پارس ناز پورتال

جستجو در پارس ناز

پرمخاطب ترین پیام رسان ایرانی 1402 – تست سرعت پیام رسان های ایرانی

پرمخاطب ترین پیام رسان ایرانی 1402 – تست سرعت پیام رسان های ایرانی

در سال‌های اخیر پیامرسان‌های ایرانی مختلفی منتشر شده است که هرکدام از آنها ویژگی‌های مختصر به خود را داشته و امکانات مختلفی را در اختیار کابران خود قرار می‌دهند، در ادامه به بررسی کامل این پیامرسان‌ها از لحاظ مختلف خواهیم پرداخت.

 

پرمخاطب ترین پیام رسان ایرانی

اگر بخواهیم پیامرسان‌های ایرانی را از لحاظ تعداد مخاطبین با هم بررسی کنیم باید بگوییم در حال حاضر که در اواسط سال 1402 هستیم پیامرسان ایتا پرمخاطب ترین پیامرسان ایرانی است که کاربران بسیاری از خدمات این پیامرسان استفاده می‌کنند.

 

این پیامرسان داخلی به دلیل تشابهی که از لحاظ رابط کاربری به تلگرام دارد برای کاربران از جذابیت بالایی برخوردار است، همین موضوع کمک می‌کند کاربران بتوانند به راحتی با این پیامرسان ارتباط برقرار کنند و آن را پرمخاطب ترین پیام رسان ایرانی بدانند.

 

نرم افزار ایتا که در نسخه‎های اندروید و ایفون منتشر شده است، همچنین امکانات مختلفی را به کاربران ارائه می‌دهد که در ادامه آنها را با هم بررسی خواهیم کرد

 

سرعت بسیار بالا

یکی از مواردی که جذابیت این پیامرسان را دو برابر می‌کند سرعت بالای آن در ارسال و دریافت فایل‌های مختلف است، به گفته کاربران در این پیامرسان پیام‌ها و همچنین انواع فایل و رسانه‌ها از جمله تصویر و ویدیو به سرعت ارسال و دانلود می‌شوند.

 

کاهش مصرف اینترنت برای کاربران

طبق گزارشات منتشر شده پیامرسان‌ها بیشترین میزان مصرف اینترنت کاربران را به خود اختصاص می‌دهند، پیامرسان ایتا سعی کرده بخش قابل توجهی از این مشکل را برطرف نماید، این پیامرسان میزان مصرف اینترنت شما را به یک سوم کاهش خواهد داد، این اتفاق موجب کاهش 66 درصدی هزینه اینترنت کاربران شده است.

 

دستیار ایتایار

نرم‌افزار ایتا دستیاری به نام ایتایار در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد که می‌توانند از طریق آن در زمان خود صرفه جویی کنند، امکاناتی که این دستیار هوشمند در اختیار شما قرار می‌دهد شامل موارد زیر می‌شود.

 

  • ارسال در زمان مشخص

می‌توانید مطالب مورد نظر خود را بارگزاری کنید تا در زمان مشخص شده به صورت خودکار ارسال شود

 

  • حذف زمان‌بندی شده

همچون قابلیت قبلی می‌توانید زمانی را برای حذف خودکار مطالب مشخص نمایید.

 

  • حذف بر اساس تعداد مشخص شده

یکی از بهترین امکانات این دستیار قابلیت حذف مطالب بر اساس بازدید مشخص است، می‌توانید میزان بازدید را مشخص کنید، در ادامه هنگامی که مطالب به بازدید مشخص شده رسیدند به طور خودکار حذف خواهند شد.

 

پیام رسان ایتا در استور کافه بازار بیشترین تعداد دانلود در بین پیامرسان ها را دارد، این پیامرسان را می‌توانید از سایت اصلی ایتا، کافه بازار و یا اپ استور ایرانی سیب ایرانی دانلود نمایید.

 

پرسرعت ترین پیام رسان ایرانی کدام است

بعد پرمخاطب ترین پیام رسان ایرانی یکی دیگر از مواردی که برای کاربران این پیام‌رسان‌ها از اهمیت زیادی برخوردار است سرعت پیام‌رسان‌های ایرانی است، اگر قصد دارید بدانید که پرسرعت ترین پیام رسان ایرانی کدام است در ادامه به پاسخ این سوال خواهیم رسید، پس با ما همراه باشید.

 

با بررسی که روی پیام‌رسان‌های مختلف انجام دادیم مقام پرسرعت‌ ترین پیام رسان ایرانی از آن پیام رسان ایرانی گپ می‌شود، طبق بررسی های مختلف این پیام‌ رسان یک فایل با حجم ده مگابایتی را در مدت زمان 5 ثانیه دانلود کرد،

 

پیام رسان‌های دیگر مانند روبیکا، ایتا و سروش پلاس نیز از سرعت بسیار بالایی برخوردار بودند، اما این پیام رسان توانست با اختلاف بسیار کوتاهی پر سرعت ترین پیام رسان ایرانی باشد، در ادامه به بررسی امکانات و ویژگی‌های این پیام رسان می‎پردازیم.

 

بازی‌های آنلاین در پیام رسان گپ

یکی از ویژگی‌های این پیام‌رسان وجود بازی‌های آنلاین مختلف در بستر این پیامرسان آنلاین است، از این طریق شما می‌توانید به راحتی دوستان و آشنایان خود بازی کرده و سرگرم شوید.

 

تماس صوتی و تصویری

در پیامرسان گپ شما می‌توانید با دوستان و نزدیکان خود به صورت صوتی یا تصویری ارتباط برقرار کرده و از راه دور با آنها به راحتی ارتباط برقرار کنید.

 

قابلیت ارسال و دریافت وجه

یکی از بهترین امکانات این پیامرسان داخلی قابلیت واریز و برداشت وجه بر بستر پیامرسان گپ است، شما می‌توانید در این برنامه کیف پول خود را راه اندازی کرده و از طریق آن به عملیاتی مانند واریز یا برداشت حساب اقدام کنید.

پرسرعت ترین پیام رسان ایرانی کدام است

دنیایی از اطلاعات و اخبار

در پیامرسان گپ می‌توانید به تعداد زیادی از کانال‌ها و گروه‌ها در زمینه‌های مختلف دسترسی داشته باشید، این رسانه‌ها در زمینه‌های مختلفی همچون اخبار، سرگرمی، ورزش و موارد دیگر فعالیت می‌کنند.

 

شما می‌توانید با توجه سیستم عامل تلفن همراه خود این پیامرسان را از اپ استور ایرانی مانند سیب ایرانی برای ایفون یا کافه بازار و مایکت برای اندروید دانلود و نصب نمایید.

 

تا اینجای مقاله سعی کردیم به دو سوال مهم و پرتکرار در رابطه با پیامرسان‎های ایرانی پاسخ دهیم، باید توجه داشته باشید که تمام پیامرسان های ایرانی ویژگی‌های مشخصی دارند که کاربران مختلفی را به سوی خود جذب می‌کنند،

 

ما در این مقاله تنها از دو جهت این پیامرسان ها را با هم بررسی و مقایسه کردیم، اما شما می‌توانید با توجه به نیاز و علاقه خود هر کدام از پیامرسان‌های ایرانی را دانلود کرده و استفاده کنید.