پارس ناز پورتال

20 تغییر چهره باورنکردنی افراد با افزایش سن

20 تغییر چهره باورنکردنی افراد با افزایش سن

تغییر چهره باورنکردنی افراد با افزایش سن 

در این مطلب 20 تغییر چهره باورنکردنی افراد با افزایش سن را می بینیم. برخی افراد هستند که با افزایش سن تغییرات چهره باورنکردنی پیدا می کنند. اگر چند سال پیش آنها را می شناختید، حالا دیگر تصور تغییر چهره شان برای شما سخت است. شاید شما هم جزو این افراد باشید و شاید افراد اینچنینی را بشناسید. به هر حال ما در ادامه بهترین ها را برای علاقه مندان به اشتراک گذاشته ایم.

 

شکی نیست که تحمل ظاهر در سال های نوجوانی برای افراد خاصی در میان ما آسان نبوده است. اما هیچ چیز بهتر از گذشت چند سال نیست تا در نهایت بتوانید به یک فرد خوش قیافه و آن قوی زیبا تبدیل شوید. من گروهی از افراد را پیدا کردم که قطعاً فاز ناخوشایندشان خود را پشت سر گذاشتند و اکنون از ظاهرشان راضی هستند. در ادامه آنها را به شما معرفی می کنم.

تغییر چهره با افزایش سن

1. 14 سالگی در مقابل 36 سالگی. این فرد گفته است که دوران دبیرستان برای او واقعا بد و خشن بود.

تاثیر سن بر چهره انسان

2. یک مدل موی بد مرا تبدیل به یک آناکین اسکای واکر جوان کرد. اما حالا او از ظاهری که دارد بسیار راضی است.

تغییر چهره بعد از لاغر شدن

3. واقعاً شبیه 2 نفر متفاوت به نظر می رسند. این دختر با کاهش وزن و تغییر رنگ و مدل مو، بسیار زیبا شده است.

 

بیشتر بخوانید: تغییر چهره باورنکردنی این افراد پس از تغییر جنسیت

 

تغییرات چهره شگفت انگیز

4. این فرد می گوید: باورم نمی شود که در آن زمان میزان ناامنی چهره من چقدر بالا بود. شبیه به دزدها به نظر می آمدم ولی حالا به فرد دیگری تبدیل شده ام.

5. در مدرسه به شدت مورد آزار و اذیت قرار گرفت و هیچ دوستی نداشت. هیچ جراحی روی صورتش انجام نشده، او فقط مدل ابرو و رنگ موهایش را تغییر داده است.

6. این پسر هم می گوید: هر آنچه شما دارید را خواهم داشت. وی در دوران کودکی ظاهر خوبی (البته از چشم دیگران) نداشته است. اما حالا به یک پسر زیبا و جذاب و خواستنی تبدیل شده است.

7. وقتی بلوغ مثل قطار باری به شما می رسد. باید بگوییم که این پسر هم با افزایش سن، تغییرات باورنکردنی در چهره اش داشته است.

 

بیشتر بخوانید: تغییر چهره بازیگران مشهور و زیبا طی زمان

 

تغییرات چهره باورنکردنی افراد مختلف

8. من هنوز عاشق پیتزا هستم، اما اکنون یاد گرفتم که چگونه خودم را دوست داشته باشم. وی با کاهش وزن و رژیم غذایی مناسب اینگونه خود را تغییر داده است.

9. هیچوقت در نوجوانی اعتماد به نفس نداشتم، حالا دارم یک سلفی در اینترنت می‌گذارم! باید بگوییم که این پسر هم تغییرات چشمگیری داشته است.

10. بالاخره خودم در آغوش گرفتم و یاد گرفتم که چگونه موهای مجعدم را حالت بدهم. او پس از تغییرات زیادی که داشته این متن را زیر عکس اش، به اشتراک گذاشته است.

11. ظاهر من ممکن است تغییر کرده باشد اما شخصیت من همیشه ثابت مانده است. این پسر هم با کاهش وزن تغییرات ظاهری زیادی داشته است.

 

بیشتر بخوانید: تغییر چهره معجزه آسای پیرزن با استفاده از آرایش

 

تغییر چهره افراد با افزایش سن

12. این دختر هم پس از دوران بلوغ، تغییرات زیادی داشته و گویی به فرد دیگری تبدیل شده است.

13. این مرد زیر عکسی که منتشر کرده نوشته: هنوز به مادرم می گویم که باورم نمی شود او اجازه می داد با آن موها از خانه بیرون بروم.

14. وی در دوران نوجوانی بسیار شبیه به دخترها بوده و مدل موی خوبی هم نداشته است. اما حالا هم لاغر شده و صورت اش هم به طور کامل تغییر کرده است.

 

بیشتر بخوانید: تغییر چهره و اندام باورنکردنی افراد پس از لاغر شدن

 

تغییر چهره با آرایش صورت و مو

15. این دختر زیبا هم با تغییر مدل ابرو و رنگ موهای خود گویی به یک فرد دیگر تبدیل شده است.

16. وی زیر این عکس که بعد از دوران بلوغ گرفته نوشته: خدا را شکر برای بلوغ.

17. این پسر گفته: در دوران مدرسه وضع خوبی نداشته و تقریبا هیچ دوستی هم پیدا نمی کرده، اما حالا یه یک پسر جذاب تبدیل شده است.

 

بیشتر بخوانید: ساخت بی نظیر و جالب تغییر چهره با آینه مجازی

 

تغییر چهره بعد از بلوغ

18. این پسر هم با انتشار عکس دوران نوجوانی اش نوشته: من گاهی اوقات دلم برای دهه 90 و الگوهای زشت روی آن لباس تنگ می شود.

19. این دختر زیبا هم با تغییر مدل مو و ابروهای خود، تغییرات زیادی داشته است. او با افتخار عکس دوران کودکی خود را منتشر کرده و گویی به دختر دیگری تبدیل شده است.

20. و در آخر هم جالب ترین عکس را می بینیم. وی، برای این عکس نوشته: انگار از 55 سالگی به 25 سالگی رسیده ام. در دوران نوجوانی او واقعا میانسال به نظر می آمده است! برای دیدن پست های بیشتر، می توانید به مطالب پیشنهادی زیر مراجعه کنید.