پارس ناز پورتال

قاصدک 24

نگاهی به تاثیرات کرم های جوان سازی پوست

نگاهی به تاثیرات کرم های جوان سازی پوست

نگاهی به تاثیرات کرم های جوان سازی پوست 

کرم هاي جوان سازی پوست که این روزها بسیار پرکاربرد میباشند بعضی را با تردیدهایی درمورد تاثیرات خوب آن مواجه کرده هست. معمولا در بازار با کرم هاي مختلفی رو به رو می‌شویم که یکی از مطرح ترین هاي انها کرم هاي ضدچروک یا کرم هاي جوانسازی پوست میباشند. اما این کرم ها واقعا چکار میکنند؟

 

آیا کرم هاي مخصوص جوانسازی پوست موثر میباشند و آن چه راکه ادعا میکنند انجام می‌دهند؟ این سوال ها را باید پیش از خرید یک محصول از خود بپرسیم. اما از کجا بفهمیم که آیا محصولی که خریداری میکنیم برای سلامت پوست ما موثر هست یا خیر؟ خریدن یک کرم میتواند سخت باشد چرا که در بازار انواع کرم ها در برندهای گوناگون وجود دارند

 

که همگی مدعی میباشند برای پوست ما مفیدند، همۀ آن ها نام کرم ضد چروک و جوانسازی پوست را یدک می‌کشند اما چطور در میان انها کرم بهتری را گزینه کنیم؟در ادامه به شما می‌گوییم در کرم هاي ضد چروک و کرم هاي جوانسازی پوست چه ترکیباتی موثر میباشند و چطور آن ها میتوانند به بهبود سلامت پوست شما کمک کنند.

 

آیا کرم هاي جوانسازی پوست واقعا میتوانند باعث مستحکم شدن پوست شوند؟
کرم هاي جوانسازی پوست اگر ترکیبات درستی داشته باشند به خوبی می‌توانند کم کم زمان پوست را سفت کنند. اگر کرمی که تهیه می‌کنید ترکیبات deanol داشته باشد بدین معناست که می‌تواند ساخت کلاژن را سریع تر کند که این باعث جوان شدن و سفت شدن پوست میشود.

 

کلاژن، فیبریست که پوست شما را محکم و براق نگه می دارد. اما کم کم زمان و با پیرشدن پوست سرعت ساخت آن در بدن کند میشود و همین باعث می‌شود آثار چروک روی پوست دیدن شود. برای مبارزه با این مساله، ترکیبات Denaol لازم هست تا سرعت رشد آن ها را اکثر کند.

 

آیا کرم هاي ضد چروک واقعا چروک هاي روی پوست را کم می‌کنند؟
اگر کرمی با عنوان کرم ضد چروک خریداری میکنید قطعا باید بتواند چنین کاری بکند و اینکار را نیز انجام می‌دهد، اما برای آن نیاز به اسید hyaluronic هست، اسیدی که به خوبی می‌تواند چروک هاي روی پوست را محو کند. Hyaluronic acid یک ماده مرطوب کننده قوی هست که در بدن ساخت میشود که می‌توان از آن برای تزریق فیلرها نیز بهره گیری کرد،

 

از این اسید در کرم هاي ضد چروک بهره گیری می‌شود که به عنوان یک آبرسان قوی برای پوست عمل می‌کند و کم کم زمان میتواند چروک هاي روی پوست را کاهش دهد.بنابراین برای این که بتوانید کرم ضد چروک و کرم جوانسازی پوست را بهتر گزینش کنید به ترکیبات انها توجه کنید و به دنبال محصولی بروید

 

که ترکیباتyaluronic acid , deanol , retinol , Shea butter و ویتامین هاي E و C داشته باشند. این ترکیبات در کنار هم می‌توانند برترین تاثیر را روی پوست بگذارند.

 

آیا لکه هاي ایجاد شده روی پوست از بین میرود؟
با کرم جوانسازی پوست مناسب، لکه هایي که در اثر پیری پوست ایجاد شده هست کاهش می یابند. اما اگر روی پوستتان لکی میبینید پیش از آنکه بخواهید کرم جوانسازی پوست یا کرم ضد لک را امتحان کنید به دکتر متخصص مراجعه کنید تا لکه هاي روی پوستتان را بررسی کند. سپس با خیال راحت می‌توانید

 

کرم جوانسازی پوست را برای از بین بردن آن ها بهره گیری کنید. وجود retinol در کرم می‌تواند به از بین رفتن لکه هاي روی پوست کمک کند. رتینول بازسازی سلول هاي پوست را سرعت می بخشد و کم کم زمان باعث می‌شوند درخشندگی بیشتری روی پوستتان نمایان شود.

 

این ترکیب رنگ پوستتان را شفاف تر و روشن تر میکند و جاهایی که رنگ پوستتان یکسان نیست را ترمیم میکند. این می‌تواند برای افرادی که لکه هاي ناشی از پیری پوست دارند بسیار خوب باشد.

 

آیا کرم جوانسازی پوست برای گردن نیز خوب هست؟
خیلی خوب هست که از کرم جوانسازی پوست روی گردن نیز بهره گیری شود. کم کم زمان پوست گردن نیز استحکام خود را از دست داده و شل می‌شود، برای جلوگیري از این مساله بهتر هست پیش از این اتفاق از کرم هاي جوانسازی پوست کمک بگیرید. تعداد زیادی از افراد زمانیکه متوجه این شل شدگی روی پوست گردنشان می‌شوند از راه حل هایي نظیر جراحی هاي زیبایی کمک میگیرند،

 

اما اگر بتوانید یک کرم مرطوب کننده خوب و کرم جوانسازی پوست با ترکیبات مناسب تهیه کنید شاید دیگر نیازی به عمل زیبایی نداشته باشید.این را به یاد داشته باشید، جوانسازی پوست یعنی مراقبت ویژه از بدن و پوست، حتما نباید پوست شما پیر و چروک شود تا شما شروع به بهره گیری از محصولات جوانسازی پوست کنید. برای این که همه ي وقت پوستی جوان و سالم داشته باشید بهتر هست همۀ وقت} از پوستتان به خوبی مراقبت کنید.