پارس ناز پورتال

قاصدک 24

بلیط لحظه آخری

نگاهی به ازدواج و طلاق ستاره ها در سال 2017

نگاهی به ازدواج و طلاق ستاره ها در سال 2017

نگاهی به ازدواج و طلاق ستاره ها در سال 2017 

ستاره ها و افراد مشهور بسیاری درسال 2017 ازدواج کردند یا برعکس زندگی شان از هم پاشید و جدا شدند و طلاق گرفتند.سلبریتی هاي مشهور جهان مثل مردم عادی زندگی عادی خودشان را دارند اما با کمی تفاوت. زندگی این زوج هاي معروف زیر ذره بین هوادارانشان قرار دارد و هر رخداد کوچکی در زندگی آن ها بازتاب گسترده اي

 

در جامعه دارد. ازدواج و طلاق ورزشکاران یکی از موضوعاتی است که برای تعداد زیادی از مردم جالب است. دراین پست درمورد ازدواج و طلاق ورزشکاران درسال 2017 گزارش کوتاهی عرضه میکنیم.چند روز دیگر به پايان می‌رسد ودر این گزارش به بررسی ماجرای ازدواج ها و طلاق هاي عجیب ورزشکاران مطرح دراین سال پرداختیم.

نگاهی به ازدواج و طلاق ستاره ها در سال 2017

طلاق الکساندر رادولف و داریا دمیتریوا

 

ازدواج رادولف یکی از برترین هاکی بازان روسی با دمیتریوا ژیمناست مشهور در ماه ژوئن 2017 به جدایی ختم شد.ازدواج این دو در جامعه ورزش بسیار صدا کرد.مراسم و لباس هایشان به سبک یونان باستان طراحی شده بود اما سرانجام این ازدواج باوجود یک پسر به جدایی ختم شد.

نگاهی به ازدواج و طلاق ستاره ها در سال 2017جدایی جرارد پیکه و شکیرا

 

پارس ناز : باوجود این که در تابستان سال جاري جرارد پیکه مدافع اسپانیایی بارسلونا و شکیرا خوانند مطرح کلمبیایی در مراسم ازدواج لیونل مسی ستاره فوتبال حاضر شدند و این زوج با یک دیگر رابطه خوبی داشتند، در پاییز سال جاري شایعه جداییشان مطرح شد و هر چند هردو این موضوع را تکذیب کردند اما بعد ازآن نیز خبری از باهم بودنشان منتشر نشد. در حال حاضر دو پسر حاصل ازدواج این دو ستاره است.

نگاهی به ازدواج و طلاق ستاره ها در سال 2017جدایی آندری آرشاوین و آلیس کازمین

 

جدایی این دو نیز بسیار صدا کرد.آلیس کازمین، همسر خود آرشاوین ملی پوش سابق تیم فوتبال روسیه را متهم به خیانت کرد و از او جدا شد.

نگاهی به ازدواج و طلاق ستاره ها در سال 2017

جدایی جیمی ردنپ و لوئیزا ردنپ

 

جیمی ردنپ ملی پوش سابق انگلیس ودر حال حاضر مفسر فوتبالی است. او با همسر خواننده اش 19 سال زندگی مشترک داشت.اما سرانجام پس از این مدت طولانی تصمیم به جدایی گرفتند.لوئیز به در خواست شوهرش بعد از ازدواج شغلش را کنا رگذاشت اما اخیرا به او کاری پیشنهاد شده بود که بیشتر اوقات مشغول بودو کمتر در منزل وقت حضور داشت همین موضوع باعث جدایی این دو از هم شد.

نگاهی به ازدواج و طلاق ستاره ها در سال 2017جدایی رایان گیگز و استیسی کوک

 

رایان گیگز هافبک منچستر یونایتد و ملی پوش سابق ولزی بعد از 10 سال از همسرش استیسی جدا شد.دلیل این جدایی رسوایی اخلاقی رایان گزارش شده است.به گفته همسرش این بازیکن بارها به او خیانت کرده و او اینبار برای این خیانت ها تصمیم جدی گرفته است و به زندگی مشترکشان پایان داد

نگاهی به ازدواج و طلاق ستاره ها در سال 2017جدایی امانوئل ابوئه و آئورلیا ابوئه

 

ابوئه بازیکن سابق آرسنال نیز در ستامبر سال جاري از همسرش جدا شد. پس از آنکه پاسخ آزمایش اچ آی وی این بازیکن مثبت اعلام شد ،همسرش وی را ترک کرد.به گفته امانوئل ،همسرش تمام دارایش را از او گرفته و حتی جایی برای خوابیدن ندارد و وادار است در آپارتمان دوستش با بدترین وضع زندگی کند و اموراتش را بگذراند.

نگاهی به ازدواج و طلاق ستاره ها در سال 2017ازدواج لیونل مسی و آنتونلا روکازو

 

در ادامه این گزارش ،ازدواجلیونل مسی ستاره آرژانتینی بارسلوناو آنتونلا روکازو یکی از ازدواج هاي بزرگی بود که درسال 2017 با حضور 250 میهمان در آرژانتین برگزار شد.

نگاهی به ازدواج و طلاق ستاره ها در سال 2017ازدواج الکساندر اوچکین و آناستاسیا شوبسکی

 

الکساندر اوچکین کاپیتان هاکی تیم واشنگتن در تابستان با آنستاسیا شوبسکی ازدواج کرد.جالب است ولادمیر پوتین رئیس جمهور روسیه ازدواج این دو را تبریک گفت و یک دست فنجان چای خوری با ارزش برای کادوی عروسی به انها هدیه داد.

 

دیوید بکهام و ویکتوریا وفادارترین زوج ورزشی جهان

دیوید بکام، ستاره سابق تیم ملی انگلیس و باشگاه هاي رئال مادرید و منچستریونایتد سال 97 با «ویکتوریا آدامز» خواننده مشهور یک گروه موسیقی ازدواج کرد که حاصل این ازدواج سه پسر و یک دختر است. دیوید و ویکتوریا درسال 2014 نیز پیروز ترین زوج هنری-ورزشی لقب گرفتند.

نگاهی به ازدواج و طلاق ستاره ها در سال 2017

ویکتوریا پیش از آنکه با این فوتبالیست سابق آشنا شود، عاشقش شده بودو دیوید زمانی عاشق ویکتوریا شد که اجرای وی را در گروه موسیقی (The Spice Girls) در تلویزیون دید. شاید بتوان گفت که سرنوشت این دو این بود که سر راه هم قرار بگیرند! آن ها درسال 1996 هم دیگر را دیدند و تا چند سال پنهانی باهم می گشتند. درسال 1998 بود که دیوید پیشنهاد ازدواج داد و بقیه حکايت را همه ی می‌دانند

 

در روز چهارم جولای 1999، دیوید و ویکتوریا در قلعه گوتیک لاترلزتاون در ایرلند باهم ازدواج کردند و دیوید راز رابطه عاشقانه شان را اعلام کرد:«باید باهم خوش بگذرونین. ما چهار تا بچه زیبا داریم که تمام وقتمون رو برای خوشبخت کردن اونا و خاطرجمعی از سلامت شون و خوب بودنشون صرف میکنیم و بیشتر وقتمون رو برای اونا میذاریم. ولی بعنوان یه زوج هم باید برای همدیگه وقت بذاریم و این همیشه برامون اهمیت بالایی داشته».