پارس ناز پورتال

رزرو آنلاین هتل
قاصدک 24

کنایه سنگین دختر وینفرد شفر به سحر قریشی +عکس و بیوگرافی شفر

کنایه سنگین دختر وینفرد شفر به سحر قریشی +عکس و بیوگرافی شفر

کنایه سنگین دختر وینفرد شفر به سحر قریشی 

وینفرد شفر مربی تیم استقلال دختری دارد که بسیار اهل اظهار نظر کردن است و اخیرا خطاب به سحر قریشی حرف هایي زده است. آیلیسا شفر دختر وینفردشفر است که علاقه زیادی به تیم استقلال داردو همه ی بازی ها را میبیند.

 

او به همراه مادرش در کشور آلمان زندگی می کند و مجرد است.دختر وینفردشفر دلیل نیامدنش به ایران را سانسور در اینترنت عنوان کرده است ودر گفتگو ایبا یک شبکه ماهواره اي در مورد ورود بانوان به ورزشگاه ها صحبت هایي کرده است که در ادامه می خوانید.

کنایه سنگین دختر وینفرد شفر به سحر قریشی +عکس و بیوگرافی شفر

مصاحبه با دختر وینفرد شفر

آیلیسا شفر در گفتگو با یک شبکه ماهواره‌اي گفت:من میتوانم به واسطه پدرم در ایران به استادیوم بروم، اما این تبعیض استو من نمیخواهم سو استفاده کنم.

 

آیلیسا شفر دختر سرمربی استقلال سرمربی آلمانی استقلال درباره زندگی خودو پدرش به صحبت پرداخت ودر این میان درخصوص نحوه برخورد فوتبالدوستان ایرانی در شبکه‌هایاجتماعی نقطه نظرات جالبی را مطرح کرد.

 

آیلیسا همچنین گفت: در کشور آلمان با مادرش زندگی می کند و مجرد است.در بخشی از این گفتگو دختر شفر در خصوص مساله «منقلب» شدن در ورزشگاه که توسط «سحر قریشی»مطرح شده بود حرف زد و ضمن پاسخ دادن به این مساله کنایه‌اي هم به خانم بازیگر زد!گزیده‌اي از صحبت‌هاي وی را در ادامه میخوانید:

کنایه سنگین دختر وینفرد شفر به سحر قریشی +عکس و بیوگرافی شفر

آلیسا دختر وینفرد شفر

 

بچه که بودم فوتبال بازی میکردم، ولی یک بار شوت پدرم نزدیک بود بینی ام را بشکندو مادرم اجازه نداد دیگر سمتش بروم و وادار شدم این ورزش را کنار بگذارم.

 

در بازی با العین در امارات میان تماشاگران اماراتی نشستم و استقلال را تشویق کردم.روی هردو گل، کلی خوشحالی کردم و طرفداران العین من را چپ چپ نگاه می کردند،ولی متوجه نشدند دختر سرمربی استقلال هستم!من میتوانم به واسطه پدرم در ایران در استادیوم حاضر شوم، اما این تبعیض است و من نمی خواهم سو استفاده کنم.در کشور آلمان من در استادیوم حاضر می شوم و از حضور مردان هم منقلب نمی شوم!

کنایه سنگین دختر وینفرد شفر به سحر قریشی +عکس و بیوگرافی شفر

نظر دختر وینفرد شفر درمورد رفتن به استادیوم

این‌که که می گویند خانواده‌ها به استادیوم نروند، چون آقایون فحش میدهند درست نیست،چون من خودم استادیوم که مى روم بدترین فحش‌ها را مى دهم!بانوان ایرانى را دوست دارم و این‌که اکثر آن‌ها به زبان انگلیسی تسلط دارند، برایم جالب استو بهترین کامنت‌ها را از طرف دختران ایرانى هوادار استقلال میگیرم.

 

آن‌هایي که در فضای مجازی توهین میکنند اگر جرات دارند بیایند جلوى خودم این حرف‌ها را بزنندتا با مشت بینی شان را بشکنم!سرمربی آبی‌ها طبق توافق جدید با باشگاه استقلال به مدت دو فصل دیگر سرمربی این تیم خواهد بود.

 

ظهر امروز سیدرضا افتخاری با حضور در هتل محل سکونت بازیکناناستقلال پیش از رویارویی با خونه به خونه بابل در فینال جام حذفی، قرارداد وینفرد شفر و دستیاران خارجی‌اشبه مدت دو فصل دیگر با آبی پوشان تمدید شد تا این سرمربی آلمانی به همراه پسرش،ساشا، مدت طولانی زندگی در پایتخت را تجربه کنند.

کنایه سنگین دختر وینفرد شفر به سحر قریشی +عکس و بیوگرافی شفر

دختر شفر در پیامی اینستاگرامی در رابطه با تمدید قرارداد پدرش با استقلال نوشت:«خوشحالم از این‌که خانواده‌ام با باشگاه مورد علاقه من باقی میمانند.»اخیراً دختر وینفرد شفر در صفحه خود در اینستاگرام، استوری جالبی گذاشته استو با انتقاد از وضعیت اجتماعی ایران دلیل نیامدنش را در سانسور عکسها و عکسهای موجود در اینترنت ایران عنوان کرده است.

 

وینفرد شفر؛ سرمربی آلمانی استقلال، تا قبل از حضور در ایران در اینستاگرام عضویت نداشت.این در حالی بود که اکثر اعضای خانواده او دراین شبکه اجتماعی عضویت داشته و فعال هم بودند.

 

دختر شفر، وکیل مدافع زنان ایرانی

الیسا ترسی ندارد از این‌که بگوید همسو با دختران عشق فوتبال ایران که رفتن به ورزشگاه را حق خود میدانند، است و میـــخواهد کمک کند تا دختران برای تماشای بازی هاي تیم محبوب شان ناچار نباشند تا لباس پسرانه بپوشند و بتوانند با همه ی استانداردهای شرعی ممکن و با آسایش به ورزشگاه بروند ودر حصار این محدودیت نمانند

 

تا مثل جشن قهرمانی نساجی، نیروی انتظامی برحسب مسئولیتش و به حکم ماموریتی که دارد راه شان را سد کند یا از روی تیربرق به زور پایین بکشدشانورزش بانوان ایران حالا یک وکیل مدافع بین المللی دارد که دقیقا همان چیزهایی را می گوید که باب دل دختران عاشق ورزشگاه است.

کنایه سنگین دختر وینفرد شفر به سحر قریشی +عکس و بیوگرافی شفر

 الیسا شفر؛ تا همین 6 ماه قبل اصلا برای کسی مهم نبود او کیست یا چه می گوید. حالا اما تقریباً همه ی اهالی فوتبال می شناسندش. دختری که میرود تا برای طرفدارانش حتی محبوب تر از پدرش باشد! او در جدید ترین واکنش فوتبالی اش آن سوی مرزها روبروی سینا ولی الله نشسته ودر رادیو جوان که این جا فیلتر است، از فوتبال ایران گفته است.

 

الیسا ترسی ندارد از این‌که بگوید همسو با دختران عشق فوتبال ایران که رفتن به ورزشگاه را حق خود میدانند، است و میـــخواهد کمک کند تا دختران برای تماشای بازی هاي تیم محبوب شان ناچار نباشند تا لباس پسرانه بپوشند و بتوانند

 

با همه ی استانداردهای شرعی ممکن و با آسایش به ورزشگاه بروند ودر حصار این محدودیت نمانند تا مثل جشن قهرمانی نساجی، نیروی انتظامی برحسب مسئولیتش و به حکم ماموریتی که دارد راه شان را سد کند یا از روی تیربرق به زور پایین بکشدشان.

 

از یاد نبریم همین خانمها برای همایش هاي دیگری چون میتینگ هاي انتخاباتی که جو دوقطبی شان خیلی داغ تر از جشن صعود به لیگ برتر است، به اسانی به ورزشگاه ها می‌آیند. خیلی از آخرین انتخابات ریاست جمهوری نگذشته و برای ارجاع دادن به آن روزها اصلا نباید مسیر دشواری را طی کرد.

 

بگذارید چند نمونه را برای‌تان مثال بزنم. از میتینگ ریاست جمهوری حسن روحانی برای‌تان در ورزشگاه هاي تبریز و مشهد و سالن 12هزار نفری آزادی بگویم برای‌تان یا میتینگ هاي مشهور باقر قالیباف در شهر های مختلف یا مراسم مختلفی که آقای رئیسی در مصلاهای مختلف می‌گرفتند و دختر و پسر درکنار هم شعار می دادند و اتفاق بدی هم نمی افتاد؟

 

مراسمی که فقط کافی است کلیپ هاي‌شان را بارها مرور کنید و به هر شخصی خواستید نشان دهید تا ببینید واقعا خیلی فضای‌شان فرقی ندارد با مراسم جشن صعود مردم شهر خسته به لیگ برتر که برایش حصار پیش روی خانم هاي شهر کشیده شد. به هرحال اما این اتفاق هنوز یک ممنوعیت قانونی است و پلیس و نیروهای انتظامی و قضایی به وظیفه قانونی‌شان می‌پردازند.

کنایه سنگین دختر وینفرد شفر به سحر قریشی +عکس و بیوگرافی شفر

در سوی مقابل هم گروهی از دختران که شکستن این حصار را حق خود می‌دانند، با پوشیدن لباس پسرانه، خط شکنی می کنند. عواقب و خطراتش رابه جان میخرند و به صف میزنند و حالا خیلی هاي‌شان توانستند در آزادی یا دیگر ورزشگاه هاي کشور به رویاهای‌شان برسند. چون از کلاه گیس و آرایش پسرانه استفاده می کنند و لباسهای‌شان هم پوشیده است، احتمالا از نظر شرعی مرتکب تخلفی نمیشوند

 

اما کارشان به دلایل مختلف قانونی قطعا می‌تواند برای‌شان دردسرساز شود و از وجه عمومی این رفتار جرم محسوب شود اما انها این خط را انتخاب کردند ودر پیش گرفته اند.هرروز بر تعدادشان افزوده می‌شود، هرروز بیشتر از روز قبلش میشوند و پیش میروند. حالا حتی چهره هاي روحانی مثل حجه الاسلام والمسلمین زائری به حمایت شان برخاسته و از نظام تقاضا دارد تا بگذارد آن ها به حق دختر بودن‌شان به ورزشگاه بیایند.

 

حالا که دیگر ایران تنها کشوری است که نتوانسته امکان حضور بانوان را در ورزشگاه فراهم کند، فیفا فشارهایش را روی ایران بیش از قبل کرده است. جیانی اینفانتینو بعد از سفر اسفندماه گذشته اش به تهران در نامه اي به حسن روحانی از او خواسته تا وعده اش درباره حل مشکل ورود بانوان به ورزشگاه ها را هرچه زودتر عملی کند اما هنوز این شهامت در مسئولان ورزش کشور ایجاد نشده است.

کنایه سنگین دختر وینفرد شفر به سحر قریشی +عکس و بیوگرافی شفر

این وعده اي بوده که دوستان بعنوان یکی از شعارهای اصلی انتخاباتی شان به مردم داده اند اما با سیاست حالا باشد تا بعد. شلوغ کاری، کار را دشوارتر می کند، بگذارید آهسته آهسته! این‌ها سبب شده تا دخترها خودشان دست بکار شوند و این چیزی نیست که خوشایند هیچ یک از دو طرف باشد.

 

فراهم کردن زیرساخت هاي ورود بانوان به ورزشگاه ها و ایجاد خاطرجمعی خاطر برای مقامات عالی‌رتبه ارزشی کشور، بدون شک بسیار ساده تر از پذیرش تبعات ورود این‎چنینی دختران مان به ورزشگاه هاست اما متولیان ورزش هنوز در شیش و بش ریسک حرکتی جسورانه دراین زمینه اند و سعی می کنند خودرا سیبل نکنند حتی اگر این شعار انتخاباتی شان باشد.

 

دراین شرایط حالا دخترانی که برای رفتن به ورزشگاه هر ریسکی رابه جان میخرند یک متولی آن طرفی پیدا کرده اند. الیسا شفر، دختر سرمربی محبوب آبی ها می گوید باید این دختران آبی بتوانند در استادیوم باشند و برای شان کمپین راه انداخته. صراحتا از این حق می‌نویسد و سخن می گوید.

 

کاری که شاید برای کادرفنی پدرش این جا دردسرساز شود اما او این قدر غرق دراین هدف شده که حتی ریزترین مسائل و اخبار مربوط به ورود دختران به ورزشگاه ها را پیگیری می کند و وقتی با سئوالی درباره منقلب شدن در بین پسران مواجه میشود؛ به مجری می گوید: «آها شما درباره آن خانم هنرپیشه اي حرف میزنید که در ورزشگاه هاي ایران منقلب می‌شود اما در امارات به ورزشگاه میرود؟ شاید از مردهایی که در امارات هستند بیشتر خوشش می‌آید تا مردهایی که در ایران هستند.»

 

او حالا مسیرش را مشخص کرده و پیش میرود و دختران آزادی هم با این ظاهر پسرانه‌شان همان‌ گونه می‌روند و نیروهای انتظامی هم بنا بر مسئولیت قانونی شان چاره اي ندارند غیر از این‌که برخورد کنند و سدی باشند جلوی این حضور. تنها این وسط مسئولان مستقیمی که باید پای قول‌شان بایستند جا خالی داده اند و گره اي که به سادگی با دست بازشدنی است، افتاده به دندان و هی برای کشور هزینه می تراشد.

 

بیوگرافی وینفرد شفر

این بازیکن سابق فوتبال در شهر ماین کشور آلمان غربی به دنیا آمد، او در بین پنج فرزند خانواده، چهارمین است، پیش از تبدیل شدن به یک مربی فوتبال، یک هافبک موفق بود

کنایه سنگین دختر وینفرد شفر به سحر قریشی +عکس و بیوگرافی شفر

شروع حرفه ای وینفرد شفر

فوتبال حرفه اش رابا تیم شهر خود بنام TuS Mayen شروع کرد و تا 18 سالگی دراین تیم بودسپس درسال 1968 به تیم مونش گلادباخ پیوست و همراه این تیم عنوان قرهمانی لیگ بوندسلیگا را کسب کرد او همان سال به تیم آفنباخ پیوست و توانست با این تیم در جام حذفی نیز قهرمان شود

 

وینفرد شفر در بوندسلیگا

این هافبک موفق در 450 بازی بوندسلیگا توانست 46 گل به ثمر برساند

کنایه سنگین دختر وینفرد شفر به سحر قریشی +عکس و بیوگرافی شفر

دوران فوتبالی وینفرد شفر و شروع مربیگری

وینفرید شیفر بعد از بروسیا مونشن‌ گلادباخ و آفنباخ به تیم کارلسروهه پیوست و تا سال 1977 دراین تیم بود، پایان دوران حرفه اي بازیکنی اش را از سال 1977 تا 1985 در تیم اول خود بروسیا مونشن‌گلادباخ به اتمام رساند

 

ازدواج وینفرد شفر و فرزندان

شفر درسال 1971 با دختری بنام آنجلیکا ازدواج کرد، حاصیل این ازدواج دو فرزند است

کنایه سنگین دختر وینفرد شفر به سحر قریشی +عکس و بیوگرافی شفر

وینفرد شفر و تشکر از همسر

من میدانم که این بسیار دشوار است که با یک مرد که همیشه در حال کار است و اغلب در منزل نیست زندگی کنید خیلی از آنجلیکا متشکرم که شما همیشه صمیمی بودید و از دو فرزند فوق العاده مراقبت می‌کردید شما وادار بودید هم زمان مادر و پدر باشیدبیشتر از هر چیز، از شما متشکرم که هرگز به شایعات احمقانه در مورد من نه گفتید، ازدواج و بودن با شما بهترین اتفاق زندگی من است

کنایه سنگین دختر وینفرد شفر به سحر قریشی +عکس و بیوگرافی شفر

وینفرد شفر در زندگی و شورای شهر

شفر نزدیک به 25 سال از در شهر Ettlingen نزدیک Karlsruhe زندگی می کنددر سال 2004 با رای اکثریت به شورای شهرداری الیتینگن انتخاب شد اما در انتخابات 2009 دوباره نتوانست به این عنوان دست پیدا کند

 

دوران مربیگری وینفرد شفر

با پایان دوران فوتبالش درسال 1985 در تیم بروسیا مونشن‌ گلادباخ، بعنوان سرمربی این تیم نخستین تجربه را بدست آورد، او سپس سرمربی تیم هایي چون کارلسروهر، اشتوتگارت، بورسیا تنیس برلین، تیم ملی کامرون از سال 2001 تا 2004 بود سپس هدایت تیم باشگاهی الهلی از سال 2005 تا 2007، العین 2007 تا 2009 و FK باکو 2010 تا 2011 سپس تیم ملی تایلند از سال 2011 تا 2013 ودر نهایت از سال 2013 تا 2016 تیم ملی جامائیکا را برعهده داشت

 

افتخارت دوران مربیگری وینفرد شفر

تیم ملی کامرون : جام ملت هاي آفریقا را درسال 2002 با کامرون به دست آورد

تیم باشگاهی الهلی : درسال 2006، او در مسابقات قهرمانی ملی کشور امارات با باشگاه فوتبال الاهلی قهرمان شد

 

تیم ملی جامائیکا : در ماه ژوئن 2015 در کوپا امریکا، جامائیکا عملکرد فوق العاده اي را انجام داد، که در همان گروه با قدرت هاي منطقه اي آرژانتین و اروگوئه همگروه بود که تنها با یک گل شکست خورد، در همان سال به فینال جام طلا با شکست تیم ملی ایالات امریکا رسید

 

وینفرد شفر در راه استقلال تهران

بعد از نتایج ضعیف منصوریان در تیم استقلال تهران، این باشگاه مذاکراتی با این مربی نام آشنا شروع کرد، افتخاری مدیر عامل باشگاه نیز در شهر دبی به دیدار وی رفت و گفته میشود مذاکرات نهایی با وی صورت گرفته است در نهایت در 10 شهریور 1396 او رسما بعنوان سرمربی استقلال معرفی شد

 

کنایه سنگین دختر وینفرد شفر به سحر قریشی +عکس و بیوگرافی شفر