنید و با خبر شوید که آیا دوره هاي تخصصی تزریق هاي زیبایی را گذرانده هست یا نه.

 

آیا خطرات و عوارض جانبی وجود دارد؟
هیچ ریسک قابل توجهی در مورد تزریق بوتاکس گزارش نشده، اما ممکن هست به طور موقت در محل تزریق قرمزی و کبودی به وجود آید.بهتر هست پس از تزریق ژل بوتاکس ورزش نکنید و دراز نکشید تا بوتاکس جا به جا نشود.افرادی که از مریضی هاي عصبی عضلانی رنج می‌برند پیش از تزریق باید با دکتر خود مشورت کنند. همین طور خانم هاي باردار نباید بوتاکس تزریق کنند.

 

سن مناسب تزریق بوتاکس

افراد مریضی هاي عصبی عضلانی پیش از تزریق بوتاکس باید با دکتر خود مشورت کنند‎

 

آیا چیزی که نیاز دارید بوتاکس هست؟
برخی از افراد فکر می‌کنند نیاز به بوتاکس دارند، در حالیکه نیاز به فیلر دارند!بوتاکس اکثر برای از کار انداختن عضلات جمع کننده صورت در نواحی چین افتاده و خطوط روی پیشانی و بین ابروها و اطراف چشم ها کاربرد دارد.برای پر کردن بافت هاي فرورفته و حجم دادن به بافت، فیلر گزینه بسیار بهتری هست.

 

برخی خانم ها از ترکیب بوتاکس و فیلر هم زمان و برای مقاصد گوناگون در صورتشان بهره گیری می‌کنند و نتیجه بسیار بهتری می‌گیرند.

 

آیا هم اکنون وقت مناسبی برای تزریق بوتاکس هست؟
خیلی ها گذشته از یک مناسبت بزرگ مانند عروسی سراغ بوتاکس می‌روند. بوتاکس برای این که کاملا اثر کند نیاز به ۳ تا ۷ روز زمان دارد.همین طور پیش از تزریق این را بدانید که ممکن هست در ناحیه تزریق کبودی ایجاد شود.

 

پس و پیش از تزریق بوتاکس چه باید کرد؟
خوشبختانه بوتاکس چندان پوست را تحریک نمیکند اما بهره گیری از یخ تا ده دقیقه بعد از تزریق توصیه میشود.اگر میخواهید عمر بوتکس شما افزایش بیابد از مکمل روی بهره گیری کنید. تحقیقات نشان می‌دهد روی باعث افزایش ماندگاری اثرات بوتاکس میشود.

 

آیا بوتاکس کاربردهای دیگری نیز دارد؟
بوتاکس کاربردهای غیر زیبایی بسیاری دارد. تزریق بوتاکس برای جلو گیری از تعرق بیش از حد زیر بغل، درمان میگرن، درمان مثانه ي بیش فعال و حتی از بین بردن دردهای مزمن و قفل شدگی فک بهره گیری میشود.تزریق بوتاکس در ناحیه ي واژن و لگن نیز می‌تواند از دردهای مزمن آن ناحیه و مشکلات جنسی همراه آنها بکاهد.