پارس ناز پورتال

جستجو در پارس ناز

پهنه ی c شهرک چیتگر

پهنه ی c شهرک چیتگر

تعاونی‌های سازنده، با همکاری ۴ تعاونی معتبر ارتش، به نام تعاونی‌های مسکن پدافند، نیروی هوایی، تعاونی نیروی زمینی و نیروی دریایی، در حال ساخت واحدها در هشت برج قرار داده شده در پروژه پهنه C شهرک چیتگ هستند.

 

این تعاونی‌ها به عنوان برترین و با سابقه‌ترین تعاونی‌ها در منطقه ۲۲ شهرداری تهران شناخته می‌شوند. در ادامه، فعالیت هر یک از این تعاونی‌ها وویزگی های  پروژه های در دست ساخت آنهاررا بررسی خواهیم کرد.

 

پروژه مرجان چیتگر

 

احتمالاً کسانی که به دنبال پیش خرید در املاک منطقه ۲۲ چیتگر هستند، با نام برج مرجان آشنا هستند. پروژه مرجان چیتگر یکی از برج‌های برجسته چیتگر و منطقه ۲۲ است. این برج شامل ۴۲ طبقه است که شامل ۳۵ طبقه مسکونی، ۱ طبقه تجاری و ۱ طبقه لابی می‌شود.

 

نیروی دریایی ارتش مسئول ساخت این پروژه است و استفاده از ساختار پیچ و مهره در اسکلت پروژه به طور کامل مشخص است. این یکی از پروژه‌های لوکس در دست ساخت است.

 

برج‌های نیروی دریایی مرجان دسترسی مناسبی به اتوبان‌های اصلی کلانشهر تهران، از جمله اتوبان همدانی (حکیم) و همت (خرازی) دارند. اما فاصله این پروژه تا نزدیکترین ایستگاه مترو زیاد است.

 

امکاناتی که در پروژه مرجان وجود دارد عبارتند از: سیستم هوشمند BMS، سنسورهای انرژی و محاسبه شارژ و هزینه‌ها به صورت هوشمند، سامانه کاهش مصرف برق ساختمان، لابی مجلل، سالن ورزشی، سالن اجتماعات، سیستم‌های هوشمند مانیتورینگ و حفاظت، و سیستم اعلام و اطفای حریق پیشرفته.

 

منطقه ۲۲ تهران به دلیل شرایط مناسبی مانند آب و هوای خوب، مراکز تجاری لوکس و نقاط تفریحی مناسب مانند دریاچه چیتگر و پارک جنگلی چیتگر، منطقه ای مناسب برای سرمایه‌گذاری است. همچنین رشد و توسعه شهر تهران به سمت غرب، ارزش سرمایه‌گذاری در این منطقه را افزایش می‌دهد.

 

در بحث سرمایه‌گذاری ملکی، پروژه‌های ساخت و ساز به دلیل هزینه ورودی پایین، جایگاه جذابی دارند. همچنین سرمایه‌گذاری در این پروژه منجر به رشد منطقه‌ای و رشد مستمر پروژه می‌شود.

 

پروژه مرجان چیتگر با دسترسی عالی به اتوبان‌های اصلی، استفاده از متریال مناسب، نزدیکی به مراکز خرید و تفریحی، نوع سازه و وجود زیرساخت‌های شهری مناسب، مناسب برای سکونت است. این پروژه در بازه زمانی تحویل، شرایط مناسبی برای سکونت را داراست.

 

پروژه پدافند هوایی ارتش

 

پروژه پدافند هوایی ارتش در شهرک چیتگر پهنه C قرار دارد. این پروژه شامل دو برج 32 و 40 طبقه است که توسط آرین سازه ساخته می‌شود. اقساط پروژه هر 3 ماه یکبار پرداخت می‌شود و زمان تحویل پروژه در سال 1403 می‌باشد.

 

 متراژ واحدها در این پروژه متنوع بوده و از 60 تا 240 متر متغیر است. سازه‌های این برج‌ها از جنس فلزی بوده و نمای آن‌ها ترکیبی است.در حال حاضر، پروژه در مرحله اجرای اسکلت قرار دارد و زمان اتمام آن تا انتهای سال 1404 پیش‌بینی شده است.

 

این پروژه دارای موقعیتی عالی در شهرک چیتگر با دسترسی آسان به بلوار پژوهش و خیابان همدانی می‌باشد.امکانات پروژه شامل سالن اجتماعات، سالن ورزشی، لابی مجلل، فضای سبز، سیستم اعلان و اطفا حریق است.

 

با توجه به موقعیت برج‌ها و کیفیت ساخت بالا، این پروژه یک گزینه مناسب برای سرمایه‌گذاری و خرید در منطقه 22 تهران است.نمای برج پدافند ارتش به صورت ترکیبی طراحی شده است. این نما، از ترکیب مواد و روش‌های مختلف ساختمانی استفاده کرده و یک ظاهر منحصر به فرد و زیبا را به ساختمان بخشیده است.

 

پروژه پدافند ارتش در موقعیتی استراتژیک قرار دارد. دسترسی آسان به بلوار پژوهش و اتوبان‌های شهید همدانی و خرازی، از یک سو، به ساکنان این پروژه امکان می‌دهد تا به سرعت به مراکز مختلف شهر و مناطق اطراف دسترسی داشته باشند. از سوی دیگر، نزدیکی به دریاچه چیتگر، باغ گیاهشناسی ملی و ایرانمال، از چشم‌اندازهای زیبا برای ساکنان پروژه بهره‌برداری می‌کند.

پهنه ی c شهرک چیتگر

پروژه h2 نیروی هوایی ارتش

 

پروژه H2 نیروی هوایی ارتش، تحت نظارت و اجرای تعاونی مسکن نهاجا (نیروی هوایی) قرار دارد. این پروژه در پهنه C شهرک چیتگر واقع شده است و شامل دو بلوک 29 طبقه با 384 واحد مسکونی است. متراژ واحدها در این پروژه از 73 تا 156 متر مربع متغیر است.

 

ساختمان برج H2 از سازه فلزی و سقف عرشه فولادی استفاده می‌کند و نمای خارجی ساختمان از مواد سیمان شسته ساخته شده است. در حال حاضر، پروژه در مرحله نازک کاری نما قرار دارد و بر اساس برنامه، تحویل واحدها در انتهای سال 1402 قرار داده شده است.

 

پروژه برج H2 نیروی هوایی ارتش از موقعیت جغرافیایی مناسبی برخوردار است. قرارگیری در منطقه چیتگر، نزدیکی به بزرگراه های همدانی و بلوار پژوهش، به ساکنان این پروژه دسترسی آسان به مناطق مختلف شهر را فراهم می‌کند.

 

برج H2 نیروی هوایی ارتش با ارائه اقساط هر 3 ماه یکبار، به خریداران امکان می‌دهد بر اساس توان مالی خود، هزینه را پرداخت کنند. زمان تحویل نهایی پروژه نیز در انتهای سال 1402 قرار داده شده است.

 

پروژه برج H2 نیروی هوایی ارتش، به عنوان یکی از پروژه‌های برجسته و معتبر در شهرک چیتگر قرار دارد. این برج با طراحی مدرن و امکانات رفاهی منحصر به فرد، به ساکنان خود زندگی شیک و آرامش بخشی را ارائه می‌دهد. همچنین، با توجه به کیفیت ساخت بالا و انتخاب دقیق متریال، ارزش گذاری آپارتمان‌های این برج بسیار مناسب و متفاوت خواهد بود.

پهنه ی c شهرک چیتگر

موقعیت مکانی برج H2 نیز از نظر دسترسی به جاده‌های اصلی و امکانات شهری بسیار ملموس است. به علاوه، نزدیکی به باغ ملی گیاه‌شناسی و پروژه هزار و یک شهر، برای ساکنان این برج امکانات تفریحی و آب و هوایی فوق‌العاده ایجاد می‌کند.

 

پروژه برج H2 نیروی هوایی ارتش با در نظر گرفتن نیازها و آرزوهای خریداران، به عنوان یک گزینه مناسب و سودآور در بازار املاک شناخته شده است. با مراجعه به تعاونی مسکن نهاجا و دریافت اطلاعات دقیق‌تر، می‌توانید مزایا و شرایط خرید در این پروژه را به طور کامل دریابید.