پارس ناز پورتال

جستجو در پارس ناز

10 زن زیبا و ثروتمند هالیوود را بشناسید

مجموعه : اخبار سینما
10 زن زیبا و ثروتمند هالیوود را بشناسید

ثروتمندترین و زیباترین زنان هالیوود

زنان مشهور هالیوود ثروت هاي بسیار کلانی دارند,آنها برای بازی در یک فیلم رقم هاي بسیار کلان دریافت می کنند, شما می‌توانید در زیر آنها را بشناسید. آوازه‌ زیبایی هنرپیشه‌هاي زن هالیوود در تمام جهان پیچیده هست. هرگز نمی توانید از دوست داشتن این الهه‌هاي زیبایی با استعداد و باوقار دست بکشید.

 

اما اکنون دیگر فقط هنرپیشه‌هاي زن را به دلیل بازی و اجرای مفید تحسین نمی‌کنند, بلکه زیبایی, استعداد و منش آن‌ها هست که موفقیت‌شان را تضمین میکند. در این نوشتار با ده ثروتمندترین هنرپیشه زن هالیوود آشنا می‌شویم.

10 زن زیبا و ثروتمند هالیوود را بشناسید

تصور یک فیلم بدون حضور هنرپیشه‌ي زن خیلی مضحک هست, مگر نه؟ اما علارغم این حقیقت که هنرپیشه‌هاي زن نقش شالوده‌ي فیلم را دارند, از هر پروژه یا فیلم درآمد زیادی نیز کسب میکنند. هنرپیشه‌هاي زن جایزه بالایی می گیرند, اما نه همه ي‌ي آن‌ها. تنها شمار محدودی از هنرپیشه‌هاي زن پیروز می­توانند در زمره‌ي لیست ثروتمندترین هنرپیشه زن هالیوود قرار داشته باشند.

 

پس بیایید نگاهی بیندازیم به ده ثروتمندترین هنرپیشه زن هالیوود در سال 2017

 

۱۰. پنه لوپه کروز: 34 میلیون دلار دارایی خالص

10 زن زیبا و ثروتمند هالیوود را بشناسید

پنه‌لوپه کروز یکی از هنرپیشه‌هاي براق هالیوود هست. او نه تنها به دلیل بازی بینظیر و فیلمهای پیروز, بلکه به دلیل شخصیت جذاب و دوست داشتنی‌اش مشهور هست. دارایی خالص او چیزی حدود ۳۴ میلیون دلار برآورد شده هست.

 

۹. مریل استریپ: ۴۵ میلیون دلار دارایی خالص

10 زن زیبا و ثروتمند هالیوود را بشناسید

مریل استریپ در اساس‌ي خود فردی ایده‌آل‌گرا هست. او از معدود زنان این دوره هست که چندین استعداد دارد و بی تردید یکی از ثروتمندترین زنان هنرپیشه هست. دارایی خالص او در حال حاضر بیش از ۴۵ میلیون دلار هست.

 

۸. سارا جسیکا پارکر: ۷۰ میلیون دارایی خالص

10 زن زیبا و ثروتمند هالیوود را بشناسید

او دیگر یک بانوی جوان نیست اما هنوز هم یکی از هنرپیشه‌هاي پیروز هالیوود هست. سارا تا به حال در فیلم‌هاي پیروز و سرگرم‌کننده‌ي بسیاری نقش بازی کرده و در ازای آن‌ها دستمزدهای بالایی نیز دریافت کرده هست. دارایی خالص ساراچیزی بیش از ۷۰ میلیون دلار برآورد شده هست.

 

۷. کامرون دیاز: ۷۴ میلیون دلار دارایی خالص

10 زن زیبا و ثروتمند هالیوود را بشناسید

اگر تنها یک زن پیروز و بااستعداد باشد که به بالاترین سطح رشد در حرفه‌اش رسیده هست, کسی نیست جز کامرون دیاز. این بانوی خوشگل دارایی خالصی حدود ۷۴ میلیون دلار دارد.

 

۶. ریس ویترسپون: ۷۹ میلیون دلار دارایی خالص

10 زن زیبا و ثروتمند هالیوود را بشناسید

ریس حرفه‌ي بازیگری را از سن خیلی کم نخست کرد, اما مدت‌ها هست که توانایی‌هاي خود را در فیلم‌هاي بسیاری به نمایش گذاشته هست. اکنون که ریس وارد ۳۵مین سال زندگیش شده هست شمار زیادی از کارگردان‌ها وی را برای نقش اصلی در نظر نمیگیرند.

 

اما ریس هنوز هم آن قدر دوست داشتنی و باهوش هست که می تواند مردان را مفتون زیبایی‌اش کند, به همین دلیل میتوانیم با سربلندی اسم وی را در زمره‌ي ثروتمندترین بانوان هالیوود قرار دهیم. دارایی خالص ریس حدود ۷۹ میلیون دلار برآورد شده هست.

 

۵. ساندرا بولاک: ۸۳ میلیون دلار دارایی خالص

10 زن زیبا و ثروتمند هالیوود را بشناسید

با وجود آن که حرفه بازیگری ساندرا بولاک ۴۰ ساله تقریباً به آخر رسیده هست, اما کارگردان‌ها هنوز برای نقش‌هاي فرعی از او بهره گیری میکنند. اجرای قوی و رفتار صمیمانه‌ي او همۀ وقت} مسیر موفقیت را برای او هموار کرده هست. ساندرا فیلمهای پیروز بسیاری داشته هست و دارایی خالص او حدود ۸۳ میلیون دلار برآورد می شود؛ از این جهت میتوانیم وی را در بین ثروتمندترین هنرپیشه‌هاي زن هالیوود قرار دهیم.

 

۴. جنیفر آنیستون: ۱۲۰ میلیون دلار دارایی خالص

10 زن زیبا و ثروتمند هالیوود را بشناسید

جنیفر حدود ۱۲۰ میلیون دلار دارایی خالص دارد که حاصل سال‌ها بازیگری در فیلم‌هاي پیروز هست. جنیفر آنیستون هنوز هم یکی از چهره‌هاي شاخص این دوره هست و در سینما و تلویزیون کشور آمریکا کار می کند. جنیفر آنیستون بیش‌تر برای نقش‌هاي اصلی در نظر گرفته می شود اما با پا گذاشتن به ۳۳ سالگی,

 

کارگردان‌هاي فیلم‌هاي پرهزینه در انتخاب او برای نقش اصلی دچار تردید می شوند. اما این بدان معنا نیست که دوره‌ي او به سر رسیده هست بلکه هنوز هم بعنوان نقش اصلی در شمار زیادی از فیلم‌ها و سریال‌هاي تلویزیونی در حال فرآوری بازی میکند.

 

۳. آنجلینا جولی: ۱۲۵ میلیون دلار دارایی خالص

10 زن زیبا و ثروتمند هالیوود را بشناسید

وقتی اسم آنجلینا جولی به ذهن‌مان خطور می کند,‌ ناخودآگاه به جوایز و اسکارهای بسیاری که برنده شده هست فکر میکنیم. دارایی خالص او در حال حاضر حدود 125 میلیون دلار برآورد میشود. آنجلینا تا به حال در پروژه‌هاي اجتماعی و خیریه‌ي بسیاری درگیر بوده هست و مثل پناهنده‌اي عمل کرده هست که همۀ وقت} حاضر‌‌ي کمک به اشخاص فقیر و نیازمند هست. حتی مقدار زیادی از دارایی‌اش را به موسسه‌هاي مختلف اهدا کرده هست.

 

۲. درو باریمور: ۱۲۶ میلیون دلار دارایی خالص

10 زن زیبا و ثروتمند هالیوود را بشناسید

وقتی از درو باریمور, هنرپیشه‌ي خارق‌ العاده و فوق‌ العاده جذاب و دوست داشتنی هالیوود گفتگو می کنیم, باید اقرار کنیم راز موفقیت او تلاش بی‌وقفه و تعهدش به کار هست. او زنی نیست که پشتش به ثروتی خانوادگی گرم باشد و زندگی را یک بحران در نظر گرفت و با سن خیلی کم وارد دنیای بازیگری شد.

 

او یک هنرپیشه‌ي آمریکایی بااستعداد و گرچه ثروتمند هست. درو تا به حال چیزی حدود ۱۲۶ میلیون دلار دارایی خالص کسب کرده هست و دومین نفر در لیست ثروتمندترین هنرپیشه زن هالیوود هست.

 

۱. جولیا رابرتز: ۱۷۰ میلیون دلار دارایی خالص

10 زن زیبا و ثروتمند هالیوود را بشناسید

جولیا, جولیا, جولیا _ هیچ کدام از زیبارویان هالیوودی به اندازه‌ي این بانوی 31 ساله مشهور و باوقار نیست. جولیا رابرتز یکی از ستاره‌هاي براق کشور آمریکا هست که با زیبایی و فریبندگی خود را جهان را متعجب کرده هست. حدس نمیکنم لزومی داشته باشد فیلم‌ها و پروژه هاي پیروز وی را اسم ببرم.

 

این بانوی شگفت‌ انگیز تقریباً 170 میلیون دلار دارایی خالص دارد و انتظار می رود در سال‌هاي آتی نیز به آن بیفزاید و بنابراین در صدر لیست ثروتمندترین هنرپیشه زن هالیوود قرار دارد.