پارس ناز پورتال

رزرو آنلاین هتل

قاصدک 24

چطور بدون مراجعه به پلیس + 10 خلافی خودرو را استعلام بگیریم و تسویه کنیم؟

چطور بدون مراجعه به پلیس + 10 خلافی خودرو را استعلام بگیریم و تسویه کنیم؟

شما خلافی خودرو خود را چگونه پرداخت می­کنید؟ بسیاری از رانندگان و صاحبان خودرو شخصی از روش­های استعلام و پرداخت خلافی گله­مند هستند.البته که این گله بی­راه هم نیست. روش­های پرداخت در گذشته سخت و دشوار بودند و به مراجعه حضوری نیاز داشتند.

 

امروز با آنلاین­شدن بسیاری از امور دیگر نیاز نیست که افراد در صف­های طولانی منتظر بمانند یا در خیابان­های شلوغ به­دنبال جای پارک باشند.در این مقاله همراه ما باشید تا سریع­ترین، امن­ترین و راحت­ترین روش استعلام و پرداخت خلافی آن را به شما معرفی کنیم.

 

چه روش­هایی برای استعلام و پرداخت خلافی خودرو وجود دارد؟

 

یکی از راه­های خسته­کننده و قدیمی برای استعلام و پرداخت خلافی خودرو مراجعه به دفاتر پلیس + 10 بود. امروز با استفاده از روش­های آنلاین و نوین کمتر کسی پیدا می­شود که بخواهد خودش را درگیر مشکلات پرداخت حضوری کند.

 

روش­های آنلاین امن و سریع هستند و همیشه نیز در اختیار کاربران قرار دارند. با استفاده از این روش­ها هیچ موردی از زیر دست صاحبان خودرو در نخواهد رفت؛ چراکه جزئیات خلافی نیز به آنها نشان داده خواهد شد.

 

معرفی روش­های آنلاین استعلام و پرداخت خلافی

 

برای پرداخت­های آنلاین معمولا یک مرجع رسمی وجود دارند که به­شکل مستقیم این پرداخت را انجام می­دهد.به جز این مورد، موارد دیگری نیز هستند که زیر نظر همان مرجع رسمی با گستره دامنه خدمت وسیع­تری به کاربران خدمات ارائه می­دهند.

 

در همین مورد خلافی نیز شما می­توانید پرداخت و استعلام خود را از طریق سایت پلیس راهور ناجا پیش ببرید.اما روش­های دیگری نیز وجود دارند که زیر نظر پلیس راهور ناجا خواهند بود؛ اما خدمات بیشتر و باکیفیت­تری به شما ارائه می­دهند. در پاراگراف بعدی این موضوع را بررسی خواهیم کرد.

چطور بدون مراجعه به پلیس + 10 خلافی خودرو را استعلام بگیریم و تسویه کنیم؟

تسویه سریع و بی‌دردسر خلافی در تاپ

 

بهترین راه برای انجام این کار استفاده از اپلیکیشن­های مالی است که این خدمت را ارائه می­دهند. اپلیکیشن­ها درصد خطای کمتری دارند و نسبت به سایر روش­ها امن­تر و سریع­تر هستند.سوپر اپلیکیشن تاپ می­تواند به راحتی این کار را برای شما انجام دهد. در بخش خدمات خودرو این اپلیکیشن، استعلام و پرداخت شما به سادگی انجام خواهد شد.

 

مزایای استفاده از تاپ برای پرداخت و استعلام خلافی

 

با استفاده از تاپ، پرداخت شما به­صورت آنی در سامانه راهور ناجا ثبت می­شود. سوپر اپلیکیشن تاپ از پیچیدگی به­دور است و رابط کاربری آن بسیار ساده طراحی شده تا همه افراد بتوانند به راحتی امور خود را انجام دهند.

 

شما نیز برای انجام چنین کاری در اپلیکیشن گیج نخواهید شد و خواهید دید که فرایند آن چقدر ساده است. نظارت بانک مرکزی بر همه پرداخت­های تاپ باعث شده که آنها یک برگ برنده بزرگ امنیتی داشته باشند. شما می­توانید در تاپ خلافی خود را به­صورت موردی یا یک­جا پرداخت کنید.

 

جزئیات کامل خلافی و مواردی از قبیل نوع، تصویر، ساعت، تاریخ و مکان خلافی برای شما مشخص خواهد شد. شما می­توانید در تاپ آخرین استعلام خود را بازبینی کنید. برای انجام این کار نیز هیچ هزینه­ای از شما دریافت نمی­شود.

چطور بدون مراجعه به پلیس + 10 خلافی خودرو را استعلام بگیریم و تسویه کنیم؟

چگونه با تاپ خلافی خود را استعلام بگیریم و سپس پرداخت کنیم؟

 

برای استعلام 2 روش تجمیعی و جزئی در اختیار شما قرار دارند. در روش تجمیعی، مجموع خلافی شما نشان داده خواهد شد و نیازی به احراز هویت نیز برای انجام آن نیست.اما در روش جزئی که جزئیات خلافی به شما نشان داده می­شود، باید احراز هویت کنید.

 

این احراز هویت نیز طبق آخرین دستور ناجا باید انجام شود. علاوه‌بر اپلیکیشن تاپ شما می­توانید این کار را از طریق وبسایت این مجموعه نیز انجام دهید.در اپلیکیشن وارد بخش خدمات خودرو شوید و گزینه جریمه و خلافی را انتخاب کنید. سپس نوع استعلام خود را برگزینید. در مرحله بعد با واردکردن اطلاعات مورد نظر استعلام شما انجام خواهد شد و می­توانید نسبت‌به پرداخت اقدام کنید.

 

تاپ و 73 خدمت کاربردی

 

تاپ سوپراپلیکیشنی است که بیش از 73 خدمت کاربردی را ارائه می­دهد. خدمات تاپ شامل خدمات:

 

گردشگری و تفریحی

پرداخت مالی

انتقال وجه

خدمات خودرویی

و بازار سرمایه

 

می­شوند. با استفاده از تاپ مجموعه­ای از خدمات کاربردی در جیب شما خواهد بود و هر زمان که خواستید می­توانید از آنها استفاده کنید.برای دانلود این اپلیکیشن کافی­است سری به کافه بازار، گوگل پلی، چارخونه، مایکت یا خود سایت رسمی تاپ برای دانلود مستقیم بزنید. نسخه ios نیز از طریق همین وبسایت در اختیار شما قرار دارد.

 

جمع ­بندی

 

استعلام و پرداخت خلافی خودرو یکی از اموری است که صاحبان خودرو معمولا با آن درگیر هستند. با استفاده از روش­های آنلاین همانند تاپ نگرانی آنها برطرف شده و حالا می­توانند به سادگی در خانه خود این پرداخت را انجام دهند.

 

شما می­توانید برای این خدمت از اپلیکیشن تاپ و وبسایت آن کمک بگیرید. هر 2 روش در اختیار شماست.اگر با احراز هویت نیز مشکل دارید یا شرایط آن برای شما فراهم نیست از روش­های بدون احراز استفاده کنید. ممنونیم که تا انتهای مقاله همراه ما بودید.