پارس ناز پورتال

قاصدک 24

بلیط لحظه آخری

چند استایل مردانه و نکات مهم ست کردن کفش با آنها

مجموعه : مدل کیف و کفش
چند استایل مردانه و نکات مهم ست کردن کفش با آنها

چند استایل مردانه و نکات مهم ست کردن کفش با آنها

کفش‌ها نخستین بخش از استایل شما هستند که دیده می شوند این نکته‌اي است که بشما می گوید مهم نیست چه استایلی را انتخاب می کنید و به کجا میروید، اما بهتر است حواس تان به کفش‌ها باشد.

 

ترکیب کردن رنگ‌ها و انتخاب مدل درست کفش مردانه، میتواند بشما کمک کند که یک استایل خیره‌کننده بسازید و سبک خاص خودرا تنها با کفش‌هایتان تعریف کنید. اجازه بدهید همه ی چشم‌ها به سوی کفش‌هاي شما برگردند.

 

این که مدل کفشی که انتخاب میکنید زیبا بنظر برسد همان قدر اهمیت دارد که کفش شما کیفیت بالایی داشته باشد و البته هم خوانی درستی با ترکیب لباس‌هایتان ایجاد کند.

 

شلوار کتان برای استایل همیشگی

نزدیک‌ترین تکه از استایل شما به کفش‌ها، شلوار است، پس طبیعتا مهم‌ترین بخشی که باید با کفش هم خوانی داشته باشد، مدل شلوار شما است. شلوارهای کتان هم در ترکیب استایل نیمه رسمی قرار می گیرند و هم به اسانی با تیپ روزمره شما مطابق می شوند.

 

یک شلوار کتان مردانه به سادگی می تواند سبک خاص شما را تعریف کند. آن‌ها در عین اسانی، تنوع بالایی هم دارند و بسته به این که برای چه موقعیتی آماده می شوید، میتوانند با تکه‌هاي دیگر استایل شما از تیشرت و پولوشرت گرفته تا پیراهن مردانه، هماهنگ شوند.

 

به این ترتیب شما انتخاب‌هاي فراوانی هم برای ست کردن این مدل شلوار با انواع کفش کالج و کتانی های اسپرت مردانه دارید و میتوانید انها را در ترکیب با نیم بوت‌هاي مردانه هم قرار دهید.

 

در مورد کفش‌ هاي کتانی، تنها انتخاب شما کتانی‌هاي کلاسیک است، کتانی‎هایي با فرم آسان و تخت و طراحی ساده و مینیمال. آدیداس «adidas» بهترین‌ها را در مورد کتانی‌هاي کلاسیک دارد.

چند استایل مردانه و نکات مهم ست کردن کفش با آنها

انتخاب دیگر شما کفش‌هاي اسانی بندی یا بدون بند مردانه است، آن‌ها به خودی خود فرمی نیمه روزمره دارند و این که در استایل شما به چه شکل دیده می شوند کاملا به تکه‌هاي دیگر استایل بستگی دارد.­ این کفش‌ها طبق معمول از جنس چرم، جیر یا مشابه آن هستند.

 

اما باید بین کفش اسانی و کالج کمی تفاوت قایل شد، کالج‌ها فرمی کاملا روزمره دارند و طبق معمول با شلوار ست نمی شوند بلکه مناسب ست کردن با شلوارک هستند.­ فراموش نکنید که جوراب شما هرگز نباید در کفش کالج دیده شود، باید آن رابا جوراب‌هاي کوتاه بپوشید.

 

در آخر شلوارهای کتان، بهترین ترکیب رابا نیم بوت‌هاي کلاسیک و بندی مردانه به وجود می‌آورند که نباید از این ترکیب در روزهای سرد و بارانی غافل شوید.

 

مهم ترین ویژگی شلوارهای کتان، تنوع رنگی آن‌ها است. اما در مورد رنگ‌ها گاهی باید محتاطانه‌تر عمل کرد، به خصوص اگر میخواهید چندین رنگ را در استایل خود ترکیب کنید علاوه بر هم خوانی ترکیب رنگ‌ها، لازم است بدانید بهترین رنگ‌ها برای هر رنگ پوست کدام است. راز همخوانی رنگ لباس و پوست را می‌توانید در این صفحه بخوانید.

 

پر کابردترین کفش‌هاي مردانه برای استایل کژوال

یکی از پر کاربردترین انواع شلوار مردانه، شلوار جین است، این نوع شلوار را میتوان هم دریک استایل روزمره پوشید، هم دریک تیپ نیمه رسمی ترکیب کرد و هم برای گردش‌هاي آخر هفته‌اي انتخاب کرد.

 

پس لازم است بدانید که با جین‌ها سراغ کدام کفش‌ها می توان رفت. کفش های اسپرت و ورزشی برای آقایان بدلیل اسانی و ظاهر ساده و کاربردی، جزو نخستین انتخاب‌ها برای ست کردن با استایل روزمره هستند، اما کدام مدل کفش اسپرت بهترین انتخاب است؟

 

نخستین انتخاب شما کتانی‌هاي لژدار است، می توانید کفش‌هاي کتانی مخصوص پیاده‌وری را انتخاب کنید، آن‌ها در عین داشتن ظاهری خاص و زیبا، اسانی بی‌نظیری نیز دارند. این کتانی‌ها به کتانی‌هاي چانکی «Chunky» معروفند و این قابلیت را دارند که استایل شما را کاملا روزمره و کژوال نشان دهند.

 

انواع کفش بندی جیر مردانه با رنگ قهوه‌اي روشن و فرمی نیمه رسمی نیز برای ست کردن با شلوار جین انتخاب‌هاي مناسبی هستند.علاوه بر این، اگر میخواهید یک استایل متفاوت و خاص داشته باشید می توانید سراغ کتانی‌هاي ساق‌دار با رنگ‌هاي قوی مثل قرمز، آبی و یا زرد بروید. دراین مورد کتانی کانورس «Converse» همیشه بهترین انتخاب‌ها را دارد.

 

بهترین انتخاب‌ ها برای استایل رسمی و شلوارهای پارچه‌ اي

اگر شلوارهای رسمی مردانه را انتخاب میکنید و میخواهید یک استایل فرمال داشته باشید، به غیر از کفش‌هاي بندی مردانه انتخاب دیگری ندارید. اما کفش‌هاي بندی مردانه با فرم رسمی هم انواع متفاوتی میتوانند داشته باشند.

 

کفش‌هاي آکسفورد «oxford» با رویه پرچ شده، کفش‌هاي دربی «Derby» با فرم پنجه باریک، کفش‌هاي cap toe با پنچه گرد و رویه تزیینی، نیم بوت‌هاي رسمی مردانه و مدل‌هاي متنوع دیگر می توانند بر اساس سبک و سلیقه خاص شما در استایل رسمی‌تان قرار بگیرند.

چند استایل مردانه و نکات مهم ست کردن کفش با آنها

تنها کافی است رنگ تمام جزییات چرمی استایل شما شامل کفش رسمی، کمربند، بند ساعت و سایر بخش‌ها مانند کیف با یک دیگر هم خوانی کامل داشته باشند.

 

در نهایت لازم است این نکات را بدانید که :

کتانی‌هاي کلاسیک سفید، خیلی ساده در هر استایل روزمره جای می گیرند و بیش از هر تکه‌اي از استایل شما دیده میشوند، پس بهتر است آن‌ها را تمیز نگه دارید.

 

 اگر میخواهید کاملا مرتب دیده شوید، تکه بالایی لباس‌هایتان رابا کفش ست کنید. یعنی اگر از کتانی‌هاي رنگی استفاده میکنید بهتر است از تیشرت یا پلوشرت با همان رنگ استفاده کنید.

 

اجازه دهید کفش‌ها دیده شوند، کافی است بقیه بخش‌هاي استایل شما رنگ‌هاي طبیعی و ساده و فرم و طرحی کلاسیک داشته باشند.

 

می توانید یک هماهنگی کامل داشته باشید، اگر کفش‌هاي کالج آبی را انتخاب میکنید میتوانید به ترتیب شلوار جین آبی تیره و پیراهن آبی ساده رابا آن ست کنید، فقط به این نکته توجه داشته باشید که نباید غلظت تمام رنگ‌ هاي بکار رفته در استایل شما یکسان باشد بلکه سراغ رنگ‌ها مشابه با درجه‌ هاي سیر و روشن بروید.