پارس ناز پورتال

جستجو در پارس ناز

پارسی کانادا همراهی در راه مهاجرت به آینده‌ای بهتر

پارسی کانادا همراهی در راه مهاجرت به آینده‌ای بهتر

مهاجرت، فرصتی جذاب برای دست‌یابی به آینده‌ای بهتر است. پارسی کانادا، به عنوان یک موسسه مهاجرتی برجسته در ایران در زمینه ارائه خدمات مهاجرت، همراه شما در این مسیر پیچیده خواهد بود.

 

پارسی کانادا در تلاش است تا روند مهاجرت مشتریان ایرانی را راحت تر و ساده تر کند. به عنوان یک موسسه مهاجرتی پیشرو در ایران، پارسی کانادا چندین سال است که خدمات جامعی را برای کمک به دستیابی به کار یا تحصیل در خارج از کشور ارائه می دهد.

 

مقاصد مهاجرتی متنوع را با پارسی کانادا تجربه کنید

 

پارسی کانادا خدمات مهاجرتی را برای طیف زیادی از مقاصد جهان فراهم می کند از جمله این مقاصد شامل کشور کانادا، استرالیا، آلمان، پرتغال، کشورهای حوزه خلیج فارس و شمار دیگری از کشورهای اروپایی است. تیم متخصص پارسی کانادا شرایط منحصر به فرد هر مقصد مهاجرتی را به طور کامل شناسایی می کند.

 

پارسی کانادا برای هر کلاینت مهاجرتی راه حل مخصوص به خود را دارد

 

* برای افرادی که قصد مهاجرت کاری دارند

 

مشاوران و متخصصان مهاجرتی در پارسی کانادا متناسب با شرایط و رزومه افرادی که قصد مهاجرت کاری به کشورهای خارجی دارند جاب متناسب پیدا میکنند. تیم کارشناسان موسسه مهاجرتی پارسی کانادا با توجه به مجوز خدمات کاریابی خارجی که دارند می توانند بر اساس تحصیلات و سابقه کاری متقاضیان مهاجرت، کار مرتبط پیدا کنند.

 

* برای افرادی که قصد تحصیل یا ادامه تحصیل در خارج را دارند.

 

تیم مجرب و کارشناسان فنی پارسی کانادا تمامی مراحل مهاجرت تحصیلی افراد را تا لحظه اخذ ویزا شدن طی می کنند. از مکاتبه با دانشگاه ها گرفته تا ایجاد رزومه های حرفه ای از خدمات پارسی کانادا برای اخذ ویزای های تحصیلی است.

 

* برای افرادی که قصد سرمایه گذاری دارند

 

پارسی کانادا برای متقاضیانی که قصد دارند در کشورهای خارجی سرمایه گذاری کنند و از این طریق اقامت بگیرند خدمات ارزنده ای را ارائه می دهد. ایده پردازی برای راه اندازی کسب و کارهای پرسود، مکاتبه با فروشندگان بیزینس ، ارائه بیزینس پلن برای استارتاپ ها، آماده کردن رزومه های قوی و همه از جمله خدماتی است که موسسه مهاجرتی پارسی کانادا برای متقاضیان مهاجرت از طریق سرمایه گذاری ارائه می دهد.

چرا پارسی کانادا را برای مهاجرت باید انتخاب کرد؟

چرا پارسی کانادا را برای مهاجرت باید انتخاب کرد؟

 

پارسی کانادا متعهد به ارائه خدمات درجه یک متناسب با نیازهای فردی هر مشتری است. دلایل زیادی وجود دارد که شما باید در زمینه مهاجرت از خدمات درجه یک پارسی کانادا در زمینه مهاجرت استفاده کنید. در زیر به بخشی از این دلایل اشاره خواهیم کرد.

 

استفاده از کارشناسان و وکلای با تجربه

پارسی کانادا به جرات یکی از متخصص ترین و فنی ترین کارشناسان حال حاضر مهاجرتی در ایران را دارد. تیم کارشناسان پارسی کانادا متشکل چند صد نفر مشاور و کارشناس کارآزموده است که همگی به ریز مسائل مهاجرتی اشراف کامل دارند و حتی نسبت به جدیدترین خبرها و تغییرات جدید خود را آپدیت می کنند.

 

پرونده های موفق

موسسه مهاجرتی پارسی کانادا با فعالیت چند ساله ای که در زمینه ارائه خدمات مهاجرتی دارد توانسته است در طول این سال ها چندین هزار پرونده موفق مهاجرتی در زمینه های مهاجرت کاری، تحصیلی و سرمایه گذاری در کشورهای مختلف داشته باشد. داشتن همین پرونده های مهاجرتی موفق گواه مسئولیت پذیری و با تخصص بودن این موسسه است.

 

شما می توانید با مراجعه به وبسایت مهاجرتی پارسی کانادا به آدرس www.parsicanada.com پرونده های موفق پارسی کانادا را ببینید.

 

رفع ریجکتی های غیر ممکن

در بسیاری از کیس های مهاجرتی به دلایل مختلفی ممکن است پرونده های مهاجرتی افراد از سمت اداره مهاجرت کشور مقصد ریجکت شود. درحال حاضر پارسی کانادا به دلایل تجربه بالایی که در این زمینه دارد و به کارگیری کارشناسان مجرب توانسته است در بین سایر موسسات مهاجرتی در زمینه رفع ریجکتی های مختلف خوش بدرخشد.

 

پیدا کردن کار در کشور مقصد

پارسی کانادا حداقل یکی از بهترین موسسات مهاجرتی در زمینه کاریابی خارجی است . پارسی کانادا به راحتی در کشورهایی مثل کانادا، آلمان، استرالیا  و… کار مورد علاقه و متناسب با رزومه کاری متقاضیان مهاجرت پیدا می کند.

 

جمع بندی

پارسی کانادا یکی از بهترین موسسات مهاجرتی در ایران می تواند شریک مورد اعتماد شما در فرآیند مهاجرت باشد. پارسی کانادا با بهره گیری از بهترین وکلا و کارشناسان مسلط به مسائل مهاجرتی می تواند یاری رسان شما در فرآیند مهاجرت باشد.