پارس ناز پورتال

چگونه باکلاس باشیم؟ رازهای افزایش جذابیت مردانه

چگونه باکلاس باشیم؟ رازهای افزایش جذابیت مردانه

یکی از مهم‌ترین عوامل دخیل در ارتباط با اطرافیان، داشتن اعتمادبه‌نفس است. در واقع افرادی که اعتمادبه‌نفس بالایی دارند، می‌توانند به سادگی با هر کسی که بخواهند ارتباط برقرار کرده و همچنین احتمال موفقیت در این ارتباطات بسیار بیشتر خواهد بود.

 

زمانی که شما احساس کنید که از نظر ظاهری جذابیت کافی دارید و یا به‌اصطلاح باکلاس به نظر می‌رسید، اعتمادبه‌نفس بیشتری خواهید داشت. در این خصوص مهم است که با رازهای جذابیت مردانه آشنا شوید تا باکلاس به نظر برسید.

 

چگونه باکلاس باشیم؟

پیش از اینکه به پاسخ این سؤال بپردازیم که چگونه باکلاس باشیم، باید تعریف درستی از این موضوع داشته باشیم. باکلاس بودن و جذابیت به معنای زیبایی خیره‌کننده نیست؛ این دو مورد در واقع ملزم توجه به جزئیاتی است که باعث می‌شود چهره شما دلنشین‌تر شود.

 

زمانی که ظاهری مرتب و آراسته داشته باشید، نصف مسیر جذابیت را طی کرده‌اید و تا حدود زیادی باکلاس به نظر خواهید رسید! بدین ترتیب باید همواره چند اصول مهم را در نظر داشته باشید تا بتوانید از نظر ظاهری باکلاس و جذاب باشید. این اصول به شرح زیر است:

 

1. توجه به موها

یکی از مهم‌ترین عوامل مؤثر در چهره آقایان، موهای آن‌هاست. انتخاب مدل موی نامناسب می‌تواند حتی باعث شود که چهره شما برای خودتان هم جذاب نباشد. بدین ترتیب پیش از هر چیزی باید مدل موی مناسب خود را انتخاب کنید.

 

مدل موی مناسب، مدل مویی نیست که به آن عادت کرده‌اید؛ بلکه مدل مویی است که چهره شما را دلنشین می‌کند. تنها کافی است چند بار به خودتان جسارت دهید و مدل‌های مختلف را امتحان کنید تا بتوانید به جذابیت دست پیدا کنید.

 

نکته دیگری که در خصوص موها وجود دارد، اهمیت تمیز بودن آن‌هاست. برای اینکه جذاب‌تر و باکلاس باشیم، لازم که به نظافت موها اهمیت دهیم تا چرب نشوند. همچنین وجود شوره روی موها می‌تواند از میزان جذابیت یک مرد بکاهد. بدین ترتیب از شوینده‌ها و محصولات مراقبتی مناسبی استفاده کنید تا بتوانید از این نظر کاملاً جذاب باشید.

 

2. ریش و سبیل‌ها

چگونه باکلاس باشیم؟

پس از موی سر، ریش و سبیل نیز تأثیر به سزایی در جذابیت شما دارد. باید چندین بار اندازه ریش و سبیل خود را در نظر بگیرید و ببینید که در کدام حالت، چهره شما جذابیت بیشتری دارد. سپس نیز باید همواره تلاش کنید که ریش‌هایتان را در همان اندازه مرتب کنید. البته ایجاد تنوع گاهی می‌تواند جذابیت شما را افزایش دهد؛ اما در همه حال باید به مرتب بودن ریش و سبیل خود اهمیت ویژه‌ای دهید.

 

از آنجایی که ریش‌ها با سرعت زیادی رشد می‌کنند، بهتر است یک ماشین ریش تراش تهیه کنید تا بتوانید خودتان این کار را بدون محدودیت انجام دهید. به طور مثال ریش تراش براون یکی از محصولاتی است که با امکانات متعدد خود کمک می‌کند بتوانید بهترین حالت ریش و سبیل را برای جذابیت بیشتر چهره خود پیدا کنید. دقت داشته باشید که مشخص و مرتب بودن خط ریش نیز می‌تواند تأثیر زیادی بر افزایش جذابیت چهره و باکلاس بودن داشته باشد.

 

3. استفاده از عطر و ادکلن

بوی خوب، یکی از بهترین راه‌های جذابیت است. در مرحله اول باید دقت کنید که بوی عرق ندهید. بوهای ناخوشایند را نمی‌توان به کمک عطر و ادکلن کاور کرد! پس قدم اول آن است که به نظافت خود اهمیت دهید. برای این منظور حتی می‌توانید از انواع دئودورانت‌ها و بادی اسپلش کمک بگیرید تا بوی بدنتان خوب باشد.

 

پس از آن نیز نوبت به استفاده از عطر و ادکلن مناسب می‌رسد. به فصلی که در آن قرار دارید توجه کنید و سپس متناسب با آن، عطر یا ادکلن خاصی برای خود تهیه کنید. البته استفاده بیش از حد از این محصولات نیز می‌تواند باعث آزار رسیدن به اطرافیان شده و از جذابیت مردانه شما بکاهد.

 

4. مسواک زدن را فراموش نکنید!

همانطور که بوی بدن مهم است، بوی دهان نیز اهمیت دارد. مسواک زدن به شما کمک می‌کند که بوهای ناخوشایند دهان خود را از بین ببرید. زمانی که مواد غذایی برای مدت زیادی در میان دندان‌های شما باقی بمانند، بوی ناخوشایندی به مشام خواهد رسید. برای حل این مشکل باید از مسواک استفاده کنید. از سوی دیگر نیز یک خمیردندان خوشبو می‌تواند کمک کند که نفس شما هم خوشبو شود و بر جذابیت شما افزوده شود.

مسواک برقی اورال بی

مسواک زدن علاوه بر آن که باعث می‌شود بوی بد دهانتان با بوی خوب خمیردندان جایگزین شود، باعث می‌شود که دندان‌های تمیزی هم داشته باشید. دندان‌های زردی که سراسر پلاک هستند، باعث می‌شوند که جذابیت شما به طور کامل از دست برود!

 

زمانی که با فردی صحبت می‌کنید، او به طور ناخودآگاه چندین بار به لب و دهان شما نگاه خواهد کرد. یکی از نشانه‌های باکلاس بودن، توجه به بهداشت دهان و دندان است. پس بهتر است از انجام این کار غافل نشوید. برای این منظور می‌توانید از محصولاتی همچون مسواک برقی اورال بی استفاده کنید تا دندان‌های شما به طور کامل از وجود هر گونه آلودگی پاک شوند.

 

5. اتو کشیدن لباس‌ها

مهم نیست چه لباسی می‌پوشید و آیا از لباس‌های گران‌قیمت استفاده می‌کنید و یا لباس‌هایتان کاملاً معمولی است. نکته‌ای که به شما کمک می‌کند باکلاس به نظر برسید آن است که لباس‌هایتان مرتب و تمیز باشند. یکی از بهترین نشانه‌های یک فرد باکلاس آن است که همواره لباس‌های اتوکشیده را بر تن خود می‌کند.

 

لباس‌های چروک می‌توانند تمام جذابیت شما را زیر سؤال ببرند. حتی اگر فکر می‌کنید که لباستان چروک ندارد، بهتر است آن را اتو بکشید. اتو کشیدن باعث می‌شود که لباس‌های شما کاملاً نو و باارزش به نظر برسند. با این ترفند ساده می‌توانید کاری کنید همه افرادی که به لباس شما نگاه می‌کنند، مجذوب شما شوند.

 

6. کفش‌ها را یادتان نرود!

پس از رعایت تمام نکته گفته شده، نوبت به کفش‌ها می‌رسد. فرقی نمی‌کند که از کفش استفاده می‌کنید یا کتانی و یا حتی صندل، مهم‌ترین نکته آن است که باید تمیزشان کنید. اگر لازم است کفشتان را واکس بزنید و یا آن را بشویید تا کاملاً تمیز باشد.

 

اگر عجله دارید نیز می‌توانید به دستمال کشیدن آن بسنده کنید؛ اما از پوشیدن کفش‌های کثیف خودداری کنید. هر چه‌قدر که کفش شما تمیزتر باشد، ظاهر نوتری به خود می‌گیرد و شما باکلاس‌تر به نظر می‌رسید.

چگونه باکلاس باشیم؟ رازهای افزایش جذابیت مردانه

در نهایت هم باید گفت که برای موفق بودن در مسیر جذابیت، مهم است که از محصولات مناسب استفاده کنید. محصولات مراقبتی باکیفیت و متناسب با شرایط خود تهیه کنید. عطری استفاده کنید که ماندگاری بالایی داشته باشد و حتی برای تهیه لوازمی همچون ریش تراش، به نمایندگی براون مراجعه کنید تا بتوانید به کمک محصولات اصل و باکیفیت، راحت‌تر به هدف خود برسید.