پارس ناز پورتال

قاصدک 24

بلیط لحظه آخری

همه چیز درباره مگان مارکل عروس سلطنتی انگلستان

همه چیز درباره مگان مارکل عروس سلطنتی انگلستان

همه چیز درباره مگان مارکل عروس سلطنتی انگلستان 

مگان مارکل عروس خانواده سلطنتی انگلستان است, وی بهار سال جاري مراسم نامزدی خودرا با پرنس هری جشن میگیرد. تابستان گذشته, قرار دیدار هاي پرنس هری, پسر کوچک چارلز, پرنس ولز و دایانا, با دختری به اسم مگان مارکل, تیتر داغ تعداد زیادی از مجلات شد. ازآن دوران تا حالا خبرنگاران در تلاش اند تا در مورد مگان مارکل و رابطه انها بیشتر بدانند.

همه چیز درباره مگان مارکل عروس سلطنتی انگلستانرابطه رمانتیک پرنس هری و دختر مورد علاقه اش از سال 2016 شروع شد. آن ها در طول این سال دوران زیادی رابا هم گذراندند, بعنوان مثال پرنس تا کانادا برای دیدار مگان می رفت یا مگان در بعضی از مراسم خانواده سلطنتی شرکت میکرد, درخت کریسمس شان را تزیین میکرد, برای تولد کیت میدلتون هدیه میخرید و…

 

در هر صورت رابطه آن ها به خوبی پیش رفت به طوری‌كه اوایل نوامبر 2017 خبر نامزدی شان بطور رسمی از طریق دربار پادشاهی بریتانیا اعلام و گفته شد که آن ها نیت دارند در بهار ۲۰۱۸ ازدواج کنند.اگر شما هم مشتاق اید بدانید که پرنس هری چه کسی را بعنوان همسر برگزیده, در ادامه این پست با ما همراه باشید.

 

مگان درسال 1981 در لس آنجلس متولد شد. او مدل و بازیگر آمریکایی است اما پس از نامزدی اش اعلام کرده که نیت دارد از بازیگری کناره‌گیری کند و وقت خود رابه کارهای انسان دوستانه اختصاص دهد.

همه چیز درباره مگان مارکل عروس سلطنتی انگلستاناو تک فرزند است, در واقع او یک خواهر و برادر ناتنی از ازدواج اول پدرش دارد. مگان اخیرا طرفدار سازمان ملل متحد برای برابری جنسیتی و توانمندسازی زنان شده است. او همینطور بعنوان سفیر کانادا به هند و روانا سفر کرد تا حالات آن مناطق را از آب پاک گرفته تا آموزش زنان, التیام بخشد.

همه چیز درباره مگان مارکل عروس سلطنتی انگلستاننخستین بار پرنس هری وی را در بازی‌هاي پارالمپیک سال 2016 دیدار کرد. انها توسط یکی از دوستان مشترک شان به هم معرفی شدند و 2 ماه بعد, رابطه عاشقانه خودرا از سر گرفتند. او 3 سال از پرنس هری بزرگتر است. پرنس هری درسال 1984 متولد شده در حالی‌که تاریخ تولد مگان 1981 می باشد.

همه چیز درباره مگان مارکل عروس سلطنتی انگلستانمگان از سال 2004 با تهیه کننده تلویزیون, تروور انگلسون, در تماس بودو درسال 2011 با او ازدواج کرد اما 2 سال بعد از او جدا شد.

همه چیز درباره مگان مارکل عروس سلطنتی انگلستانقبل از این‌که مگان مارکل با پرنس هری آشنا شود, با یک آشپز مشهور در کانادا با اسم کوری ویتیلو در تماس بود. اما گویا رابطه آن ها به خوبی پیش نرفت و خاتمه یافت.

همه چیز درباره مگان مارکل عروس سلطنتی انگلستانمگان درسال 2015 عکسی از خودرا, در حالیکه درکنار باراک اوباما ایستاده, در شبکه هاي اجتماعی به اشتراک گذاشت. او در زیر عکس نوشت: «دیدار با شما باعث سربلندي من است.»

همه چیز درباره مگان مارکل عروس سلطنتی انگلستاناو در شوهای تلویزیونی چون «Deal or No Deal», «General Hospital», «Get Him to the Greek», « Horrible Bosses» و مهمتر از همه ی «Suits» بازی کرد

همه چیز درباره مگان مارکل عروس سلطنتی انگلستاناو فارغ التحصیل سال 2003 از دانشگاه نورت‌وسترن در شهر شیکاگو آمریکاست. تحصیلات او در رشته تئاتر و مطالعات بینالمللی می‌باشد.

همه چیز درباره مگان مارکل عروس سلطنتی انگلستاناسم مگان مارکل بعنوان یک بازیگر زن, بیشترین سرچ گوگل را درسال 2016 داشته است.

همه چیز درباره مگان مارکل عروس سلطنتی انگلستاناو درسال 2014 یک سایت با موضوع سبک زندگی به اسم «The Tig» راه اندازی کرد. این سایت حاوی گفتگو, مقالات سیاسی, دستور آشپزی, گردشگری و.. است. اما پس از نامزدی با پرنس هری تصمیم گرفت که وبسایت خودرا ببندد. او در شبکه هاي اجتماعی اش نوشت: «پس از 3 سال تلاش برای راه اندازی این وبسایت, دوران آن است که با شما خوانندگان عزیزم خداحافظی کنم.» 

همه چیز درباره مگان مارکل عروس سلطنتی انگلستان

مگان خطاطی را دریک مدرسه کاتولیک آموخت و آن رابه طور حرفه اي دنبال کرد به طوری‌كه از این راه کسب درآمد میکرد. او میگوید: «من حتی در روزهای تعطیل برای دولچه و گابانا نیز کار میکردم.»

 

مگان از بچگی علاقه خاصی به کانادا داشته است, طوریکه روی لباس هایش هم این علاقه دیده می شد. او درسال 2011 نیز در فیلمی که در تورنتو فیلمبرداری می شد, بازی کرد.

 

او عاشق مسافرت است. او حتی یک سایت در مورد سبک زندگی به راه انداخته که در آن از تجربه هاي سفر خود می‌گوید و پینشهادهای جذابی رابه خوانندگانش می‌دهد. او دوست دارد که کل دنیا را کشف کند.

 

از ورزش هاي مورد علاقه او یوگا, دویدن و مدیتیشن است. او دراین مورد می‌گوید: «دویدن برای من مانند مدیتیشن متحرک است که تمام استرس و تنش ها را از من دور می‌کند.» مادر 51 ساله مگان می‌گوید: «او همیشه دوست داشت که یک پرنسس شود. او مجذوب خودش است و اعتماد به نفس بالایی دارد.»