پارس ناز پورتال

درمان بواسیر ، شقاق و یا یبوست
قاصدک 24

فیلم و سریال

3 روش عالی برای لاغر شدن

3 روش عالی برای لاغر شدن

این روزها بیشتر مواد غذایی دارای هورمون‌های بسیار نامناسب هستند. غذاهای فست‌فود، روغن‌های نامناسب و سبک زندگی بدون فعالیت همگی دست به دست هم دادند تا بیشتر افراد جامعه دچار اضافه وزن شوند.

 

متأسفانه از طرف دیگر بسیاری از ما به دلیل دغدغه‌های شغلی، قادر به فعالیت سنگین ورزشی به‌صورت منظم نیستیم. البته نگران نباشید. ورزش فقط بخشی از لاغری است و می‌توان آن را مکمل لاغری دانست.

 

بر اساس نظر کارشناسان، 80 درصد کاهش وزن به رژیم غذایی صحیح بستگی دارد. به همین خاطر با مصرف مواد غذایی مناسب و همچنین مکمل‌های ورزشی، می‌توانید به تناسب اندام خود کمک کنید. در گذشته تنوع انواع قرص فت برنر بسیار کم بود.

 

از طرف دیگر پروتئین‌ها فقط محدود به انواع پروتئین‌های خارجی و گران می‌شد. این روزها خوشبختانه وقتی که سری به یک سایت معتبر همانند داروخانه آنلاین می‌زنید، در کنار برندهای خارجی، می‌توانید پروتئین وی کاله را نیز مشاهده کنید. در این مقاله با ما همراه باشید تا سه روش عالی برای لاغری را بشناسید.

3 روش عالی برای لاغر شدن

رژیم غذایی پروتئینی همراه با پروتئین وی کاله

زمانی که سری به سایت سازمان بهداشت جهانی، غذا و دارو آمریکا و سازمان‌های دیگر مرتبط با تغذیه سالم بزنید، متوجه می‌شوید که تا چه میزان بدن ما به پروتئین خالص نیاز دارد. مهم نیست که منبع این پروتئین گیاهی یا حیوانی باشد. در هر حال پروتئین نقش بسیار مهم و کلیدی در سلامت و البته لاغری بدن ایفا می‌کند.

 

زمانی که پروتئین کافی در رژیم غذایی به بدن برسد، متابولیسم بدن نگران قرارگیری در وضعیت خطر کمبود غذا قرار نخواهد گرفت. به همین خاطر در طول رژیم غذایی لاغری، متابولیسم بدن شما کاهش پیدا نمی‌کند. متأسفانه در بسیاری از موارد، افراد با کم خوری مفرط رژیم می‌گیرند.

 

این در حالی است که با چنین کاری به بدن شوک ورود به دوران قحطی را می‌دهید. به این ترتیب بدن متابولیسم را کاهش می‌دهد تا سوخت و ساز کمتری داشته باشد. زیرا فکر می‌کند که بدن دسترسی به منابع غذایی ندارد و باید به حالت جیره‌بندی عمل کند. این یک مکانیزم طبیعی بدن است.

 

حال اگر مواد پروتئینی کافی به بدن خود برسانید، این اتفاق نمی‌افتد و سوخت و ساز همانند گذشته انجام خواهد شد.در عین حال با کاهش کربوهیدرات و مواد قندی، باعث می‌شوید که بدن به جای سوختن قند و کربوهیدرات، چربی را برای تأمین انرژی بسوزاند.

 

البته دسترسی به این مقدار پروتئین در رژیم غذایی معمول روزانه شاید کار دشواری باشد. به همین خاطر می‌توان از مکمل‌های پروتئینی همانند پروتئین وی کاله استفاده کرد. این پروتئین قیمت مناسبی دارد و از مواد لبنی تشکیل می‌شود.

 

به همین خاطر جذب بسیار عالی دارد و افرادی که گیاه خوار هستند نیز می‌توانند از این پروتئین استفاده کنند. در مقایسه با پروتئین وی برندهای خارجی، پروتئین وی کاله قیمت بسیار مناسبی دارد. پس می‌توانید به‌راحتی آن را در برنامه غذایی خود قرار دهید.

 

با مصرف چنین مکمل‌های پروتئینی، علاوه بر چربی سوزی، به حفظ بافت ماهیچه بدن نیز کمک می‌کنید. در ضمن با مصرف مکمل پروتئین، انرژی بیشتری در حین تمرینات ورزشی خواهید داشت و ریکاوری بدن شما بعد از تمرینات ورزشی، سریع‌تر انجام خواهد شد.

3 روش عالی برای لاغر شدن

چربی سوزی بیشتر با قرص فت برنر

سیستم چربی سوزی سیستم بسیار عجیب و خاصی است. زمانی که متابولیسم بدن خود را بشناسیم، می‌توانید بهتر از مکمل‌های مختلف استفاده کنید. در هر سلول بدن بخشی به‌عنوان میتوکندری وجود دارد. میتوکندری نوعی اندامک انتقال انرژی محسوب می‌شود.

 

در حقیقت کوره سوختن مواد مختلف برای تأمین انرژی بدن، میتوکندری است. چربی بیشترین انرژی را با سوختن ایجاد می‌کند؛ اما چطور می‌شود که بدن به جای چربی از قند یا کربوهیدرات استفاده می‌کند؟ خب سوختن قند از چربی راحت‌تر است.

 

حال زمانی که طبق توصیه بخش قبلی، رژیم غذایی پروتئینی داشته باشید، بدنتان به‌تدریج شروع به چربی سوزی می‌کند. حال باید سرعت این چربی سوزی را افزایش دهید.با کمک موادی همانند ال آرژنین، می‌توانید سرعت گردش خون بدن خود را افزایش دهید.

 

به این ترتیب سرعت سوختن چربی در سلول‌ها بیشتر می‌شود. همچنین با مصرف موادی همانند ال کارنیتین، می‌توانید به بدن کمک کند تا به جای کربوهیدرات و قند، فقط چربی بسوزاند. ال کارنتین به‌صورت طبیعی در گوشت قرمز نیز وجود دارد؛

 

اما مقادیر آن بسیار کم خواهد بود. در حقیقت یک قرص فت برنر، شامل موادی از جمله ال آرژنین، ال کارنیتین و سایر موادی می‌شود که به تسریع چربی سوزی کمک می‌کند. به این شکل در زمان کمتر، به نتیجه ایده آل خواهید رسید.

 

در ضمن مصرف برخی انواع قرص فت برنر که حاوی موادی همانند ال آرژنین هستند، باعث افزایش انرژی نیز خواهند شد. برخی دیگر حاوی کافئین و عصاره چای سبز نیز هستند که باعث افزایش ضربان قلب و در نتیجه ایجاد انرژی بیشتر می‌شوند.

 

پس می‌توانید فعالیت ورزشی خود را بهتر انجام دهید. فقط توجه داشته باشید که این فت برنرها را از انواع داروخانه اینترنتی در تهران که مجوز رسمی دارند تهیه کنید. متأسفانه بسیاری از چربی سوزهای تقلبی نیز در بازار وجود دارند که به سلامت آسیب وارد می‌کنند.

3 روش عالی برای لاغر شدن

فعالیت هوازی داشته باشید

فعالیت‌های هوازی به‌مراتب بیشتر از فعالیت‌های دیگر روی چربی‌سوزی و لاغری بیشتر تأثیر می‌گذارند. زمانی که شما بر اساس توصیه اول، یک رژیم پروتئینی عالی داشته باشید و طبق توصیه دوم از انواع فت برنر و انرژی‌زای طبیعی استفاده کنید، می‌توانید انرژی کافی برای فعالیت‌های هوازی داشته باشید.

 

فعالیت هوای به فعالیت ورزشی گفته می‌شود که به موجب آن ضربان قلب شما در حالت ایروبیک قرار بگیرد. میزان ضربان قلب ایروبیک در آقایان و خانم‌ها در گروه‌های سنی مختلف، متفاوت خواهد بود. پس حتماً باید این جدول را مطالعه کنید و متوجه شوید که چه بازه‌ای از ضربان قلب برای شما مربوط به فعالیت‌های هوازی است.

 

زمانی که برای مدت طولانی بین 30 دقیقه تا 60 دقیقه فعالیت ورزشی انجام دهید که ضربان قلب شما را در این بازه نگه دارد، چربی سوزی شما تا دو برابر افزایش پیدا می‌کند. با رعایت کردن این سه توصیه، می‌توانید در کمترین زمان ممکن، بیشترین میزان اضافه وزن خود را کاهش دهید و حتی 1 گرم از حجم عضله خود را از بین نبرید.

 

فراموش نکنید که کاهش وزن یک علم است که باید با کمک متخصصان تغذیه، متخصصان مکمل‌های غذایی و مربیان ورزشی انجام شود.در نهایت باید گفت که انواع مختلف فت برنر گیاهی در بازار عرضه می‌شوند که دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت هستند.

 

خوشبختانه می‌توانید انواع مکمل‌های پروتئینی از جمله پروتئین وی کاله، انواع قرص فت برنر و انواع داروهای افزایش متابولیسم بدن و لاغری مجاز و اصلی را از داروخانه آنلاین به‌صورت غیرحضوری تهیه کنید و سفارش خود را درب منزل تحویل بگیرید. خرید اینترنتی به شما کمک می‌کند تا با خیال راحت و فارق از محدودیت زمانی، محصولات مختلف را بررسی کرده و با هم مقایسه کنید تا بهترین گزینه را بیابید.