پارس ناز پورتال

قاصدک 24

بلیط لحظه آخری

5 درمان خانگی برای از بین بردن جوش صورت

5 درمان خانگی برای از بین بردن جوش صورت

5 درمان خانگی برای از بین بردن جوش صورت 

اگر می خواهید جوش های صورت خود رابه اسانی و در خانه از بین ببرید ما بشما برترین راه ها برای صاف نمودن صورتتان را توصیه میدهیم. جوش صورت یکی از مشکلاتی هست که اکثر افراد در سنین گوناگون با آن درگیر میباشند. دراین پست بشما روش های خانگی برای از میان بردن جوش صورت رابه شما معرفی می کنیم.

 

از میان بردن جوش صورت با ماسک جوش شیرین
ماسک جوش شیرین یکی از معروف ترین ماسک های ضد جوش هست. برای تصحیح کردن آن کافی هست اندکی جوش شیرین را در آب حل کنید و آنرا روی صورت خود بگذارید. اجازه دهید این ماسک حدود 15 دقیقه روی پوست شما باقی بماند و پس از آن پوست خودرا با آب ولرم بشویید.

 

از میان بردن جوش صورت با عسل
عسل هم می تواند برای رفع جوش های شما کمک بزرگی به حساب بیاید. برای این کار اندکی عسل را روی محل جوش قرار دهید و 15 دقیقه تامل کنید؛ سپس صورت خودرا بشویید. برای تاثیر اکثر این ماسک، سه روز در هفته از آن بهرهگیری کنید.

 

از میان بردن جوش صورت با ماسک موز
یکیدیگر از انواع ماسک های ضد جوش، موز له شده هست. موز را له کنید و روی جوش قرار دهید و پس از 20 دقیقه محل جوش ها رابا آب گرم بشویید.

 

از میان بردن جوش صورت با شلغم
بهرهگیری از شلغمی که کاملا له شده باشد هم می تواند برای رفع جوش های سطحی خوب باشد.

 

از میان بردن جوش صورت با گلاب
بهرهگیری از گلاب هم یکی از راه های پیشگیری و همینطور درمان جوش های صورت هست. برای این کار خوب هست صورت خودرا هرروز با گلاب شست وشو دهید. اگرچه بهتر هست این کار گذشته از خواب انجام شود تا گلاب مدت زمان بیشتری روی پوست باقی بماند.

 

کسانی که نگران جوش های صورت خود میباشند بهتر هست بدانند بخور دادن می تواند در برطرف شدن جوش های آن ها بسیار کارساز باشد؛ بنابر این از بخور دادن مرتب و مداوم در طول هفته غافل نشوید.