پارس ناز پورتال

رزرو آنلاین هتل
قاصدک 24

پولدارترین مردان جهان و همسران زیبایشان

پولدارترین مردان جهان و همسران زیبایشان

پولدارترین مردان جهان و همسران زیبایشان 

پولدارترین مردان دنیا چگونه همسران خود را گزینه کرده اند؟ این می‌تواند سوال بسیار جالبی باشد که جواب آن در این مقاله آمده هست. از محبوبیت بی حد و حصر آلبوم “منزل داران حقیقی” محصول «شبکه Bravo‌ آمريكا» , مشخص هست که مردم ایالات امریکا عاشق و مجذوب دنبال کردن جریانات زندگی شخصی همسران ثروتمند میباشند.

 

ولی پولدارترین پولدارها, هيچگاه روياي ظاهر شدن در برنامه های تلويزيوني رئالیتی را ندارند. انها كارهاي مهمتري براي انجام دارند كه اين كارها عبارتند از اداره يك کمپانی چند ميليون دلاري, حل مشكل فقر جهاني, و يادآوري به همسرشان «منظورمان ملانیا و دونالد ترامپ هست» براي اين كه دستش را در طول اکران سرود ملي, روي قلبش قرار دهد.

 

مليندا گيتس

مليندا گيتس, بيشتر بعنوان همسر بنيانگذار شركت مايكروسافت, بيل گيتس مشهور شناخته شده هست. بيل و مليندا گيتس, در بنياد خيریه خود به نام بنياد /بيل و مليندا گيتس/ به طور خستگي ناپذيري براي ريشه كن كردن فقر جهاني كار كرده اند.

 

در سال 2012, مليندا اعلام كرد كه اين بنياد, 560 ميليون دلار از درآمد شركت اش را صرف دسترسي زنان كشورهاي دنیا سوم, به روش های پيشگيري از بارداري كرده هست. دانستن اين موضوع ضرري ندارد كه گيتس, ثروتی به ارزش 87.2 ميليارد دلار دارد.

پولدارترین مردان جهان و همسران زیبایشان

با اين حال, آن چه ممكن هست در مورد بيل ندانيد اين هست كه او در ابتدا رئيس و كارفرماي مليندا بود. ظاهراً, بيل به دنبال او به پاركينگ شركت رفته و از او پرسيده كه آيا وقتش براي يكشنبه آزاد هست. مليندا نیز در جواب گفته “يكشنبه براي من امكان پذير نيست” و در ادامه ملیندا تعریف میکند; “به او گفتم كه گذشته از يكشنبه به من زنگ بزند تا برنامه ام را چك كنم وقت آزاد دارم يا خير.”

 

بعد از اولين دیدار, هفت سال طول كشيد تا اين ارتباط, به ازدواج تبديل شود. مليندا گفت كه شيفته هوش و ذوق و شوخ طبعي بيل شده بود. اما در نخست, تغيير ارتباط آن ها از همكار به شريك زندگي مشكل بود. او می‌گوید; “ما قطعا زماني كه با هم بودن را شروع كرديم, در يك سطح نمي كرديم. من در مايكروسافت

 

از نظر سطح شغلي, سه پله پايين تر از بيل بودم و او مدير عامل آن شركت بود. ما بايد تغيير مي كرديم تا امثال هم شويم. اين موضوع هم سطح شدن, چيزي نيست كه بی درنگ يك شبه رخداد افتد, اما هر دو تصميم براي هم سطح شدن گرفتيم. ما نياز داشتيم تا پشت صحنه زماني كه در حال انجام كار نبوديم با هم گفتگو كنيم. اما فكر مي كنم در حال آماده اين رخداد افتاده هست و در يك سطح قرار گرفته ايم.”

 

داشا ژوکووا

داشا ژوكووا, دختر يكي از افراد وابسته به حكومت تزارهاي روسيه, با ثروتمندترين مرد روسيه با دارايي 9 ميليارد دلاري یعنی رومن آبراموويچ در يك مهماني سال نو آشنا شد كه اين مهماني توسط پدرش در سال 2005 سازماندهي شده بود. در آن زمان, او 25 ساله بود و با ستاره تنيس به نام مارات سافين دوست بود و آبراموويچ 40 ساله بود و با همسر دومش ايرينا وياچسلاوووا مالاندينا ازدواج كرده بود كه از او پنج فرزند داشت.

 

داشا و رومن, ارتباط شان را با هم ادامه دادند و صاحب دو فرزند شدند اما تصميم گرفتند تا ارتباط خود را بعنوان دو دوست ادامه دهند, عليرغم اين حقيقت كه انها مخفيانه در سال 2008 ازدواج كرده بودند و اين موضوع را مخفي نگه داشته بودند. ظاهراً داشا اجازه آشكار شدن قضيه ازدواج شان را تا زمان گفت و گو با مجله وال استريت در سال 2015 نداد! جزييات مربوط به ازدواج اين زوج, مخفی باقیمانده بود و كسي از آن اطلاعي نداشت.

پولدارترین مردان جهان و همسران زیبایشان

ژوكوا, بنيان گذار مجله ای به نام /گاراژ/ هست كه اين مجله, يك مجله هنر و مد هست و رسانه VICE مالك آن هست. از سال 2008, او يك دختر كامل و زیبا و هنرمند جهاني شده هست و رسانه بزرگ و با نفوذي را خودش خلق كرده هست.

 

پريسيلا چَن

پريسيلا چن, در صف سرویس بهداشتی در يك مهماني خصوصي دانشجوئي در هاروارد, بنيانگذار فيسبوك به نام مارك زاكربرگ را دیدار كرد. اولين تصور او اين بود كه او فردي به اندازه كافي جدي نمي باشد. پريسيلا می‌گوید; “فكر نمي كردم كه اين شخص دیدنی, اينقدر درس خوان و سختكوش باشد. در اولين قرارمان, او به من گفت كه ميل دارد تا با من بيرون قرار بگذارد نه اينكه در منزل بماند و تكليف ميان ترم اش را تمام كند.

پولدارترین مردان جهان و همسران زیبایشان

اين موضوع مرا ترسانده بود. من مارك را براي درس خواندن و آخر كارهايش به منزل مي فرستادم تا اينكه بعداً متوجه شدم كه با اين بهانه, مارك قصد داشته من را متقاعد كند تا زمان بيشتري را با او سپري كنم و من بعداً متوجه شدم كه او بسيار تيزهوش هست. متوجه شدم كه نوع يادگيري او, از روش يادگيري من متفاوت هست.”

 

اين دو, 9 سال دوست بودند تا اينكه در سال 2012 ازدواج كردند. زاكربرگ اين رويداد يعني ازدواجش را از طريق بخش /رويداد زندگي/ فيسبوك اعلام كرد, گرچه همه ي دوستانش را تحريك كرد تا بيشتر بانو خوش شانسي كه با مدیرعامل بزرگ ترین شبکه اجتماعي با ثروت 62.7 ميليارد دلار ازدواج كرده را بشناسند؟

 

چن, كه از دانشكده پزشكي دانشگاه كاليفرنيا در سان فرانسيسكو فارغ التحصيل شد, متخصص اطفال هست. او بيان كرد كه تحصيل, يك مسئله شديدا شخصي براي او مي باشد. بعنوان دختر یک مهاجر چيني, او به سه زبان گفتگو مي کند; انگليس, كانتوني و اسپانيايي.

 

مكنزي بزوس

مكنزي بزوس, بعنوان نويسنده ای بلندپرواز, رمان نويس مشهور و همسر جف بزوس, در اوايل دهه نود در شركت صندوق سرمايه گذاري در نيويورك سيتي, براي گرفتن شغلی هرروز گفت و گو شد. جف بزوس, شخصي بود كه با او گفت و گو كرد. او اين شغل را به دست آورد اما مكنزي بيشتر به ارتباط تخصصي و كاري علاقه مند بود.

 

مكنزي به دلیل می آورد; “دفتر من كنار دفتر او بود و كل روز من به خنده طلسم كننده او گوش مي دادم. چگونه مي تواني عاشق اين خنده ها نشوي؟”

پولدارترین مردان جهان و همسران زیبایشان

بعد از رفاقت به مدت سه ماه, اين دو در سال 1993 ازدواج كردند و مكنزي با جف به سياتل رفت و درآنجا شركت استارت آپي به نام Amazon.com را تاسيس كرد. در حال آماده, جف داراي ثروتی معادل 80 ميليارد دلار هست. اين دو با هم, صاحب چهار فرزند مي باشند و مكنزي, نويسنده دو رمان هست.

 

زماني كه از او پرسيده شد آيا فكر مي كرده كه آمازون باعث تخريب صنعت انتشار شود, او به مجله ووگ گفت, “نه اصلا فكر نكرده بودم. من فكر مي كنم آمازون براي خواننده ها عالي باشد.”

 

ملانيا ترامپ

ملانيا ترامپ, مدل سابق اسلووني و اولين مهاجري بود كه بانوي اول آمريكا شد. در سال 1970 در يوگوسلاوي متولد شد و دونالد ترامپ را در سال 1998 در كلوپ کیت کت در نيويورك دیدار كرد – در آن زمان, ملانيا 26 ساله بود و ترامپ 52 ساله بود. ترامپ به لري كينگ گفت; “من بعد از ديدار با ملانيا ديوانه او شدم.” اما ترامپ با بانو ديگري ارتباط داشت, پس زماني كه دونالد از ملانيا خواهش عدد اش را كرد, او از دادن عدد به او خودداری كرد

پولدارترین مردان جهان و همسران زیبایشان

ارتباط دونالد و ملانيا يك ارتباط آرام نبود. انها در سال 1998 از هم جدا شدند و مجدداً در سال 2000 با هم آشتی كردند. ملانيا بعدها گفت كه آن ها چند ماه از هم دور بودند و گفت كه دلیل آن اين موضوع بود كه او درگير مسايل رياست جمهوري بود. در سال 2004, به او حلقه نامزدي 1.5 ميليون دلاري

 

در مت گالا پيشنهاد داد و انها در سال 2005 در پالم بيچ ازدواج كردند. ملانيا روی جلد مجله ووگ با لباس عروسي طراحي شده توسط طراح مد مشهور, كريستين ديور, ظاهر شد.با اينكه دونالد, ثروتمندترین همسر اين ليست نیست- خبرگزاري فوربس تخمين مي زند كه ارزش دارايي خالص او 3.5 ميليارد دلار باشد – او چهل و پنجمین رئيس جمهور آمريكا هست.

 

ملانيا در سال 2006 , شهروند آنجا شد و همان سال صاحب فرزندي به نام بارون ترامپ شد كه كوچكترين فرزند آقای رئيس جمهور هست.

 

جري هال

مدل سابق, جري هال, بعنوان شريك و همسر قبلي ميک جگر و مادر چهار فرزند او شناخته شده هست. بعد از اکران شدن شايعه خيانت جگر بعد از سال ها, دو بار از هم در سال 1999 جدا شدند. در سال 2015, هال با بازرگان بزرگي به نام روپرت مُرداك با ثروتی به ارزش 13 ميليارد دلار ارتباط ای نخست نمود. انها يك سال بعد نامزد شدند و در مارس 2016 ازدواج كردند.

 

اين ازدواج سوم مُرداك در سن 84 سالگي بود. هال 59 ساله بود. در طول دوران مجردي اش, هال با مردان جوان تر قرار مي گذاشت اما مي گفت كه ميل به مردان مسن تر دارد. و به همين دلیل كسي یقین نداشت كه اين ازدواج به دلیل پول باشد. هزينه طلاق هال از جگر, 40 ميليون دلار بود,

 

پس واقعا نيازي به پول نداشت. او به مجله ایندیپندنت گفت; “نمي خواهم بچه داشته باشم زيرا چهار فرزند دارم. و نمي خواهم كسي بر من رياست كند چون همانگونه که مي دانيد خودم پول دارم.”

پولدارترین مردان جهان و همسران زیبایشان

لورن پاول

بعد از مرگ استيو جابز در سال 2011, لورن پاول, يكي از چهار زن ثروتمند و پنجاهمين فرد ثروتمند روی کره زمين با دارايي و سهام 14.1 ميليارد دلار شد. لورن زماني استيون را دیدار كرد كه در حال تحصيل در رشته MBA در دانشگاه استنفورد بود. جابز آمد و در مورد نامزدي گفتگو كرد و او براي دیدار و قرار با او رفت.

 

او مثل جابز, گياه خوار و كارمند سابق بانك سرمايه گذاري بود. بعد از سال ها قرار گذاشتن, اين دو در مراسم مذهبي بودائي در پارك ملي يوسمتي كاليفرنيا ازدواج كردند.

پولدارترین مردان جهان و همسران زیبایشان

اما همۀ ثروت لورن ارثیه نبود. طبق گزارش خبرگزاري فوربس, دارايي خالص او, 20.9 ميليارد دلار هست و اين دارايي به دلیل كار با Collective and College Track امرسون بود. در سپتامبر 2015, او 50 ميليون دلار به پروژه XQ بخشيد; پروژه ای به نام /مدرسه ممتاز/, پروژه ای بود كه شركت كنندگان را تشويق به گسترش برنامه درسي دبيرستان مي كرد.

 

لوسي ساوت ورت

لوسي ساوت ورت با يكي از بنيان گذاران گوگل به نام لري پيج در سال 2007 ازدواج كرد كه دارايي خالص او طبق گزارش فوربس, 44 ميليارد دلار هست. ساوت ورت و پيج در دانشگاه استنفورد همديگر را دیدار كردند كه لوسي در حال تحصيل براي اخذ مدرك دكترا در رشته بيوانفورماتيك بيوپزشكي بود. اين دو در جزيره نكر کارائیب , جزيه ای كه مالك آن ريچارد برنسون بود, ازدواج كردند.

پولدارترین مردان جهان و همسران زیبایشان

ساوت ورت, به طور آشكاري, گوشه گير هست, اما مي دانيم كه از زمان ازدواج شان, انها صاحب دو فرزند شدند و لوسي در كار بشردوستانه خانواده بسيار درگير شد. در سال 2014, پيج در صفحه گوگل پلاس خود اعلام كرد كه او و لوسي, 15 ميليون دلار براي مبارزه با ابولا از طريق آلبوم خصوصي اهدا كرده اند.

 

سوزان دل

در سال 1988, سوزان ليبرمن سرزنده و خوشحال, در حال كار در بنگاه املاك در آستين تگزاس بود كه مايكل دل را دیدار كرد, پسري كه فروش كامپيوترهاي خود را در اتاق خوابگاهش در دانشگاه تگزاس نخست كرد. بعد از قرار دیدار ناهار, سوزان به پدر و مادرش گفت كه مايكل, /بهترين كسي بوده كه تاكنون دیدار كرده هست/.

 

انها در سال 1989 زماني كه مايكل 24 ساله و سوزان 25 ساله بود ازدواج كردند. بعد از حدود سي سال, آن ها هنوز با هم و در كنار بنياد مايكل و سوزان به نام دل میباشند.

پولدارترین مردان جهان و همسران زیبایشان

به دليل درآمد حاصل از كامپيوترهاي دل «ممكن هست نام آن را شنيده باشيد», دارايي مايكل 20.8 ميليارد دلار شد. موفقيت او مي تواند به دليل زن قدرتمندي باشد كه كنار او در همۀ مراحل ايستاد. سوزان دل, به دلیل دوچرخه سواري در مسافت 65 مايل؛ نگرش مشتاق و بشردوستانه اش و عاشق مد بودنش شناخته شده هست. او مدركي از دانشگاه ايالت آريزونا در زمينه تجارت و طراحي مد دريافت كرد.

 

در سال 2003, او خط مد خود را راه اندازي كرد كه نام آن, في Phi بود اما فقط چند سال دوام آورد. او گفت كه خط مد او خيلي قديمي بود. او بعداً بوتيك اش را در آستين افتتاح كرد اما اين بوتيك هم بسته شد.

 

ميراندا كر

گذشته از اينكه ميراندا كر, مدير عامل شركت اسنپ چت به نام ايوان اشپيگل را در سال 2015 دیدار كند, مدل برند ويكتورياز سیکرت بود, و هنوز درد جدايي و طلاق از بازيگر, ارلاندو بلوم را داشت كه از او يك پسر به نام فلين داشت. او به مجله ال كانادا در نوامبر 2016 گفت; “زماني كه من و اورلاندو جدا شديم, من واقعا افسردگي بدي گرفتم. «اين زوج در سال 2013 جدا شدند». من هيچگاه گودی اين حس يا حقيقت آن را درك نكردم زيرا واقعا فرد شادي بودم.”

پولدارترین مردان جهان و همسران زیبایشان

جدايي كر از بلوم قطعا, دلیل كم اهميتي داشت كه يكي از اين دلايل, پيوستن به جاستين بيبر و اولين درگيري بين بيبر و بلوم بود. دلیل جدايي, ارتباط با اشپيگل, در يك مسير سنتي تر بود. شما مي پرسيد مگر چقدر سنتي بوده هست؟ طبق گزارش فوربس, اشپيگل, جوان ترين مدير عامل شركت شد زماني كه شركت اسنپ چت شروع به تجارت در ماه مارس 2017 كرد و يكي از جوان ترين ميلياردها با دارايي برآورد شده 4 ميليارد دلار بود.

 

سلما هایک-پينو

سلما هایک, يك بازيگر مفید بود گذشته از اينكه شروع به قرار گذاشتن با بازرگان فرانسوي به نام فرانسوا-هنري پينو در سال 2006 كند. نمي توان به زني كه نامزد دريافت جايزه اسكار سال 2003 هست نگاه نكرد. اين احتمالاً يكي از دلايل او براي حفظ مديريت استقلال مالي اش بعد از رشد حساب بانكي اش

 

به ميلياردها دلار هست. هایک در سال 2011 به ردباك «از طريق مجله هفتگي آمريكا» گفت; “من به سختي كار مي كردم, من زندگي ام را خودم ساختم و عاشق آن هستم. دوست دارم تا استقلال مالي داشته باشم. هيچگاه نمي خواهم كاملا به كس ديگري وابسته باشم.

پولدارترین مردان جهان و همسران زیبایشان

گرچه, درحالي كه با يكي از مردان ثروتمند دنیا ازدواج كرد «دارايي 22.9 ميليارد دلار», قطعا پيشرفت خود را داشت, و هایک پذيرفت كه ارتباط آن ها كامل نيست. در واقع, زماني كه به جيمي فالون در سال 2017 گفت, او فكر مي كرد كه شوهرش با زني به نام النا ارتباط دارد, و بعداً معلوم شد كه اين شخص فقط يك نرم افزار يادگيري انگليسي به نام السا بود. روابط و تلفن ها. اوه- سلما, همۀ ما این چیزها را تجربه کرده ایم!

 

آستريد بافت

طبق گزارش روزنامه انگليسي گاردين, وارن بافت؛ همسر آينده خود؛ آستريد منكز را در كلوپ شبانه اوماها, نب, دیدار كرد. او در حال كار بعنوان پيشخدمت در آنجا بود و همسر اول او, سوزان بافت, در اينجا آواز مي خواند. از اين رو, يكي از عجيب ترين مثلث های عشق در تاريخ رقم خورد كه گفته مي شود تا مرگ سوزان در سال 2004 ادامه يافت.

 

طبق مجله گاردين, سوزان و آستريد, قرن ها ميلياردرهاي مشهوری بودند. تبلوید میگفت; “با افزايش ثروت بافت, سوزان بافت, به كار مديريت بنياد خيريه همسرش, پرداخت.” وارن زمان زيادي را با همسرش گذراند – آن ها اغلب در كار با هم ظاهر مي شدند. درضمن, منكز براي ديدن او مي آمد,

 

بدون اينكه اثري از حسادت وجود داشته باشد و گاهي اوقات تبسم هم مي زد, با او گفتگو مي كرد و دستش را مي گرفت. گاردين ادعا كرد كه اين سه نفر حتي براي هم كارت تبريك كريسمس با امضاي وارن؛ سوزي و آستريد مي فرستادند.

پولدارترین مردان جهان و همسران زیبایشان

دو سال بعد از مرگ سوزان, وارن با منكز ازدواج كرد. با اينكه دارايي خالص وارن در حدود 75 ميليارد دلار بود او به شيوه زندگي سطح پايين خود ادامه داد و عروسي بدون هزینه زيادی برگزار كرد. مجله گاردين نوشت; “هيچ تخت طلايي, شامپاين يا مجسمه يخي در عروسي سال نبراسكا وجود نداشت.

 

داماد, لباس كار روزمره اش را پوشيد, حلقه انها, انگشتر خريداري شده با تخفيف از شركت جواهرسازي خودش بود و پذيرايي, غذايي در رستوران بونفیش گریل, و يك سري غذاي دريايي آمريكايي بود.”

 

جوآن برانسون

در مورد مرداني شنيده ايد كه كار زيادي انجام مي دهند تا به دختري كه مي خواهند برسند, حکایت چگونگي ازدواج ريچارد برانسون با جوآن بامزه هست. طبق پست های وبلاگ نوشته شده توسط برانسون, اين ميلياردر, در توري در سال 1978 در جزيره نكر, جزيره ای كه در نهايت آن را خريد – با همسرش آشنا شد.

 

 به گزارش پارس ناز “من آن هفته دو بار عاشق شدم – يك بار زماني كه هلي كوپتر ما بالاي آب های فيروزه ای و سواحل شن های سفید جزيره نكر پرواز می‌کرد «عاشق جزيره شدم» و بار ديگر زماني كه تبسم دختري زيبا در كنار خودم در اين سفر را ديدم. در كل ما اطراف جزيره گشتي زديم و در مورد تبديل اين مكان براي نوازندگان, رويا پردازي كرديم.”

پولدارترین مردان جهان و همسران زیبایشان

هزينه خريد اين جزيره, 6 ميليون دلار گزارش شد. با اين كه ريچارد داراي ثروتي در حدود 5.1 ميليارد دلار در سال 2017 بود, اما آن زمان نمي توانست هزينه خريد اين جزيره را تهيه كند. در ادامه حکایت, او براي كم كردن قيمت تا «180000 دلار» سال بعد با اين شرط مذاكره كرد كه آن را تبديل به مكاني براي معاشرت كند. او و جوآن پيوند خود را 11 سال بعد در سال 1989 در اين جزيره جشن گرفتند.