پارس ناز پورتال

درمان بواسیر ، شقاق و یا یبوست
قاصدک 24

وقتی ستاره ها صاحب برند لباس می شوند

وقتی ستاره ها صاحب برند لباس می شوند

وقتی ستاره ها صاحب برند لباس می شوند 

عده اي از بازیگران و ستاره هاي معروف اقدام به ایجاد برند لباس و تجارت پوشاک نموده اند که عده اي از انها بسیار موفق هستند.  ستاره ها از هر فرصتی برای بالا بردن شهرت شان استفاده می‌کنند. بعنوان مثال تعداد زیادی از خواننده هاي هالیوود، علاوه بر دنیای موسیقی، به صنعت مد و فشن نیز روی آوردند.

 

گرچه همه ی آنها در این راه موفق نشدند اما عده اي از آنها توانستند جایگاه خودرا در این صنعت ثبت کنند. اگر دوست دارید با موفق ترین برندهای لباسی که ستاره هاي هالیوود تاسیس کرده اند آشنا شوید، در ادامه این پست با ما همراه باشید.

 

مری کیت اولسن و اشلی اولسن

وقتی ستاره ها صاحب برند لباس می شوندمری کیت اولسن و اشلی اولسن به کمک یک دیگر برند پوشاک خودرا راه اندازی کرده اند. این ستاره هاي جوان دنیای مد و فشن ، مجموعه لباسی به سبک مینیمالیست را روانه بازار کرده اند که در هفته هاي مد نیویورک نیز به نمایش درآمد. این کلکسیون آنها آن قدر مورد توجه قرار گرفت که ستاره هاي هالیوود نیز جزو مشتریان ثابت آن شدند.

 

برند آنها که «The Row» نام دارد، درسال 2006 تاسیس شد اما این دو خواهر تا 3 سال بعد هیچ گفتگو اي درباره آن نکردند زیرا اعتقاد داشتند که برندشان، باید به خاطر کیفیت و طراحی منحصر بفردش محبوبیت و شهرت پیدا کند، نه به خاطر این‌که برند ستاره هاي مطرح هالیوود است.

 

درسال 2012 بود که آنها جایزه سال طراحان زن جهان را دریافت و جای خودرا در صنعت مد و فشن تثبیت کردند. علاوه بر این برند، آنها برند « Elizabeth and James» را نیز مدیریت میکنند که نامش را از نام خواهر و برادر کوچک ترشان الهام گرفته اند.

 

ویکتوریا بکهام

وقتی ستاره ها صاحب برند لباس می شوند

ویکتوریا بکهام در حال حاضر یکی از مشهور ترین طراحان مد جهان است. او ابتدا در دنیای موسیقی و بعنوان یک ستاره پاپ فعالیت داشت اما حال، مانند همسرش دیوید بکهام، به دنیای مد و فشن روی آورده که بسیار هم موفق بوده است. دلیل این موفقیت علاوه بر جذابیت مدل لباس هایي که طراحی میکند، سخت کوشی هاي او در این زمینه است.

 

او پس از همکاری با تعداد زیادی از برندهای معروف، در نهایت برند خودرا درسال 2008 تاسیس کرد و پس ازآن بتدریج عضو ثابت هفته هاي مد نیویورک شد. درسال 2011 او آن قدر در این صنعت پیشرفت کرد که برند خودرا با نام «Victoria Beckham» روانه بازار کرد.

 

ویکتوریا که در حال حاضر یکی از ثروتمندترین ستاره ها جهان است، نشان امپراتوری بریتانیا را برای خدماتی که به صنعت مد و فشن کشور آمریکا کرده، دریافت کرد. او برای تبلیغ، خیلی وقت ها لباسهای برند خودش رابه تن میکند.

 

استلا مک‌کارتنی

وقتی ستاره ها صاحب برند لباس می شونداستلا مک‌کارتنی طراح مد و فعال حقوق حیوانات اهل بریتانیا و دختر پل مک‌کارتنی و لیندا مک کارتنی است. استلا از سن 16 سالگی وارد مد و فشن شد. او سال ها برای طراحان مد معروف کار کرد، سپس به دانشگاه رفت و رشته مد رابه صورت آکادمی ودر کنار ستاره هایي چون کیت ماس و نائومی کمبل ادامه داد.

 

او پس از 4 سال که مدیریت شرکت « Chloé» رابه عهده داشت، درسال 2011 برند خودرا با نام « Stella McCartney» تاسیس کرد که در حال حاضر 17 فروشگاه در سراسر جهان دارد. محصولات او شامل لباسهای مردانه، زنانه و بچه گانه است. برند استلا مک کارتنی امروزه جزو بهترین برندهای لباس در جهان به شمار می‌رود.

 

کیت ماس

وقتی ستاره ها صاحب برند لباس می شوندکیت ماس تاپ مدل معروف بریتانیایی است. او به خاطر چهره مغموم و رنج کشیده‌اش شهرت دارد و باوجود قد کوتاه و زیبایی نسبی، توانست طی همکاری با کلوین کلاین در مدتی کوتاه به یکی از معروف ترین ستاره‌هاي دنیای مد تبدیل شود.

 

درسال 2007، او نخستین مجموعه لباسهای خودرا برای برند «Topshop» طراحی کرد. جسارتی که کیت ماس در این راه به خرج داد، قابل تحسین بود. او که تنها یک مدل بود، ناگهان تبدیل به یکی از طراحان مطرح مد در جهان شد. عاملی که موجب شهرت برند او شد، سبک منحصر بفردش بود که از شخصیت خودش الهام میگرفت. چه کسی پیراهن هاي گلدار و لباسهای شب قرمز و لیمویی رنگ وی را فراموش خواهد کرد؟

 

جی جی حدید

وقتی ستاره ها صاحب برند لباس می شوند همکاری شرکت تامی با ستاره دنیای مد، جی جی حدید، موفقیت زیادی رابه همراه داشت. البته جی جی حدید در گذشته با افراد دیگری چون بیانسه، نائومی کامبل، زویی دشانل و … همکاری کرده اما این نخستین باری بود که یک ستاره طراحی مجموعه شرکت مشهوری رابه عهده می‌گرفت.

 

مجموعه لباسهای آنها که درسال 2016 روانه بازار شد، آن قدر موفقیت آمیز بود که آنها به سرعت کلکسیون 2017 خودرا نیز طراحی کردند. حتی تعداد زیادی از سفارش ها، قبل از این‌که روانه بازار شود، فروخته شد. مطمئنا جی جی حدید آینده درخشان تری را در دنیای مد و فشن خواهد داشت.

 

کندال و کایلی جنر

وقتی ستاره ها صاحب برند لباس می شونداز آنجا که خواهران جنر تقریباً 180 میلیون فالوور در اینستاگرام دارند، میتوانند در هر کاری که شروع می‌کنند، موفق باشند. در واقع هوادارانشان، آنها را در هر زمینه اي حمایت می‌کنند که نمونه آن برند لباس هایشان است.

 

مجموعه لباسهای کندال و کایلی جنر ابتدا درسال 2013 برای نوجوانان روانه بازار شد، اما از آنجا که تقاضای هاي زیادی رابه همراه داشت، با نام برند «Kendall + Kylie» گسترش پیدا کرد. موفقیت آنها در دنیای مد و فشن باعث شد که نام کایلی بعنوان جوانترین طراح مد در مجله فوربز ثبت شود.

 

جسیکا سیمپسون

وقتی ستاره ها صاحب برند لباس می شوندزمانی که صحبت از ستاره هایي که در دنیای مد و فشن فعالیت دارند میشود، جسیکا سیمپسون جزو نخستین افرادی است که نامش به ذهن مان خطور میکند. او از سال 2010 تا کنون، از فروش محصولات خود در حراج هاي سالانه، هر سال 1 بیلیون دلار درآمد دارد که در مقایسه با دیگر ستاره ها بی سابقه است.

 

محصولات او با نام برند «Jessica Simpson» ودر 30 دسته مختلف در فروشگاههای ایالات امریکا به فروش میرسند. برند او در حال حاضر 12 ساله است که در طول این سال ها هیچگاه از محبوبیت و شهرت اش کاسته نشده است.

 

ریحانا

وقتی ستاره ها صاحب برند لباس می شوندپس از آنکه ریحانا بعنوان مدیر بخش لباسهای زنانه درسال 2014 با برند پوما همکاری کرد، بعنوان طراح در همان جا استخدام شد. مجموعه لباسهای او برای نخستین بار در هفته مد نیویورک به نمایش در آمدند. او با این کارش، تیتر تعداد زیادی از مجلات مد شد.

 

کلکسیون زنانه لباسهای ریحانا با استقبال زیادی رو به رو شد که نه تنها نام وی را در صنعت مد و فشن تثبیت کرد، بلکه سود بسیار بالایی را برای شرکت پوما به همراه داشت. او نام برند خودرا «Fenty» نامید.

 

بیانسه

وقتی ستاره ها صاحب برند لباس می شوندبیانسه به گرانترین ستاره اینستاگرام شهرت دارد، از این جهت که برای تبلیغ در پیج اش برای یک پست، 1 میلیون دلار دریافت میکند. بنابر این طبیعی است که او بدون سود دست به هیچ کاری نمی‌زند. بعنوان مثال او برند لباسهای اسپورت خودرا با نام « Ivy Park» تاسیس کرد که بسیار مورد توجه طراحان و مردم قرار گرفت و موفقیت هاي زیادی را برای او به همراه داشت.

 

محصولات این برند در روز افتتاحیه، روی سایت « Topshop» قرار گرفت و تا ماهها بعد، بعنوان پر فروش ترین برند لباس معرفی شد. برند بیانسه در اینستاگرام نیز بعنوان موفق ترین برند سال انتخاب شد. قیمت پایین و کیفیت بالای محصولات آن از عوامل تاثیر گذار در این برند بوده اند.