پارس ناز پورتال

رزرو آنلاین هتل

قاصدک 24

هزینه طلاق توافقی در کرج چقدر است

هزینه طلاق توافقی در کرج چقدر است

چکیده : هزینه طلاق توافقی در کرج در سال 1402 چقدر است ؟ در ادامه بررسی میکنیم که هزینه طلاق توافقی بدون وکیل و با وکیل در مراحل مختلف چقدر است …

 

هزینه طلاق توافقی در کرج چقدر است ؟ اگر شما قصد انجام پروسه طلاق توافقی را دارید و تصمیمتان قطعی است ، امروز قصد داریم تا بررسی کنیم هزینه طلاق توافقی در کرج چقدر است ! اما قبل از هر چیز اگر زمان فوری برای شما از مبلغ در ارجعیت است میتوانید به صفحه طلاق توافقی  سایت پارس وکیل مراجعه کنید.

 

*برای اینکار کافیست به صفحه وکیل طلاق توافقی کرج وارد شوید.در ادامه بررسی میکنیم به صورت جزئی و کلی که در سال 1402 طلاق توافقی چقدر برای طرفین هزینه بردار خواهد بود.سایت پارس وکیل را بخاطر داشته باشید تا هر زمان که با مشکل حقوقی مواجه شدید از کمک وکلای متخصص بهره مند شوید.

 

هزینه طلاق توافقی در کرج چقدر است ؟ با وکیل !؟

 

قبل از هرچیز اگر قصد کمک گرفتن از یک وکیل را دارید باید بگوییم که تعرفه وکالت به نصبت مدت زمان انجام طلاق متفاوت است ، که در داخل کرج معمولا از زیر یک ماه تا 4 ماه وکلا انجام میدهند ، بعضی با جلسات مشاوره و بعضی بدون جلسات مشاوره که باعث تغییر در نرخ حق الوکاله میشود .

 

پس در نتیجه نرخ حق الوکاله وکیل به نصبت مدت زمان پروسه و اینکه نیاز به حضور شما هست یا خیر تغییر پذیر است ، برای استعلام قیمت میتوانید به صفحه وکیل طلاق توافقی در کرج سایت پارس وکیل مراجعه کنید و لیست کامل وکلای متخصص طلاق را احراز کنید.

 

هزینه طلاق توافقی در کرج چقدر است ؟ (بدون وکیل)

 

این مورد کمی متفاوت است و جنبه های مختلفی دارد ، که در ادامه به بررسی آن میپردازیم ، طلاق توافقی به دو دسته کلی تقسیم میشود…

 

  • طلاق با وکالت در طلاق (حق طلاق)
  • طلاق بدون وکالت در طلاق و با حضور زوجین

 

وکالت در طلاق چیست ؟ سندی است که خانم از همسر خود در دفاتر اسناد رسمی اخذ میکند و معمولا در مقابل آن مهریه خود را ابراء میکند، در عامیانه به آن حق طلاق هم گفته میشود(اینکه شما حق طلاق از همسر خود اخذ کنید به این معنی نیست که آقا دیگر حق طلاق ندارد!)

 

زمانی که شما وکالت در طلاق بلاعزل از همسر خود اخذ میکنید دیگر نیازی به حضور او در هیچ جلسه ای نیست و میتوانید اینطور تلقی کنید که حکم طلاق خود را در دستتان دارید !!!

 

هزینه گرفتن وکالت در طلاق در دفاتر اسناد چقدر است ؟

این موضوع نیز نرخ مشخصی ندارد و در دفترخانه های مختلف هزینه متفاوتی دارد در سال 1402 نرخ تنظیم سند در دفتر خانه های کرج حدودا از 1 میلیون تومان تا 4 میلیون تومان متغیر بوده است ، همچنین تنظیم سند ابراء مهریه که یک مقوله جداگانه است نیز در سال 1402 بالای 2 میلیون تومان در دفتر خانه ها است !

 

یعنی اگر شما بخواهید پروسه طلاق توافقی را بدون وکیل و از این طریق انجام دهید فقط تا این مرحله چیزی حدود میانگین 4 میلیون تومان هزینه کرده اید!اما جالب توجه است که وکیل میتواند تمامی این پروسه را در دادگاه انجام دهد که به همین منظور میتوانید به صفحه طلاق توافقی کرج مراجعه کنید.

اما این تازه اول کار است !!!

 

  • شما باید در سامانه ثنا ثبت نام کنید تا بتوانید ثبت دادخواست طلاق توافقی کنید.
  • پس از آن باید در سامانه تصمیم ثبت نام کنید تا بتوانید اخذ نوبت برای جلسات مشاوره کنید.(این جلسات حدودا 2 ماه در 6 جلسه طول میکشد)
  • مراجعه به دفاتر خدمات قضائی برای اخذ نوبت برای جلسه رسیدگی برای طلاق(حدودا 1/5 ماه)
  • در جلسه رسیدگی نامه مشاوره برای عدم سازش را با خود ببرید
  • در جلسه رسیدگی قاضی پس از بررسی مدارک احتمالا پرونده را به شورا و یا داوری ارجاع دهد
  • در نهایت پس از طی مدت زمان حدودا 1 ماه قاضی گواهی عدم سازش را صادر میکنید
  • نامه را به همراه گواهی عدم بارداری به دفاتر طلاق ببرید
  • تمام

 

هزینه طلاق توافقی در کرج چقدر است ؟ در ادامه با ما همراه باشید…

هزینه طلاق توافقی در کرج چقدر است ؟ با وکیل !؟

هزینه ثبت نام در ثنا چقدر است ؟ ثبت نام در سامانه ثنا حدودا هزینه هایی را برای شما به همراه دارد اما نچندان زیاد.

 

هزینه جلسات مشاوره چقدر است ؟ هزینه این موضوع علاوه بر هزینه ها و وقتی که برای مراجعه به این جلسات میگذارید ، در سال 1402 میانگین شاید 400 هزار تومان در سال 1402 و در کل تمامی این پروسه شاید به صورت کلی 3 تا 4 میلیون ت هزینه بردار باشد.

 

مراجعه برای ثبت دادخواست طلاق چقدر هزینه دارد ؟ شاید ثبت دادخواست برای طلاق توافقی حدودا برای شما 500 هزار تومان در دفتر خدمات قضائی در سال 1402 هزینه داشته باشد.

 

مراجعه به دفاتر طلاق و اخذ گواهی عدم بارداری نیز برای شما هزینه هایی را به همراه دارد.همانطور که مشاهده کردید پروسه طلاق توافقی بدون وکیل نیز هزینه ای دست کم مشابه هزینه اخذ وکیل را به همراه دارد ، با توضیحاتی که به شما دادیم خودتان تصمیم بگیرید که میخواهید از چه طریقی پروسه طلاق خود را دنبال کنید!

 

چنانچه قصدتان بهره گیری از وکلای متخصص طلاق توافقی در کرج است میتوانید به سایت مرجع پارس وکیل مراجعه کنید و این پروسه را در مدت زمان کوتاه زیر 1 ماه به سرانجام برسانید.

 

پس تا الان متوجه شدید که جواب این سوال …هزینه طلاق توافقی در کرج چقدر است ؟ چیست

ثبت دادخواست طلاق چقدر هزینه دارد

کلام پایانی

حتما قبل از فکر کردن به طلاق به روانشناسان متخصص در امور خانواده مراجعه کنید زیرا ممکن است مشکلتان را خود بزرگ کرده اید و به راحتی در دستان مشاوران روانشناس خانواده قاب حل باشد.

 

و همچنین قبل از وکالت دادن به وکیل حتما او را از سامانه کانون وکلا احراز کنید ، البته وکلای پارس وکیل همگی احراز هویت شده اند که میتوانید در پروفایلشان مشاهده کنید.

 

سپاس از همراهی شما