پارس ناز پورتال

جستجو در پارس ناز

کارهای احمقانه ای که جاستین بیبر انجام می دهد

کارهای احمقانه ای که جاستین بیبر انجام می دهد

کارهای احمقانه اي که جاستین بیبر انجام می دهد 

جاستین بیبر خواننده سرشناس آمریکایی به انجام دادن کارهای بچگانه و خشونت آمیز بسیار سرشناس هست, نگاهی داریم به کارهای احمقانه اي که این ستاره موسیقی انجام می‌دهد. جاستین بیبر در حال آماده یکی از مشهور ترین و پیروز ترین خواننده نوجوان آمریکایی .. کانادایی در دنیا هست, اما در عین حال جزو منفورترین ها نیز میباشد,

 

دلایلش هم حرکات و رفتارهای ازدحام ‌برانگیزی هست که بارها تیتر روزنامه‌ ها و سایت ‌هاي خبری دنیا شده هست. اگر شما هم دوست دارید بدانید که او چه رفتارهای زننده اي از خود نشان داده, در ادامه مقاله در کنار ما بمانید.

کارهای احمقانه ای که جاستین بیبر انجام می دهد

به گزارش پارس ناز برای یک نوجوان, سرشناس بودن کار ساده اي نیست. نوجوانان همسن جاستین بیبر در حال خوشگذرانی و استراحت میباشند اما او باید در این سن سخت تلاش کند تا بتواند دل طرفدارانش را به دست آورد یا که از تورهای جهانی اش سربلند بیرون آید. احتمالاً همین فشارهاست که باعث شده او گاهی رفتاری آزاردهنده از خود نشان دهد.

 

در سال 2013, زمانی که جاستین بیبر در حال برگزاری تور جهانی خود در لندن بود, به مدت دو ساعت تاخیر داشت. هنگامی که طرفدارانش با شور و شوق برای ملاقات او بلیط خریده و چشم براه حضورش در کنسرت بودند, او در پشت سن مشغول بازی ویدیویی مورد علاقه اش بود. او حتی چند ماه بعد هم در کنسرتی در شهر دبی با 2 ساعت تاخیر به روی سن ظاهر شد.

کارهای احمقانه ای که جاستین بیبر انجام می دهد

از آنجا که بیشتر موفقیت او به دلیل کنسرت هایش هست, بد نیست که او احترام بیشتری به هوادارانش بگذارد.

 

حمله او به عکاسان

در مارس 2013 بود که جاستین بیبر در هتلی در لندن به عکاسی که در بیرون از هتل از او تصویر میگرفت, حمله کرد. گرچه این رفتار او به همین یکبار ختم نشد. بعنوان مثال او یک‌بار هم در سال 2014 در پاریس, زمانی که از رستورانی بیرون می آمد, به سمت عکاسی دیگر هجوم برد. اگر چه رفتار خبرنگاران,

 

یعنی تجاوز به حریم خصوصی دیگران, هیچ توجیهی ندارد اما جاستین بیبر بعنوان یک ستاره جهانی نباید در این شرایط چنین تصویر العمل خشونت باری از خود نشان دهد.

کارهای احمقانه ای که جاستین بیبر انجام می دهد

رها کردن جانور خانگی در فرودگاه

از فردی که مجبور هست مدام در مسافرت باشد یا اینکه زمان زیادی را به تنهایی در استودیو بگذرانید, داشتن یک جانور خانگی بعنوان همدم, بعید نیست. احتمالاً به همین علت هست که جاستین بیبر یک میمون را گزینه کرده بود. اما گویا هنگام خرید آن, به فکر نگه داری اش نبود.

 

در سال 2013, زمانی که او می‌خواست به همراه جانور خانگی اش به کشور آلمان برود, توسط نیروهای امنیت فرودگاه متوقف شد و از آنجا که مدارک لازم را برای ثابت حرف هایش در مورد آن جانور نداشت, نتوانست آن را با خود ببرد. در آن شرایط به جای اینکه به صورت قانونی وارد عمل شود,

 

ترجیح داد تا میمون اش را رها کند. در واقع او هیچ سند و مدرکی راکه قادر به پس گرفتن این جانور باشد نداشت, در نتیجه آن جانور رسما متعلق به اموال ملی دولت کشور آلمان شد که عصبانیت شمار زیادی از هوادارانش را برانگیخت.

کارهای احمقانه ای که جاستین بیبر انجام می دهد

نقاشی دیواری او در برزیل

در اینکه جاستین بیبر پسری با استعداد هست, شکی نیست. او اضافه بر خوانندگی, هنرهای دیگری مثل نوازندگی, نقاشی دیواری و… هم دارد اما گویا اینهمه هنر برای او دردسرساز شده هست. در سال 2013 در برزیل, جاستین با یک اسپری رنگ, روی دیوار سفید هتل “Nacional” که جزو میراث حفاظت شده بود,

 

نقاشی کرد و پس از آن هم سریع از آنجا خارج شد طوری که حتی نیروهای امنیتی وقت نکردند وی را بابت این رفتارش جریمه کنند. مطمئنا اگر او برای شهر و میراث فرهنگی اش ارزش و احترام قائل بود, هیچگاه اینکار را نمی‌کرد.

کارهای احمقانه ای که جاستین بیبر انجام می دهد

پرتاب کردن تخم مرغ به منزل همسایه

بدبختانه جاستین بیبر بیشتر اوقات با همسایه هایش دچار دشوار می‌شود. بعنوان مثال در سال 2014 او به علت پارتی هاي شبانه اي که می‌گرفت یا تند رفتن و گاز دادن با خودرو اش در نیمه هاي شب با همسایه اش درگیر شد. او حتی در پاسخ همسایه اش که از او می‌خواست کمی آرام تر باشد, تخم مرغ هاي زیادی را به طرف اش پرتاب کرد. در نهایت این رفتار زشت او 80000 دلار برایش جریمه برداشت.

کارهای احمقانه ای که جاستین بیبر انجام می دهد

مصرف مشروبات الکی

جاستین بیبر به علت مصرف مشروبات الکی گاهی رفتارهای عجیب و زننده اي از خود نشان می‌دهد که به مراتب برایش دردساز شد. بعنوان مثال او یکبار در فلوریدا با لامبورگینی اش در حال مسابقه با خودرو دیگری بود که توسط پلیس متوقف شد. ماموران نیز پس از انجام تست, متوجه مصرف او شدند. همین موضوع پای وی را به دادگاه و جریمه هاي نقدی باز کرد.

کارهای احمقانه ای که جاستین بیبر انجام می دهد

پایین آمدن او از سن هنگام اجرای کنسرت اش
طرفداران جاستین بیبر برای مشاهده او هر کاری میکنند. آن ها برای اینکه چند ساعت وی را از نزدیک ببینند, پول زیادی می‌پردازند اما جاستین قدرشان را نمی‌داند. در ماه اکتبر 2016 جاستین در کنسرت منچسترش, ناگهان در وسط اجرا به پایین سن آمد و اجرایش را متوقف کرد.

 

او بعدها در نامه اي خطاب به طرفدارانش نوشت: “من آن لحظه عصبی بودم چون که تماشاگران حتی هنگامی که من شروع به خواندن کردم هم ساکت نشدند. انها مدام جیغ می زدند و این مرا عصبی کرد. من حتی از آن ها خواستم که وقتی شروع به خواندن کردم آرام بگیرند اما حرف من هیچ تاثیری روی شان نداشت, به همین علت من هم میکروفون را به زمین انداختم و اعلام کردم که دیگر به اجرایم ادامه نمی‌دهم.

کارهای احمقانه ای که جاستین بیبر انجام می دهد

مشت زدن به صورت یکی از طرفدارانش
درست هست که همۀ ستاره ها گاهی از دست هواداران شان به ستوه می‌آیند اما جاستین بیبر نه تنها در برابر انها سکوت نمیکند بلکه تصویر العمل هاي بدی هم نشان می‌دهد. در نوامبر 2016, او در یکی از کنسرت هایش در بارسلونا یکی از طرفدارانش را کتک زد.

 

این در حالی بود که بیبر سوار اتومبیل اش بود اما فردی به خودرو اش چسبیده و رهایش نمیکرد. جاستین هم زمانی که شیشه خودرو را پایین کشید تا برای هوادارانش دست لزرش دهد, مشتی را حواله صورت آن فرد کرد. مطمئنا رفتار آن هوادار آزاردهنده بود اما جاستین بیبر هم نباید تصویر العملی خشونت آمیز را آن هم در برابر دیگران, از خود نشان می داد.

کارهای احمقانه ای که جاستین بیبر انجام می دهد

درمورد جاستین بیبر،زندگی لوکس جاستین بیبر،کارهای بچگانه جاستین بیبر،عکس های جاستین بیبر خواننده سرشناس