پارس ناز پورتال

قاصدک 24

بلیط لحظه آخری

چاق ترین و سنگین ترین زن دنیا درگذشت

چاق ترین و سنگین ترین زن دنیا درگذشت

چاق ترین و سنگین ترین زن دنیا درگذشت 

چاق ترین زن جهان جان خود را از دست داد، وی در بیمارستان بارها مورد درمان قرار گرفت اما درمان ها روی بدن وی پاسخ نداد. زن مصری که چند ماه پیش بعنوان سنگین‌ترین زن دنیا معرفی شد، در کشور امارات درگذشت. پیش از این ایمان ‌احمد ‌عبدالعاطی به هند سفر کرده بود

 

تا با عمل جراحی وزنش را کم کند. رسانه‌هاي محلی گزارش داده‌اند که او توانسته بود ۳۰۰ کیلوگرم از وزن ۵۰۰ کیلوی‌اش را کم کند اما به علت نارسایی‌هاي جسمی دیگری درگذشته هست.

چاق ترین و سنگین ترین زن دنیا درگذشت

بیانیه بیمارستان می‌گوید این زن ۳۷ ساله دشواری های قلبی و نارسایی کلیه داشته ‌هست. دراین بیانیه همین طور با خانواده او ابراز همدردی شده و برای او نیایش کرده‌اند.بانو عبدالعاطی از خرداد ماه و بعد از عمل جراحی ویژه‌اي که در مومبای «بمبئی» هند داشت به ابوظبی منتقل شده بود.

 

به قول خانواده بانو عبدالعاطی پیش از این عمل جراحی، ۲۵ سال بود که او منزل اش را ترک نکرده بود.بعد از کمپینی که خواهر بانو عبدالعاطی به راه انداخت او پیروز شد با یک هواپیمای چارتر به هند برود تا یک جراح هندی به او کمک کند

چاق ترین و سنگین ترین زن دنیا درگذشت

با این حال بعد از این که خانواده او با تیم پزشکی دچار ناسازگاری شدند وی را به امارات منتقل کردند. دشوار خانواده بانو عبدالعاطی این بود که معتقد بودند وزن او به اندازه‌اي که تیم پزشکی ادعا کرده بود کم نشده هست.جراحی برای کاهش وزن، معمولاً آخرین راه درمان افرادی هست که از اضافه وزن رنج میبرند و دچار چاقی مفرط‌ میباشند.