پارس ناز پورتال

فیلم و سریال

قاصدک 24

بچه های آسمان

چگونه بهترین معلم خصوصی ریاضی آنلاین را داشته باشیم؟

چگونه بهترین معلم خصوصی ریاضی آنلاین را داشته باشیم؟

در این مقاله در رابطه با چگونگی انتخاب بهترین معلم خصوصی ریاضی آنلاین برای موفقیت در ریاضی کنکور و یا امتحان ریاضی توضیح داده می شود.برای اینکه بهترین معلم خصوصی ریاضی آنلاین و یا یکی از بهترین معلم های خصوصی ریاضی را داشته باشید و به صورت مجازی و اینترنتی در کلاس های ایشان شرکت کنید در مرحله اول باید بدانید یک استاد خوب و اساتید برتر ریاضی چه ویژگی هایی دارند.

 

اساتید و معلم های خوب ریاضی که جزو بهترین ها هستند به درس ریاضی علاقه زیادی دارند و وقتی تدریس می کنند از نحوه تدریس ایشان می توانید تشخیص دهید که خودشان از آموزش دادن ریاضی و حل مسائل آن لذت می برند. این اساتید بر درس ریاضی مسلط هستند و هر سوالی را از ایشان بپرسید با بهترین روش و در کمترین زمان پاسخ می دهند.

 

اساتید برتر بر درس کاملا مسلط هستند و فن بیان خوبی هم دارند. این اساتید درس را از دید شاگرد خودشان می بینند و به گونه ای درس را توضیح می دهند که برای شاگرد قابل فهم باشد. اگر می خواهید با یکی از بهترین معلم های خصوصی ریاضی آنلاین تهران و کل ایران کلاس داشته باشید همان جلسه اول اگر به این موارد دقت کنید تشخیص خواهید داد که آیا یک استاد خوب را انتخاب کرده اید یا نه.

 

موارد دیگری که باید به آن دقت کنید دانشگاه محل تحصیل و مدرک تحصیلی استاد ریاضی است. با معلم و دبیری کلاس داشته باشید که از دانشگاه خوب فارغ التحصیل شده است. در سایت ایران مدرس www.IranModares.com نظرات شاگردهای قبلی هم برای اساتید ثبت شده است و می توانید با یک معلم بسیار خوب کلاس داشته باشید.

چگونه بهترین معلم خصوصی ریاضی آنلاین را داشته باشیم؟

کیفیت آموزش مهمتر از قیمت تدریس خصوصی ریاضی

برای داشتن بهترین معلم ریاضی به منظور برگزاری کلاس مجازی و آنلاین بهتر است سعی نکنید به هر ترتیبی که ممکن است یک استاد با قیمت کم و ارزان را انتخاب نمائید. اساتید خوب قیمت مشخصی دارند. دست است که هزینه هر جلسه تدریس یک استاد مجرب بالاتر است ولی در هر صورت از نتیجه گرفتن خودتان مطمئن هستید و در تعداد جلسات کمتر و با کیفیت بیشتر درس را به پایان می رسانید.

 

فیلم نمونه تدریس معلم خصوصی ریاضی را ببینید

در سایت تدریس خصوصی ایران مدرس https://teaching.iranmodares.com/teaching-index.php برای بسیاری از معلم های خوب ریاضی فیلم نمونه تدریس هم ثبت شده است. بسیار خوب است که قبل از انتخاب مدرس ریاضی فیلم نمونه تدریس ایشان را ببینید و از انتخاب خودتان در این حالت مطمئن تر خواهید بود.

 

به دانشگاه محل تحصیل معلم ریاضی توجه کنید

بهتر است با معلمی کلاس داشته باشید که از دانشگاههای خوب ایران و تهران مانند دانشگاه تهران science.ut.ac.ir، علم و صنعت، دانشکده ریاضی دانشگاه امیرکبیر math.aut.ac.ir، خواجه نصیر، دانشگاه تبریز، اصفهان، شیراز، کرج، ارومیه، اهواز، مشهد mathstat.um.ac.ir  و سایر دانشگاههای دولتی معتبر فارغ التحصیل شده باشد. استادی که خودش در ایام تحصیل موفق بوده است و در درس ریاضی و سایر دروس نمرات خوبی گرفته است مسلما در هدایت شاگردهای خودش به سمت موفقیت بهتر عمل خواهد کرد.

 

یک راهکار عالی برای انتخاب بهترین استاد خصوصی ریاضی

یک راهکار خوب این است که بدون توجه به هزینه درخواستی اساتید ریاضی، از سایت ایران مدرس ابتدا 5 معلم خوب را با توجه به رزومه کاری و سوابق تدریس ایشان انتخاب نمائید. فیلم نمونه تدریس، نظرات شاگردهای قبلی، دانشگاه محل تحصیل و مدرک تحصیلی، سوابق تدریس و … را برای انتخاب معلم در نظر بگیرید. در ادامه از بین اساتیدی که انتخاب کرده اید با معلمی که کمترین نرخ را پیشنهاد داده است کلاس هماهنگ نمائید. در ایران مدرس برای تمامی مدرسین ریاضی آنلاین و سایر دروس شماره تماس مستقیم مدرسین و قیمت هر ساعت و هر جلسه تدریس خصوصی ریاضی ارائه شده است.

 

سایت های خوب برای انتخاب آنلاین مدرس ریاضی

علاوه بر سایت ایران مدرس می توانید از سایت های مشابه تدریس خصوصی خارج از ایران مانند www.tutor.com و tutorme.com  هم معلم خصوصی ریاضی آنلاین انتخاب کنید اما در نظر داشته باشید قیمت های درخواستی اساتید داخل ایران بسیار مناسب تر است. در سایت تدریس ریاضی http://www.tadris-riazi.com هم معلم های مجرب ریاضی ابتدایی تا دانشگاه، اساتید ریاضی کنکور، ششم، هفتم، هشتم و …. حضور دارند.

چگونه بهترین معلم خصوصی ریاضی آنلاین را داشته باشیم؟

دیگر ویژگی های بهترین مدرسین ریاضی

در ادامه تعدادی از دیگر ویژگی های بهترین معلم های ریاضی ذکر می گردد:

 

1-  استفاده از مثال های مختلف حین تدریس مباحث جدید

وقتی مبحث جدید تدریس می شود یک معلم ریاضی خوب سعی می کند ابتدا کلیتی از مبحث را ارائه کند. در ادامه یک روش خوب این است که از شاگردها خواشته شود هر شخصی که مطلب را یاد گرفته است آن را توضیح دهد. به این ترتیب بقیه هم حواسشان را جمع خواهند کرد. البته در کلاس خصوصی معلم از شاگرد خودش سوال می پرسد و توضیح می خواهد.

 

2-  استفاده از خلاقیت دانش آموزان و دانشجویان در کلاس درس

معلم ها و دبیرهای خوب ریاضی هم خودشان خلاق هستند و در نحوه ارائه مطالب و سایر مباحث خلاقیت به خرج می دهند و هم سعی می کنند از خلاقیت دانشجویان و دآنش آموزان در برگزاری کلاس استفاده نمایند. معلم ریاضی باید دانشجو یا دانش آموز را به بحث بکشاند تا هم از یادگیری او مطمئن شود و هم تمرکز افزایش یابد. در ضمن، بین ارائه درس و حل تمرین تناسب برقرار کند.

 

3- وادار کردن شاگردها به حل تمرینات ریاضی

هم در کلاس ریاضی و هم در زمان های بین جلسات تدریس ریاضی دانش آموزان و دانشجویان باید برای یادگیری این درس تمرین حل کنند. درس ریاضی را بدون حل تمرین و مسئله نمی توان یاد گرفت و تسلط بر آن ممکن نخواهد بود.

 

4- ارتباط با خانواده شاگردها

یک معلم خوب ریاضی پا را از خود کلاس و خوب تدریس کردن فراتر می نهد. در کلاس های مدرسه و دانشگاه و حتی در کلاس های خصوصی ریاضی اینکه اساتید بتوانند و بخواهند با خانواده های شاگردهایشان در ارتباط باشند بسیار مفید است. ممکن است یکی از شاگردها مشکل خانوادگی داشته باشد و اگر معلم از این مشکل با خبر باشد در نهایت در طول ترم بتواند به ایشان در یادگیری بهتر درس ریاضی و در پیشرفت در درس و تحصیل کمک بیشتری بکند.

 

5-  ارائه ریاضی به صورت جذاب و شیرین

در کنار مواردی که گفته شد بسیار مهم است که معلم ریاضی تلاش کند کلاس متنوعی داشته باشد و درس را به صورت جذاب و شیرین تدریس نماید. می توان مثال های متنوعی زد و در کلاس از دانش اموزان و دانشجویان خواست که بخشی از درس را خودشان ارائه نمایند. برای مشاهده لیست کامل مدرسین ریاضی به سایت تدریس خصوصی ایران مدرس teaching.iranmodares.com بهترین سایت معلم خصوصی ریاضی آنلاین و حضوری تهران و کل ایران مراجعه کنید.

 

6-  دادن زنگ تفریح به شاگردها

در مواردی ممکن است وقتی یک مبحث جدید ارائه می شود کلاس کمی حالت خشک و خواب آلوده به خودش بگیرد. در چنین مواردی یک معلم و دبیر خوب ریاضی سریع متوجه خواهد شد و مثلا به شاگردهای خودش خواهد گفت که 5 تا 10 دقیقه استراحت کنید و بعد ادامه خواهیم داد.

 

7-  ایجاد تناسب بین حل تمرین و تدریس

در نظر بگیرید که یک مدرس ریاضی از اول تا آخر کلاس بدون اینکه تمرینی را حل کند پشت سر هم فقط درس بدهد. در این حالت شاگردها فشار زیادی را متحمل خواهند شد و خواهند دید که فرمول های زیادی پشت سر هم به ایشان گفته می شود و فکر می کنند که درس بسیار سخت است. یک معلم ریاضی خوب بین تدریس و حل تمرین تناسب ایجاد می کند. بهتر است هر مبحث جدیدی از درس که تدریس می شود برای آن چند تمرین و مثال نمونه هم حل گردد.

 

8-  داشتن نگرش مثبت و انتقال آن به شاگرد

اساتید برتر می دانند که با داشتن نگرش مثبت و در کنار آن با تلاش و کوشش و پشتکار می توانند به هر هدفی برسند و این دیدگاه خوب و درست را به شاگردهای خودشان هم منتقل می نمایند. این اساتید شاگردهای خودشان را به درس ریاضی علاقه مند می کنند و مطالب را به صورت مفهومی و پایه ای توضیح می دهند.

 

9-  منظم بودن استاد

یکی دیگر از خصوصیات اساتید بی نظیر ریاضی تهران و کل ایران که تدریس خصوصی آنلاین و یا حضوری انجام می دهند این است که منظم هستند و سر وقت در کلاس ها حاضر می شوند. این اساتید به وقت شاگردهای خودشان احترام می گذارند.

 

10- در حال یادگیری به صورت مداوم

همانطور که می دانید در دنیای امروز همه چیز در حال تغییر است و علم و روش های آموزشی هم به صورت مداوم به روز می شود. اساتید خوب و بهترین معلم ریاضی اصفهان، تهران، تبریز، شیراز، یزد، اهواز و … این نکته را می دانند و به همین دلیل دائما در حال مطالعه می باشند و اطلاعات خودشان را به روز می کنند.

چگونه بهترین معلم خصوصی ریاضی آنلاین را داشته باشیم؟

جمع بندی و نکات تکمیلی برای انتخاب برترین معلم خصوصی ریاضی آنلاین

در ادامه به عنوان جمع بندی نکات تکمیلی و جمع بندی مطالب ارائه شده در بالا برای انتخاب بهترین استاد ریاضی به صورت آنلاین ارائه می شود.

 

–  برای اینکه یک معلم خصوصی خوب برای یادگیری درس ریاضی در کنار خودتان داشته باشید به مدرک تحصیلی و دانشگاه محل تحصیل اساتید هم دقت کنید. بهتر است کلاس های خصوصی را با اساتیدی هماهنگ کنید که از دانشگاههای معتبر مانند دانشگاه تهران، امیرکبیر، علم و صنعت، خواجه نصیر  و ….. فارغ التحصیل شده اند.

 

–  معیار دیگری که برای انتخاب یک استاد و معلم خوب ریاضی می توانید در نظر داشته باشید سابقه کاری استاد است. به صورت معمول اساتیدی که سابقه کاری بالایی دارند بهتر تدریس می کنند و کار خودشان را بهتر انجام می دهند.

 

–  اگر بین چند استاد ریاضی در تهران برای انتخاب بهترین مدرس ریاضی شک دارید معمولا برخی از اساتید جلسه اول را در صورت عدم رضایت شما رایگان برگزار می کنند. می توانید جلسه اول را برگزار نمائید و به این ترتیب از انتخاب خودتان مطمئن شوید.

 

–  در سایت تدریس خصوصی ایران مدرس https://teaching.iranmodares.com/teaching-index.php برای تمامی اساتید و مدرسین خصوصی ریاضی اطلاعات بسیار کاملی ثبت شده است. اینکه هر استاد در کدام دانشگاه درس خوانده است، چه مدرک تحصیلی ای دارد و تا چه مقطعی درس و تحصیل را ادامه داده است،

 

چند سال سابقه تدریس دارد و در کدام مدارس، آموزشگاهها و دانشگاههایی تدریس کرده است  و … در این سایت ارائه شده است. برای هر مدرس می توانید کاملترین اطلاعات را با شفافیت کامل مشاهده نمائید. بنابراین انتخاب یک استاد خوب به عنوان یکی از بهترین معلم های خصوصی ریاضی برای شما کار سختی نخواهد بود.

 

–  مزیتی که انتخاب معلم خصوصی ریاضی از سایت ایران مدرس دارد این است که در این وب سایت علاوه بر سوابق تدریس، رزومه کاری، دانشگاه محل تحصیل، قیمت درخواستی اساتید و … که برای اساتید نمایش داده شده است می توانید شماره تماس مستقیم اساتید را مشاهده نمائید و بدون واسطه با مدرسین حرف بزنید. می توانید قبل از برگزاری کلاس به صورت تلفنی و از طریق دقت به نحوه حرف زدن استاد ایشان را مورد ارزیابی قرار دهید.

 

منبع : ایران مدرس  www.IranModares.com