پارس ناز پورتال

رزرو آنلاین هتل

قاصدک 24

پای جادوگرها به کنکور هم باز شد

پای جادوگرها به کنکور هم باز شد

اگر با مقوله درس و کنکور سر و کار داشته باشید حتما با افراد یا سایتهایی مواجه شده اید که با روشهایی نادرست نظیر تخریب ؛ دستکاری اخبار و یا لقب سازی های اغراق آمیز مانند جادوگر کنکور ؛ آقا یا پدر کنکور ؛ افشاگر کنکور ؛ تحلیلگر آموزشی ؛ بهترین ؛ معتبرترین و بزرگترین ؛ تلاش می کنند تا خود را برتر از چهره های موفق آموزشی نشان دهند.

 

در ادامه به بررسی این موضوع پرداخته ایم که در محیط آشفته و پر از تناقض کنکور ؛ چگونه می توان هم خود را به عنوان یک مؤسسه ؛ دبیر یا مشاور کنکور موفق به دیگران ثابت کرد و هم درآمد قابل توجهی کسب نمود.همچنین راهی مطمئن را ارائه میکنیم تا دانش آموزان و خانواده هایشان با خیالی آسوده و بدون آزمون و خطا بتوانند چهره های موفق آموزشی را انتخاب کنند.

 

مشک آن است که خود ببوید نه آنکه عطار بگوید

ترفند مشترک دهها سایت وابسته به مؤسسات یا مشاوران کنکور این است که با انتشار مطالبی تحت عناوین فریبنده نظیر « بهترین دبیر فلان درس کنکور » ؛ « نظرسنجی دبیران برتر کنکور » « بهترین مشاور کنکور » ؛ « اسامی 10 سایت برتر کنکور » و نظایر آن ؛ نام مؤسسه ؛ دبیر یا مشاور خود را در صدر این نظرسنجی ها یا فهرست های جعلی قرارداده اند.

اما پرسش اساسی این است که کدام مرجع یا سایت معتبر ؛ چنین نظرسنجی هایی را تأیید کرده است و یا به آنها لقب بهترین مشاور کنکور یا بزرگ‌ترین مرکز کنکوری آنلاین کشور را داده است! مشک آن است که خود ببوید نه آنکه عطار بگوید…

پای جادوگرها به کنکور هم باز شد

جادوگری و تحلیلگری کنکور یا …

پای جادوگرها بعد از فوتبال به دنیای کنکور هم باز شده است …مشاوران کنکور ناموفقی که خود را جادوگر یا تحلیلگر و یا بهترین مشاور تحصیلی می نامند؛ به بهانه بررسی نقاط مثبت و منفی فعالان حوزه آموزش ؛ اقدام به تخریب هدفمند آنها میکنند تا به خیال باطل خود تلاش میکنند تا دانش آموزان را نسبت به آنها بدبین نموده و خدمات و محصولات بی کیفیت خود را به آنها بفروشند.

 

بازی با اسامی رتبه های برتر

گروهی نیز در سایت ؛ پیج های اینستاگرام یا کانال های تلگرامی خود همچنان به همان شیوه قدیمی و منسوخ شده تبلیغ میکنند و با تبلیغات غیرواقعی نظیر انتشار اسامی رتبه های برتر ؛ تصاویر چت های جعلی از رضایت مشتریان و کلیپ های تبلیغاتی ، مدعی هستند که در کار خود بهترین اند.

 

بی اعتمادی در کمین است …
متأسفانه در چنین وضعیت نابسامانی که با انبوهی از ادعاهای مضحک و بدون سند برخی از فعالان ناموفق کنکور روبرو هستیم ؛ تشخیص ادعاهای واقعی از تبلیغات دروغین کمی غیرممکن به نظر میرسد.

ضمن اینکه اغلب فعالان متعهد و موفق کنکور ؛ تمایل چندانی به دیده شدن ندارند و یا به دلیل تعهدی که به خانواده های شاگردان موفق خود دارند؛ اسامی آنها را رسانه ای نمی کنند ؛ و همین امر ناخواسته باعث جولان هرچه بیشتر عناصر ناموفق کنکور شده است.

 

اما لازم است این دسته از فعالان سالم و صادق حوزه کنکور بدانند که اگر فضا را برای بداخلاقی ها و رفتارهای ناجوانمردانه باز بگذارند؛ هم عموم مردم را نسبت به زحمات انسانهایی نظیر خود بدبین می کنند و هم اجازه می دهند تا دانش آموزان و داوطلبین کنکور در تله روش های آزمون و خطای افراد ناکارآمد گرفتار شده و دچار آسیب های روحی فراوانی بشوند.

 

اما چاره کار کجاست؟

در راستای اعتمادسازی دو طرفه میان شما فعالان کسب و کارهای مختلف؛ از جمله حوزه آموزش و کنکور ؛ سایت درس ما بستری بر پایه اعتماد متقابل فراهم ساخته است تا کاربران اینترنتی و بویژه دانش آموزان و داوطلبین کنکور با اطمینان و اعتماد کامل از محصولات و خدمات شما استفاده کنند.

شیوه کار درس ما چگونه است؟

سایت درس ما دات کام؛ مدارک شما و نیز مستندات موفقیت های مؤسسه یا رتبه های برترتان را به شیوه های خاص خود راستی آزمایی می کند.سپس به متقاضیانی که مستنداتشان تأیید شده باشد این فرصت را میدهد تا محصولات یا خدمات خود را در سایت درس ما معرفی کنند.

 

درس ما چگونه برای کاربران خود اعتمادسازی می کند؟

 

– فقط فعالان با دانش ؛ سالم و متعهد حوزه آموزش که مستندات و مدارکشان تأیید شده باشد امکان حضور در سایت درس ما را دارند.

 

– برای جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی و نیز احترام به فعالانی که علاقه ای به انتشار موفقیت های شاگردان خود ندارند؛ درس ما به هیچ عنوان؛ مستندات آنها را منتشر نمی کند.

اما در صفحه اختصاصی این عزیزان آمار موفقیت های اثبات شده شان را منتشر میکند تا کاربران سایت بدانند که آن مؤسسه ؛ دبیر یا مشاور کنکور حقیقتاً در کارش یک حرفه ای است.

– پلتفرم ما بگونه ای طراحی شده است که فقط خریداران محصولات و خدمات سایت درس ما می توانند دیدگاه خود را درباره کیفیت آن محصول یا خدمات ارائه دهند و این به عزیزان فعال در حوزه آموزش و کنکور کمک میکند تا با مطالعه بازخورد تجربیات مشتریان خود ؛ روی رفع نقاط ضعف یا بهبود نقاط مثبت خود کار کنند..

 

دستاوردهای حضور در درس ما چیست؟

* با حضور خود در این سایت ؛ نقش عظیمی در سالم سازی فضای آموزش و کنکور ایفا می کنید.

 

* به دانش آموزان ؛ داوطلبین کنکور و والدین آنها کمک می کنید تا با اطمینان از با کیفیت ترین و ارزشمندترین محصولات و خدمات آموزشی استفاده کنند.

 

* به رقبای خود کمک می کنید که یا در مسیری صحیح قرارگرفته و با دانش افزایی و کسب مهارت های بیشتر در کار خود بدرخشند و یا برای همیشه از فضای کنکور خارج شوند.

 

* محصولات و خدمات با ارزش خود را به طیف گسترده تری از مشتریان ارائه می کنید و به آنها کمک می کنید تا سریعتر یادبگیرند و باهوشتر شوند.

 

چگونه محصول یا خدمات آموزشی خود را در سایت درس ما ارائه کنم؟

در سایت درس ما به دو روش می توانید به ارائه محصولات دانلودی و خدمات آموزشی بپردازید. کافی است همین حالا به سایت درس ما بروید و علاوه بر مشاهده توضیحات کاملتر ؛ نمونه های موفق و پردرآمد این سایت را نیز بررسی بفرمایید.

 

آیا درس ما فقط مختص فعالان حوزه آموزش و کنکور است ؟

خیر ! هر فردی که صاحب ایده ؛ محصول دانلودی ؛ خدمات ؛ دانش یا مهارت خاصی باشد ؛ می تواند با مراجعه به لینک بالا ؛ اطلاعات لازم جهت حضور در سایت درس ما را کسب نموده و درخواست فروش محصولات یا خدمات خود را نماید.

 

آیا فقط کسانی که مستندات موفقیت های خود یا مشتریانشان را ارائه میکنند می توانند در سایت درس ما حضور داشته باشند؟

 

اگر مستندات خاصی ندارید اما ادعایی هم ندارید که بهترین هستید یا فلان موفقیت ها را کسب کرده اید؛ ولی محصول دانلودی ؛ ایده یا خدمات با ارزشی دارید که اطمینان دارید ؛ می تواند باعث پیشرفت فردی ؛ تحصیلی یا شغلی کاربران سایت درس ما شود؛ می توانید آنرا بدون ادعا و بصورتی صادقانه در معرض مشتریان احتمالی قرار دهید.