پارس ناز پورتال

رزرو آنلاین هتل
قاصدک 24

کاهش وزن خیره کننده این خانم ایرلندی +عکس

کاهش وزن خیره کننده این خانم ایرلندی +عکس

کاهش وزن خیره کننده این خانم ایرلندی +عکس

برخی اوقات افراد چاقی با اراده و خواستن بدن خود را به طرز عجیبی لاغر می کنند و تعجب همگان را برمی انگیزند. خانم لورین اولافلین اهل ایرلند شمالی که مادر سه فرزند است، عادت داشت روزانه 15 فنجان قهوه با شکر بنوشد ولی اکنون موفق به کاهش وزن 47 کیلویی شده است.

 

لورین پس از آنکه دچار افسردگی شدید شد و به ندرت قدم از خانه بیرون می گذاشت، تصمیم به کاهش وزن گرفت و از وزن بیش از 120 کیلو گرم به وزن 73 کیلو رسید و هفت سایز از لباس هایش کم شد.
کاهش وزن چشمگیر و دیدنی خانم ایرلندی
کاهش وزن خیره کننده این خانم ایرلندی +عکساین زن 28 ساله اظهار داشت که در یک سبک زندگی بسیار نادرست گرفتار شده بود، او هر روز از خوردن غذای سالم اجتناب کرده و تا شب فقط از تنقلات و شکلات به جای غذا استفاده می کرد.از آنجا که وی دچار بی خوابی بود و سراسر شب را بیدار می ماند، روزانه به طور متوسط 15 فنجان قهوه مصرف می کرد، تا بتواند در روز خود را سرپا نگاه دارد و هر قهوه را نیز شکر فراوان می نوشید.
کاهش وزن خیره کننده این خانم ایرلندی +عکسخانم ایرلندی با 120 کیلو وزن پیش از کاهش وزن

 

این خانم که موفق شده 47 کیلو از وزن خود را کم کند گفت:”من به شدت وابسته به قهوه شده بودم، چرا که تنها چیزی بود که می توانست در سراسر روز به کارآیی من کمک کند و من اساسا با آن زندگی می کردم. گرچه الان به هیچ وجه دلم برای آن تنگ نشده است، اکنون من غذای سالم مصرف می کنم و خواب خوب شبانه دارم، بنابراین در روز نیازی به مصرف کافئین برای بیداری ندارم.”

 

او در ادامه گفت:”حالا که من وزن کم کردم، همه چیز متفاوت شده. من قبلا آنقدر از وزن زیادم خجالت می کشیدم که هرگز نمی خواستم از خانه بیرون بروم و مدام برای بچه ها بهانه می آوردم که نمی توانیم به بیرون برویم و بازی کنیم ولی حالا مرتب در پارک هستیم.”
کاهش وزن خیره کننده این خانم ایرلندی +عکسعکس لورین خانم ایرلندی بعد از کاهش وزن

 

این خانم اکنون قهوه های روزانه اش را به چهار فنجان رسانده و به جای شکر، از شیرین کننده ها استفاده می کند.لورین در توضیحات خود افزود که از نوجوانی دچار اضافه وزن بوده و به گزارش نیک صالحی هرگز به فکر تغییر این وضعیت نبود و پس از بچه دار شدن، اضافه وزن او از کنترل خارج شد.
کاهش وزن خیره کننده این خانم ایرلندی +عکسلورین و دختر 7 ساله و دوقلوهای 5 ساله

 

این خانم پس از به دنیا آمدن دخترش ایزابلا 7 ساله و دوقلوهایش مولی و امیلی 5 ساله، چنان گرفتار نگهداری از بچه ها شد، که کاهش وزن او آخرین کار ممکن برای او محسوب می شد.وی در آوریل سال 2015 به باشگاه جهانی کاهش وزن پیوست و توانست پس از سال ها وزن خود را کاهش دهد.