پارس ناز پورتال

قاصدک 24

بلیط لحظه آخری

واکنش لادن طباطبایی به افشاگری همسر سابقش

مجموعه : اخبار سینما
واکنش لادن طباطبایی به افشاگری همسر سابقش

واکنش لادن طباطبایی به افشاگری همسر سابقش 

لادن طباطبایی بازیگر سینمای کشور ایران که اکنون همراه دخترش در بيرون از کشور به سر می‌برد به اظهارات همسر سابقش واکنش نشان داد.

 

 چند روز گذشته خبری در رسانه ها منتشر شد و حکایت از صحبت هاي جنجالی سعید تهرانی همسر سابق لادن طباطبایی داشت. سعید تهرانی همسر خانم بازیگر دریک گفت‌وگو ادعاهای زیادی در خصوص رفتار نامناسب لادن طباطبایی با فرزندشان مطرح کرده بود.

 

این صحبت هاي سعید تهرانی بار دیگر لادن طباطبایی رابه واکنش وا داشت.لادن طباطبایی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش به ادعاهای جنجالی همسر سابقش پاسخ داد.

واکنش لادن طباطبایی به افشاگری همسر سابقش

پاسخ لادن طباطبایی به ادعاهای همسر سابقش

 

لادن طباطبایی بازیگر سینما و تلویزیون در پاسخ به ادعاهای همسر سابقش در اینستاگرام نوشت:« این یک جوابیه نیست. اگر می‌خواستم جواب دهم ، کافی بود یک برگ تعهد محضری راکه هنگام تحویل گرفتن سها، پدرشان از من گرفته اند منتشر کنم. تعهدی که شرط آن خروج فوری من و سها از کشور و بازنگشتن ما ، و عدم تقاضای نفقه طفل بابت گذشته و آینده بود.

 

چه بگویم که آبروی دخترم نرود؟ آبروی من اگر با چنین حرف هایي رفتنی است؛ همان بهتر که برود. اما حتی پدری که طی دو سال گذشته حاضر نشده عکس و خبری از دختر خود دریافت کند، باید آبرویش حفظ شود.

 

این موضوع فقط به من یادآوری کرد که از چه جهنمی گذشتم و از چه گردابی دخترم را نجات دادم. یادم آورد که بیشتر شکرگزار درگاه خدا باشم؛ که اگر مانده بودم خودم اکنون زیر خاک و دخترم دست و پا بسته در آسایشگاه بود.

 

باقی همه ی حرف اضافه است. واقعیت را هرروز می‌بینم و با یارانم به اشتراک میگذارم. خداوند همه ی ارواح پریشان را آرامش دهد.»

واکنش لادن طباطبایی به افشاگری همسر سابقش

بخشی از ادعاهای جنجالی همسر سابق لادن طباطبایی به شرح زیر است :

 

سعید تهرانی دراین گفت‌وگو درباره ماجرای جدایی اش از لادن طباطبایی گفت :در اوایل تربیت فرزندم متوجه شدم که فرزندمان با اختلالی روبه رو است که ده سال قبل با واژه اوتیسم برای نخستین بار آشنا شدم. با توجه به این‌که 70 واحد روانشناسی در دانشگاه پاس کرده بودم به تحقیق درباره این بیماری پرداختم و تا حدودی اطلاعاتی کسب کردم. بیماران مبتلا به اوتیسم ظاهر خوب و سالم و سرزنده دارند اما اختلال در یادگیری دارند و تا دو سالگی تشخیص آن سخت است.

 

بارها به لادن طباطبایی درباره رفتار با فرزندمان تذکر و سفارش کردم اما او به گمان این‌که دخترمان لجبازی می‌کند با شعار فرزند عزیز است و تربیت آن عزیزتر دخترمان را تنبیه بدنی میکرد تا بیشتر یاد بگیرد. بیمار مبتلا به اوتیسم مطلقا نباید تنبیه بدنی شود چون مانند گنجشکی می‌ماند که وقتی میترسد

 

جمع شده و کوچک میشود و پرواز یادش میرود. حتماً تجربه داشته اید که در خیابان گنجشکی در حال پریدن است و نمی‌تواند پرواز کند وقتی وی را در دست می‌گیرید و گرما و محبت دست شما را لمس میکند ناگهان بعد از بازکردن دستتان پرواز می‌کند. گنجشک چون پروازش به شکل غریزی است بر می‌گردد اما وقتی در حال آموزش به فرزند هستی و غذا خوردن رابه سختی به او یاد می‌دهید، وقتی وی را کتک بزنید از ترس دیگر آن یادگیری برنمی گردد.

 

من هرچقدر دراین باره تذکر دادم طباطبایی کار خودرا انجام داد و گوش نکرد با این‌که پرستار 24 ساعته هم برای نگه داری دخترمان داشتیم و پنجشنبه ها شب پرستار به خانه می رفت و جمعه بر می گشت اما او برای همین چند ساعت نبود پرستار هم اعصاب نگه داری فرزندمان را نداشت و فرزندمان را کتک می زد.

 

بعضی اوقات متوجه میشدم که فرزندمان حال دیگری دارد اما نمی‌دانستم چنین کاری میکند اما روزی که من این موضوع رابا چشم خود دیدم تصمیم گرفتم که فرزندم را نجات دهم بنابر این از او خواهش کردم که نگه‌داری فرزند رابه من بسپارد. سپس وی به امریکا رفت و با شرکت در سیمنارهای مربوط به بیماری اوتیسم متوجه شد که من درست گفته ام و از این‌که از این بیماری اطلاع داشتم تعجب کرده بود.

 

برای نگه داشتن زندگی با لادن طباطبایی بسیار تلاش کردم. برخلاف انچه لادن طباطبایی در رسانه ها اعلام کرده بود فرزندم را درسال 91 رها کرد و به کشور آمریکا رفت. من به تنهایی از دخترم نگه‌داری کردم و فعالیت خودم و موسسه فیلمسازی ام متوقف شد. این در حالی بود که مادرم هم برای نگه داری از دخترم

 

به کمکم آمد و با توجه به این‌که نگه‌داری از بیماران مبتلا به اوتیسم دقت، سختی و صبوری زیادی نیاز دارد فشار زیادی به مادرم وارد شد و با توجه به این‌که 4 مدال طلای ورزشی داشت در سلامت کامل در حالیکه به حرف زدن باهم مشغول بودیم ناگهان درگذشت که شوک شدیدی بر من وارد شد.

 

در نهایت لادن طباطبایی یکسال و نیم پیش وقتی از کشور آمریکا برگشت گفت که ویزای کشور آمریکا گرفته و میـــخواهد دخترم را ببرد اما متاسفانه اینکار را نیز انجام نداده بودو ویزایی نداشت بلکه وی ماه هاي زیادی را در ترکیه اقامت گزید تا ویزا دریافت کند و مجددا به ایالات امریکا رفت. او در حال حاضر در ایالات امریکا از دخترم سرپرستی می‌کند

 

البته او قبلا هم با فرزندی که از شوهر اولش داشت هم برخورد درستی نمیکرد. البته من از زندگی با لادن طباطبایی راضی بودم. او همسر خوب و نجیبی بود اما برای یک زندگی فقط زن بودن مهم نیست بلکه مادر بودن نیز مهم است. مسئله اي که شاید امروزه کمرنگ شده است.

 

مطالب مرتبط :

افشاگری همسر سابق لادن طباطبایی درباره طلاق

غم انگیز ترین دقدقه لادن طباطبایی و دخترش سُها

لادن طباطبایی از بیماری اوتیسم می گوید

زندگی سخت اما عاشقانه لادن طباطبایی با دخترش

لادن طباطبایی الگوی یک مادر نمونه سینمای ایران با سینما خداحافظی کرد