پارس ناز پورتال

قاصدک 24

بلیط لحظه آخری

پسری که مرد و زنده شد بهشت را دیده است

پسری که مرد و زنده شد بهشت را دیده است

پسری که مرد و زنده شد بهشت را دیده است 

وجود بهشت کاملا واقعیت دارد,پسری که برای مدتی مرد,توانست بهشت را ببیند و بعد از زنده شدن فضای بهشت را ترسیم کرد. یک پسر نوجوان وقتی در سانحه رانندگی جان خودش را از دست داد پس از مدتی دوباره زنده شد و از اتفاقاتی که در هنگام مردن برایش در بهشت افتاده بود تعریف کرد. اکثر ما به دنیای بعد از مرگ اعتقاد داریم اما داستانی که این پسر تعریف می‌کند واقعا شنیدنی است.

 

ماجرا به سال ۱۹۹۷ بازمی‌گردد. جولی کمپ همراه با همسر و پسرش به خانه بازمی‌گشتند که با اتومبیلی تصادف کردند. تصادف به قدری وحشتناک بود که شاهدان گمان نمی‌کردد کسی زنده از آن بیرون بیاید.پدر خانواده در دم جان باخت. لاندون پسر جولی به کما رفت و جولی به طرز معجزه آسایی نجات یافت.

 

در حالی که پزشکان معتقد بودند لاندون زنده نخواهد ماند بعد از دو هفته پسر بچه به هوش آمد و داستانی عجیب برای مادر تعریف کرد.  به گزارش پارس ناز  لاندون گفت که پدرش را در بهشت ملاقات کرده که همراه با یکی دیگر از اقوامشان که اتفاقا او هم در تصادف فوت کرده بوده، وقت می‌گذرانده است.

 

نکته جالب اینجاست که لاندون نه تنها پدر، بلکه دو فرزند دیگر مادرش را هم در بهشت دیده بود. برای جولی این حرف‌ها باور کردنی نبود چون لاندون از وجود دو جنینی که جولی قبل از تولد او سقط کرده بود بی‌خبر بود.