پارس ناز پورتال

کدام فروشگاه فقط اسکیچرز اصل با قیمت مناسب عرضه می کند؟

کدام فروشگاه فقط اسکیچرز اصل با قیمت مناسب عرضه می کند؟

کفش اسکیچرز یک برند جهانی و معتبر است که توانسته محبوبیت زیادی در سراسر جهان کسب نماید. در کشور ما ایران نیز بسیاری از مردان و زنان و حتی کودکان از برند اسکیچرز استفاده می کنند. اسکیچرز یک کمپانی کفش بسیار شیک و با کیفیت است که در سال 1992 در شهر منهتن در ایالت کالیفرنیای آمریکا تاسیس شد.

 

این شرکت توسط رابرت گرینبرگ به وجود آمد و بر روی بازار کفش ایالات متحده آمریکا متمرکز شد. در ابتدا کمپانی اسکیچرز شروع به تولید انواع اسکیت و کفش های ورزشی کرد و توانست برای خود نامی دست و پا کند.

 

اسکیچرز برای افزایش شهرت خود و اینکه بتواند نام خود را در جمع برندهای معتبر دنیا مطرح نماید، از افراد مشهور و سلبریتی در تبلیغات خود استفاده کرد. افرادی همچون بازیکنان مشهور بیسبال، فوتبال، گلف و دونده های مشهور توانستند نام اسکیچرز را بیش از پیش بر سر زبان ها بیاندازند.

 

اسکیچرز به همین ترتیب ادامه داد و دامنه فعالیت خود را گسترش داد تا این که هم اکنون علاوه بر کفش به تولید کیف، ساعت، عینک، جوراب و پوشاک ورزشی نیز مشغول است. در حوزه تولید کفش نیز اسکیچرز علاوه بر کفش های ورزشی که برای دویدن و پیاده روی فوق العاده راحت و مناسب است، در زمینه تولید کفش های ریلکس فیت یا راحتی نیز مشهور است و کاربران با این کفش ها احساس فوق العاده راحتی را تجربه می کنند.

 

دلیل محبوبیت اسکیچرز چیست؟

همان طور که اشاره شد کفش های اسکیچرز فوق العاده راحت هستند و افرادی که برای پیاده روی با مشکل مواجه هستند و دچار در پا و کمر هستند، با این کفش ها راحتی بیشتری احساس می کنند. ضمن آن که این کفش ها علاوه بر فعالیت های روزمره برای فعالیت های بدنی، ورزشی، پیاده روی و دویدن نیز بسیار کاربردی است.

 

کفه های کفش اسکیچرز فوق العاده نرم و منعطف است و با استفاده از تکنولوژی مدرن تولید از مواد سبک و مقاومی ساخته شده است. همچنین وجود مموری فوم و ایرکولید در کفش های اسکیچرز باعث راحتی بیشتر آن ها می شود.

 

یک دلیل دیگر محبوبیت کفش اسکیچرز تولید آن از متریال با کیفیت و مرغوب است به نحوی که مقاومت آن را بالا می برد و شاید تا سال ها قابل استفاده باشد. بنا براین بسیاری از افراد سعی می کنند اسکیچرز بخرند تا همیشه کفش مرغوب و با کیفیتی را داشته باشند. خاصیت ضربه گیری عالی کفی این کفش ها به افرادی که به دنبال فعالیت های ورزشی هستند کمک بزرگی می کند و از ضربه زمین به کف پا تا حد زیادی جلوگیری می کند.

 

برای خرید کفش اسکیچرز اصل به کدام فروشگاه مراجعه کنیم؟

 

اگر به دنبال خرید کفش اسکیچرز اصل هستید ایران اسکیچرز انواع کفش اسکیچرز را در تنوع بالا و قیمت رقابتی به سراسر کشور ارسال می کند. ایران اسکیچرز در حدود یک دهه فعالیت در زمینه فروش کفش اسکیچرز توانسته به بیش از 300 شهرستان کشور اسکیچرز اصل ارسال کند.

 

برای خرید کفش اسکیچرز مردانه و همچنین خرید کفش اسکیچرز زنانه، این فروشگاه می تواند مدل های بسیار شیک و لوکسی را پیشنهاد دهد. با مراجعه به ایران اسکیچرز می توانید کفش مورد نظر خود را بیابید. قیمت کفش اسکیچرز در ایران اسکیچرز مقرون به صرفه می باشد.