پارس ناز پورتال

قاصدک 24

پسر هشت ساله که چهره ای وحشتناک دارد

پسر هشت ساله که چهره ای وحشتناک دارد

پسر هشت ساله که چهره ای وحشتناک دارد 

پسر هشت ساله که از بیماری نادر رنج می‌برد،چهره اي ترسناک دارد و اطرافیان وی فکر می‌کنند که ماسک به صورت خود زده هست. تومور وخیم ترسناک زندگی آمر استوور پسر ۸ ساله اهل شهر دیکیتر ایالت آلابامای ایالات امریکا را مختل کرده هست . وی که از یک اختلال ژنتیکی با نام نوروفیبروماتوز تیپ 1 رنج می‌برد.

پسر هشت ساله که چهره ای وحشتناک دارد

این اختلال ژنتیکی از هر 2500 تولد در یک مورد دیده می‌شود و تومور آن می‌تواند در همۀ جای بدن بیمار گسترش یابد. در سن ۴ سالگی تشخیص نخست این تومور در ناحیه گردن این کودک باعث جراحی و بریدن دائمی لوله نای وی شد. پزشکان پیش بینی کرده بودند ممکن هست گسترش این تومور منجر به خفگی و مرگ آمر شود.

 

رشد این تومور بدخیم ادامه داشت تاجاییکه که یک چشم این کودک را نابینا کرد. علیرغم انجام درمانهای لیزری متعدد، یکی از چشمان  آمر متورم و کاملا بسته شده و پزشکان به خانواده وی گفته اند باید منتظر شرایط بدتری باشند. گسترش این تومور موجب شده تا سر وی به شکل وحشتناکی متورم شود.

پسر هشت ساله که چهره ای وحشتناک دارد

کاندیس استور مادر ۳۰ ساله این کودک می‌گوید پسرش هر روز در حال مبارزه با این تومور ترسناک هست. وی گفت رشد سریع این تومور باعث شده تا پسرم مورد تمسخر دیگران قرار بگیرد و انها به وی لقب هیولا بدهند. بعضی بچه ها از بازی با پسرم امتناع میکنند و او را زشت می‌خوانند.

 

 به گزارش پارس ناز بعضی والدین با تمسخر از پسرم می پرسند این ماسک مخصوص را از کجا تهیه کرده اي؟ واقعا این رفتارها آزاردهنده هست. بی احترامی هاي مردم هنگام فرارسیدن هالوووین به بحبوحه میرسد. واقعا علت این همه ي بی احترامی مردم را درک نمیکنم.گفتنی هست؛ همین حالا مادر این کودک با ایجاد یک صفحه خیریه از مردم برای فراهم سازی مخارج درمان پسرش تقاضای کمک کرده هست.