پارس ناز پورتال

رزرو آنلاین هتل
قاصدک 24

چرا شرکت‌های طراحی سایت باید دانش سئو هم داشته باشند؟

چرا شرکت‌های طراحی سایت باید دانش سئو هم داشته باشند؟

در دنیای امروز همه ما تقریبا با اهمیت داشتن یک وبسایت برای توسعه کسب و کار آنلاین خود آشنا هستیم. اما نکته‌ای که نمی‌دانیم این است که باید طراحی سایت خود را به چه کسی بسپاریم؟ با ما همراه باشید تا جواب این سوال را به شما بدهیم.

 

یکی از دغدغه‌های اصلی همه افرادی که تصمیم به طراحی کردن یک وب سایت می‌گیرند این است که کار را به چه کسی بسپارند؟ معمولا معیار اصلی که بیشتر افراد برای انتخاب یک شرکت طراحی سایت در نظر می‌گیرند، هزینه‌هایی است که توسط افراد یا شرکت‌های فعال در این زمینه مطرح می‌شود.

 

اما باید بدانید که به جز تعرفه طراحی وبسایت، باید به این نکته هم دقت کنید که شرکت طراحی سایت، دانش سئو هم داشته باشد. اما چرا این موضوع مهم است و چطور می‌تواند بر رشد کسب و کار شما تاثیر بگذارد؟

 

اهمیت داشتن دانش سئو برای شرکت‌های طراحی سایت

اولین و مهم‌ترین نکته‌ای که در زمان انتخاب یک شرکت طراحی وب سایت باید در نظر داشته باشید، این است که خدمات سئو سایت را هم ارائه دهد. داشتن دانش SEO وبسایت باعث می‌شود که این شرکت از همان ابتدا سایت شما را بر اساس الگوریتم‌های موتورهای جستجو طراحی کرده و کاری کند که مسیر رسیدن به رتبه‌های برتر برایتان کوتاه‌تر شود. اصلی‌ترین دلایل نیاز به داشتن دانش سئو در شرکت طراحی سایت از قرار زیر هستند:

 

1. سریع‌تر شدن فرایند رشد در دنیای آنلاین

فرض کنید می‌خواهید فرایند طراحی وب سایت اصفهان را شروع کنید، سپردن کار به یک شرکت آشنا به اصول SEO به شما کمک می‌کند تا با استفاده از سئو محلی خیلی سریع در این شهر رشد کنید و رفته‌رفته در تمام کشور هم مشهور شوید.

 

به عبارت بهتر یک شرکت آشنا به اصول بهینه سازی وبسایت می‌داند که با قرار دادن لوکیشن شما در صفحه تماس با ما، در کنار ثبت کردن محل شرکت در گوگل مپ، می‌تواند مشتریان خیلی بیشتری را به سمت شما روانه کند.

 

2. بهینه سازی کدنویسی سایت

چرا شرکت‌های طراحی سایت باید دانش سئو هم داشته باشند؟

یکی از مهم‌ترین بخش‌ها در بهینه سازی و سئو سایت، کد نویسی آن است. اگر کار طراحی وب سایت را به کسی بسپارید که با اصول SEO آشنا نیست، بدون هدف شروع به کدنویسی می‌کند. بدون اینکه به مواردی مانند سرعت وب سایت یا تعیین مسیر ربات موتورهای جستجو دقت کند.

 

این موضوع باعث می‌شود که سایت شما خیلی دیر بالا بیاید یا اینکه اصلا موتورهای جستجو نتوانند مسیری را برای ایندکس کردن صفحات یا تشخیص تغییرات جدید پیدا کنند. در نتیجه هزینه و زمان شما تا حد زیادی هدر خواهد رفت.

 

1. کاهش هزینه‌ها

وقتی طراحی سایت خود را به شرکتی بسپارید که با اصول سئو آشنا باشد، هزینه مورد نیاز برای بهینه سازی وب سایت و رسیدن به رتبه‌های برتر تا حد زیادی کاهش پیدا خواهد کرد. معمولا قیمت سئو اصفهان یا هر شهر دیگری، بر اساس خدماتی تعیین می‌شود که شرکت به شما ارائه می‌دهد.

 

واضح است که هرچه فهرست این خدمات بیشتر باشد، شما هم هزینه بیشتری را باید پرداخت کنید. اما اگر از همان ابتدا سایت خود را به صورت اصولی طراحی کرده باشید، کارهایی که شرکت سئو سایت باید انجام دهد، بسیار کمتر خواهد شد و در نتیجه نیازی به پرداخت پول بیشتر نیست.

 

2. کم شدن زمان رسیدن به لینک یک گوگل

چرا شرکت‌های طراحی سایت باید دانش سئو هم داشته باشند؟

احتمالا شما هم این جمله را شنیده‌اید که سئو یک فرایند زمان‌بر است و شاید ماه‌ها طول بکشد تا به رتبه یک گوگل برسید. اما باید بدانید که اگر در زمان طراحی سایت، اصول SEO به خوبی رعایت نشده باشند، ناچار هستید که زمان خیلی بیشتری را برای رسیدن به لینک‌های برتر صرف کنید. پس اگر می‌خواهید این زمان را تا حد امکان برای خودتان کوتاه کنید، کار طراحی وب سایتتان را به کسی بسپارید که به اصول سئو به خوبی مسلط است.

 

1. کم شدن حجم کارهای اولیه

یکی دیگر از مزیت‌های همکاری با یک شرکت طراحی سایت که به خوبی با اصول سئو آشنا باشد، این است که دیگر نیازی نیست برای پیدا کردن بهترین شرکت سئو هم زمان بگذارید. به این ترتیب تنها کافی است که یک بار نمونه کارهای مربوط به طراحی سایت و سئو را در شرکت موردنظر خودتان بررسی کرده و سپس ریش و قیچی را به دست آن‌ها بدهید. همکاری با دو شرکت برای انجام کارهای طراحی وب سایت و سئو باعث می‌شود که زمان زیادی صرف پیدا کردن بهترین شرکت و توضیح کارهای انجام‌شده به گروه جدید شود.

 

2. وجود ارتباط دائمی میان طراح سایت و سئوکار

چرا شرکت‌های طراحی سایت باید دانش سئو هم داشته باشند؟

اگر طراحی سایت خودتان را به شرکتی مانند گروه طراحی سایت و سئو لاک پشت بسپارید که در زمینه سئو سایت هم تجربه دارد، یک ارتباط دائمی میان طراح سایت و کارشناس SEO وجود دارد. به این ترتیب هر زمان که مشکلی پیش آمد یا اینکه نیاز به وجود تغییری در کدنویسی و ساختار سایت برای بهینه سازی آن بود، نیازی نیست که وقت زیادی صرف برقراری ارتباط میان این دو شود.

 

زیرا هر دو در یک گروه کار می‌کنند و به طور دائمی با هم در تماس هستند. در نتیجه بدون نیاز به درگیر شدن شما، همه تغییرات مورد نیاز برای بهینه‌تر شدن وبسایت، بر روی آن انجام می‌شود.

 

خلاصه مطلب

انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت همواره یکی از چالش‌های اصلی در ابتدای مسیر راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی است. اولین نکته‌ای که باید در زمان شروع به همکاری با شرکت طراحی وب سایت در نظر داشته باشید این است که به اصول سئو و بهینه سازی سایت مسلط باشد.

 

به این ترتیب مطمئن خواهید شد که دیگر نیازی نیست زمان و هزینه اضافه برای شروع همکاری با یک شرکت سئو صرف کنید. علاوه بر این موارد دیگری هم در راهنمایی در انتخاب شرکت طراحی سایت مطرح می‌شوند که به شما توصیه می‌کنند حتما تعرفه‌ها، نمونه کارها و پشتیبانی شرکت را هم در نظر داشته باشید.

 

با دقت کردن به همه این اصول است که می‌توانید بهترین شرکت طراحی وب سایت در اصفهان یا هر شهر دیگری را انتخاب کرده و با خیال راحت کسب و کار آنلاین خود را راه‌اندازی کنید.